• Informacje na temat:

  plotki o dodzie

Artykuły na temat: plotki o dodzie
 • W internecie aż huczy od plotek! To dlatego Emil Stępień i Doda wzięli ślub?

  ...wyczytać w oficjalnym komunikacie policji.  My oczywiście nie dowierzamy takim spekulacjom, a Dodzie i Emilowi życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!  ***

 • "Pani powie Dodzie, że ją kocham"

  Wanda Rabczewska, czyli mama Dody, pełni dla popularnej wokalistki rolę przyjaciółki. Panie nie mają przed sobą tajemnic.

 • Sablewska o Górniak i Dodzie

  Maja Sablewska zaczyna otwierać się na tabloidowe media. Właśnie udzieliła wywiadu "Faktowi", w którym mówi głównie o współpracy ze swoimi byłymi podopiecznymi. Maja nie owija w bawełnę. Dostaje się zwłaszcza Dodzie: "Ja dzielę artystów na dwie grupy. Jedna to ci, którzy wchodzą do studia i nagrywają hity - jak Hey, Kasia Nosowska itd., ale cała otoczka wokół nich jest przydymiona. A są też tacy...

 • Kuba o Dodzie i Nergalu!

  Kuba Wojewódzki komentuje związek Dody z Adamem 'Nergalem' Darskim.

 • Sara o Dodzie: "To taki jurorski klown"

  Kasia Szczołek po raz kolejny wykorzystuje Dodę , by pojawić się w mediach plotka rskich. Tym razem postanowiła wypowiedzieć się na temat sędziowania Rabczewskiej w polsatowskim "Tylko nas dwoje" .

 • Krótki poradnik prowokatora

  Zazdrościsz Dodzie popularności? Nie możesz zrozumieć, dlaczego publiczność wciąż spija każde słowo zesłane światu przez Michała Wiśniewskiego? Uważasz, że sam robisz dobrą muzykę i ktoś mógłby się w końcu tobą zainteresować? A może kiedyś już byłeś na świeczniku, lecz nie potrafisz na niego wrócić? Ten poradnik jest właśnie dla ciebie.

 • Cała prawda o rozstaniu Dody i Nergala

  ...wyłącznie próba promocji. - Tak wielu publikacji już dawno o Dodzie nie było. To zerwanie to zwykły chwyt marketingowy. Ich związek od początku był bardzo medialny, a to, co się teraz dzieje, jest zwykłą...

 • Doda miała chrapkę na... Borysa Szyca!

  Borys Szyc musiał chyba poczuć się jak supermen, gdy dowiedział się, że miała na niego chrapkę... Doda! Piosenkarka dała ostatnio w jednym z wywiadów do zrozumienia, że gdyby tylko chciała, rozkochałaby w sobie popularnego aktora!

 • Doda wspomina związek z Majdanem!

  Rozstanie piosenkarki i byłego bramkarza odbyło się w atmosferze skandalu. Przypomnijmy, że para zakończyła swoje małżeństwo w 2008 roku. Po jakimś czasie wszystko sobie wyjaśnili i choć nie zdecydowali się na powrót do siebie, to nie chowali już urazy. Nie przeszkadzało to jednak Dodzie jakiś czas wbić szpilę nowej ukochanej byłego męża, Małgorzacie Rozenek, sugerując, że "podrobiła sobie...

 • Doda w szpitalu

  Dorota "Doda" Rabczewska, wokalistka grupy Virgin, w poniedziałek, 3 kwietnia, trafiła do szpitala z powodu poważnego urazu kręgosłupa. W środę, 5 kwietnia, przeszła operację kręgosłupa. Jak powiedział INTERIA.PL Maciej Durczak, menedżer Virgin, życiu Dody nie zagraża niebezpieczeństwo. Najbliższe koncerty grupy zostały oczywiście odwołane.

Wideo na temat: plotki o dodzie
 • Spódnice w górę!

  Szalone romanse, burzliwe rozstania, huśtawki nastrojów, przyjaźń, seks, kaprysy i plotki. Francuskie kobiety są zmienne jak pogoda w Paryżu. Jedenaście kobiet, z których każda jest inna i każda, czego innego doświadczyła i o czym innym marzy. Tego lata ich pogmatwane losy splotą się ze sobą.

 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • J. Edgar

  Biografia jednego z najbardziej kontrowersyjnych ludzi Ameryki XX wieku - J. Edgara Hoovera. Był on założycielem FBI, którego szefem pozostał aż do dnia swojej śmierci w 1972 roku. Wokół osoby Hoovera powstało wiele plotek dotyczących jego orientacji seksualnej, obsesji komunistycznej czy też zwalczania wszelkimi sposobami ludzi, którzy przeciwstawiali się jego rządom.