• Informacje na temat:

  plotki o przed świtem

Artykuły na temat: plotki o przed świtem
 • "Na dobre i na złe": Piekło domysłów i plotek

  ...ktoś docenił dziesięć lat mojej ciężkiej pracy w telewizji. Na planie nie leżymy przecież na płatkach róż; to są pobudki bladym świtem, niejednokrotnie spędzamy na planie kilkanaście godzin, czasem jest(...) Kasią. Śpiewam piosenki, które są mi bliskie, które mnie poruszają i trafiają do mojego serca. Wykonywanie ich przed ludźmi, obserwowanie ich reakcji, to potężna dawka emocji, której nie da się...

 • ...kaptur. Za pasem miał sprawdzony w boju miecz. Tylko tyle było mu trzeba. Wyruszył dwie godziny przed świtem. Spać nie mógł, a w każdym razie niezbyt długo. Nie obudził swych kompanów. Nie(...) uprzedzeniem” a umiejętnościami jeździeckimi. Był w tym naprawdę dobry. Nie jego wina, że zwykle trafiał na uparte i nieokrzesane wierzchowce, które najwidoczniej nie darzyły go większą sympatią...

 • Kto wyreżyseruje "Przed świtem"?

  Gus van Sant, Sophia Coppola i Bill Condon znajdują się na liście życzeń wytwórni Summit Entertainment w sprawie reżyserii finałowych filmów serii "Zmierzch" - ekranizacji tomu "Przed świtem" Stephanie Meyer.

 • Suknia ślubna do "Zmierzchu"?

  Zac Posen ma doświadczenie w projektowaniu sukni ślubnych. To w jego kreacjach sakramentalne "tak" powiedziały Coco Rocha i Portia de Rossi , a także - tyle że w garniturze - Ellen DeGeneres. A teraz krążą plotki, że projektant ma przygotować suknię ślubną dla filmowej Belli - bohaterki sagi "Zmierzch".

 • Pattinson najseksowniejszy

  Gwiazdor Sagi "Zmierzch" - Robert Pattinson - zwyciężył w plebiscycie magazynu "Glamour" na najseksowniejszego mężczyznę świata. Aktor pokonał znanego z filmu "Thor" Toma Hiddlestona oraz weterana zestawienia - Johnny'ego Deppa.

 • Gwiazdy "Zmierzchu" zamieszkały razem

  Znani z sagi "Zmierzch", Kristen Stewart i Robert Pattinson, postanowili razem zamieszkać. Para wynajęła już luksusowy apartament w Londynie.