• Informacje na temat:

  plotki o doda

Artykuły na temat: plotki o doda
 • Menedżer Dody dementuje plotki

  Jeden z tabloidów podał, że Doda (32 l.) szuka miłości na portalu randkowym dla nieśmiałych. Czy faktycznie?

 • Polskie płyty 2015 roku: Kto wydaje, kto powraca?

  Nowości płytowe w 2015 roku to nie tylko rynek zagraniczny. To także sporo nowości od rodzimych wykonawców. Kto zachwyci, a kto rozczaruje słuchaczy?

 • Doda potwierdza plotki! Ona i Emil nie są już razem! Wyjawiła powody rozstania

  Doda (31 l.) i Emil Haidar (34 l.) już nie są razem. Piosenkarka poinformowała o tym za pośrednictwem portalu społecznościowego. Jakie są kulisy ich rozstania?

 • "Top Chef": Bójka w programie!

  Gościem najbliższego odcinka programu "Top Chef" będzie Hardkorowy Koksu, czyli litewski kulturysta i zawodnik MMA Robert Burneika! Jego obecność wyzwoli w uczestnikach mordercze instynkty.

 • Pomponik w pigułce. Plotki o gwiazdach

  ...doniesienia? Wiele wskazuje na to, że pod Wawelem ponownie zamieszka "królowa"! Ostatnio Doda zasugerowała, że planuje zmienić miejsce zamieszkania... "Kierunek Kraków! Nowa przygoda, nowy rozdział...

 • "M jak miłość": To tylko seks?

  Magda spędzi upojną noc w ramionach Olka, Maria zaś w końcu ulegnie Robertowi. To tylko chwilowe zauroczenia? A może obu parom uda się teraz zbudować trwałe związki?

 • Ta plotka wyprowadziła Agnieszkę Woźniak-Starak z równowagi. Ma dość i idzie z tym do sądu!

  Agnieszka Woźniak-Starak (40 l.) na ogół kolejne plotki na swój temat wyśmiewa i puszcza mimo uszu. Jednej z tego typu rewelacji płazem puszczać nie zamierza...

 • Doda: Nam odpowiada takie życie

  Plotka raz powtórzona jest tylko plotką. Plotka, którą od miesięcy powtarza cała prasa kolorowa, musi być czymś więcej. A tak jest z informacją o kryzysie w związku Doroty "Dody" Rabczewskiej i Radka Majdana - twierdzi "Twoje Imperium". Zainteresowani wszystkiemu zaprzeczają.

 • Doda i Emil Haidar potwierdzili zaręczyny!

  Choć media od miesięcy huczą o zaręczynach pary, ani wokalistka ani jej wybranek nie skomentowali dotąd tych doniesień. Co ciekawe, pojawiły się nawet plotki o ślubie, jednak szybko okazało się, że żadnej ceremonii nie było. Teraz postanowili potwierdzić, że faktycznie się zaręczyli. Emil Haidar na swoim profilu na Facebooku ustawił status "zaręczyny" i tym samym obwieścił, że Doda zgodziła...

 • Randka z sobowtórem Dody!

  Igor Kryszyłowicz z programu "Gwiazdy tańczą na lodzie" oryginalnie żartuje z plotek na temat romansu z Dodą.

Zdjęcia na temat: plotki o doda
Wideo na temat: plotki o doda
 • Doda potwierdza plotki!

  Doda dołączyła do obsady nowej serii serialu „Daleko od noszy”, gdzie będzie wcielać się w postać Anielki, która pracuje społecznie jako kierowca karetki.

 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • A jednak? Doda Stępień potwierdza sensacyjne plotki!

  Jakiś czas temu pojawiły się informacje, że Doda planuje na dłużej zniknąć z show-biznesu, co bardzo ucieszyło jej hejterów. Fani jednak nie dowierzali, że Rabczewska-Stępień faktycznie byłaby w stanie zrezygnować z lansu na ściankach. W rozmowie z WideoPortalem Doda przyznaje, że faktycznie ma takie plany. Na razie jednak nie jest to możliwe, bo ponoć ma sporo koncertów. "Moja droga zawodowa

 • Spódnice w górę!

  Szalone romanse, burzliwe rozstania, huśtawki nastrojów, przyjaźń, seks, kaprysy i plotki. Francuskie kobiety są zmienne jak pogoda w Paryżu. Jedenaście kobiet, z których każda jest inna i każda, czego innego doświadczyła i o czym innym marzy. Tego lata ich pogmatwane losy splotą się ze sobą.

Dyskusje na temat: plotki o doda