• Informacje na temat:

  plotki o brzyduli

Artykuły na temat: plotki o brzyduli
 • Wcale nie planuje ślubu!

  Julia Kamińska, czyli Ula Cieplak z "BrzydUli", zdecydowała się skomentować plotki o swoich rzekomych zaręczynach ze scenarzystą Piotrem Jaskiem. - Ślubu na razie nie będzie - napisała na swoim blogu!

 • "Brzydula Betty" mężatką

  America Ferrera, najbardziej znana z kreacji serialowej "Brzyduli Betty", stanęła na ślubnym kobiercu. 27-letnia aktorka poślubiła reżysera Ryana Piersa Williamsa.

 • Hazardzista i manipulant

  Jacek Braciak, odtwórca roli ekscentrycznego projektanta Pshemko w "BrzydUli", pracuje obecnie na planie nowej telenoweli TVN pt. "Prosto w serce". Sprawdź, kogo zagra!

 • Niemiecka "Brzydula"

  W jesiennej ramówce TVN7 łakomy kąsek dla fanów "BrzydUli" - niemiecka wersja kultowego serial u, z uroczą blond "brzydulą" Lisą Plenske. W dni powszednie, od godziny 16:55 będzie można śledzić perypetie nowej pracownicy berlińskiej firmy Kerima Moda.

 • Ciachorowski rywalizuje z Bobkiem?

  Spotkałem się z pomówieniami, że nie jestem tak ładny jak Filip Bobek - skwitował niedawno swoją nominację do Telekamer "Tele Tygodnia" Tomasz Ciachorowski (30 l.) robiąc aluzję do plotek na temat konkurencji z gwiazdorem "Brzyduli". Telekamery w tym roku jednak nie zdobył...

 • Brzydula ma siostrę na boku

  Ashley Jensen, czyli najlepsza przyjaciółka brzyduli Betty, ostatnio dowiedziała się o tajemniczej siostrze, o której istnieniu nigdy nie wiedziała.

 • Zatańczy czy nie zatańczy?

  Filip Bobek, czyli Artur Sagowski z "Prosto w serce", właśnie przyznał się, że sam rozpuścił plotki o swoim rzekomym udziale w XIII edycji "Tańca z gwiazdami".

 • Filip Bobek: Serialowy amant

  Filip Bobek zyskał sympatię widzów, wcielając się w rolę przystojnego Marka Dobrzańskiego. Serialowa BrzydUla, z macho zmieniła go w statecznego mężczyznę. Czy uda się tego również dokonać Magdzie, jednej z "szalonych dziewic"?

 • Skończenie pozytywny bohater

  Rola Marka Dobrzańskiego w "BrzydUli" przyniosła mu wielką popularność i Telekamerę "Tele Tygodnia". Czy Filip Bobek jest gotowy na kolejną odsłonę "bobkomanii", którą może wywołać telenowela "Prosto w serce"?

 • Filip Bobek jednak nie zatańczy

  Rola Marka Dobrzańskiego w "BrzydUli" przyniosła mu megapopularność i Telekamerę "Tele Tygodnia". Czy Filip Bobek jest gotowy na kolejną odsłonę "bobkomanii", którą może wywołać telenowela "Prosto w serce"?

Wideo na temat: plotki o brzyduli
 • Spódnice w górę!

  Szalone romanse, burzliwe rozstania, huśtawki nastrojów, przyjaźń, seks, kaprysy i plotki. Francuskie kobiety są zmienne jak pogoda w Paryżu. Jedenaście kobiet, z których każda jest inna i każda, czego innego doświadczyła i o czym innym marzy. Tego lata ich pogmatwane losy splotą się ze sobą.

 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • J. Edgar

  Biografia jednego z najbardziej kontrowersyjnych ludzi Ameryki XX wieku - J. Edgara Hoovera. Był on założycielem FBI, którego szefem pozostał aż do dnia swojej śmierci w 1972 roku. Wokół osoby Hoovera powstało wiele plotek dotyczących jego orientacji seksualnej, obsesji komunistycznej czy też zwalczania wszelkimi sposobami ludzi, którzy przeciwstawiali się jego rządom.

Dyskusje na temat: plotki o brzyduli
 • Re: Gwiazdy "BrzydUli" i "Majki" w "Tańcu..."

  Nie przypuszczałam ,że Świat Seriali opiera się na tak "wiarygodnym" źródle jak tabloid Fakt. Od dawna wiadomo - Filip Bobek nigdy nie wystąpi w TzG. Po co powielacie plotki. Poza tym jeszcze nie zapadła decyzja co do następnej edycji.