• Informacje na temat:

  plotki o ronaldo

Artykuły na temat: plotki o ronaldo
 • Irina Shayk dementuje plotki!

  Rosyjska modelka przez pięć lat była dziewczyną Cristiano Ronaldo, który, jak wyjawiła Shayk już po rozstaniu, wielokrotnie ją zdradzał. Teraz plotki o zdradzie wróciły, jednak nie dotyczą one(...) wypowiadać. Miejmy nadzieję, że plotki o romansie z przeszłości nie zakłócą sielanki w związku modelki z Bradleyem Cooperem!

 • Bradley Cooper ma romans z Iriną Shayk

  Bradley Copper i rosyjska modelka Irina Shayk pojawili się razem na imprezie po corocznym obiedzie dla Stowarzyszenia Korespondentów przy Białym Domu.

 • Cristiano Ronaldo ma już nową dziewczynę!

  Zagraniczne media spekulują na temat nowej wybranki Cristiano Ronaldo(30 l.).

 • Ben Affleck i Jennifer Garner rozwodzą się

  Słynna aktorska para, Ben Affleck i Jennifer Garner, ma małżeńskie kłopoty. Amerykańskie magazyny plotkarskie donoszą, że kryzys ma zakończyć się rozwodem. Jak donosi "National Enquirer", para już jest w separacji.

 • .... Między piosenkarką i aktorem zaiskrzyło na imprezie, podczas której wymienili sporo czułości. Ronaldo i Irina Shayk ponoć właśnie się rozstali! Modelka nie pojawiła się u boku piłkarza na gali Złotej Piłki, co dodatkowo podsyciło plotki. Sami zainteresowani nie skomentowali jednak tych doniesień. Matka Oli Kisio liczy w najbliższym czasie na spory przypływ gotówki. Izabela...

 • Paris: Nie mam romansu z Ronaldo!

  Dziedziczka fortuny hotelarskiej Paris Hilton zdementowała plotki , jakoby próbując pocieszyć się po rozstaniu z Dougiem Reinhardtem wpadła w ramiona portugalskiego piłkarza Cristiano Ronaldo. Znana bywalczyni salonów twierdzi, że z gwiazdorem futbolu łączy ją jedynie przyjaźń.

 • ...więc w Polsce, w świątyni na Krakowskim Przedmieściu! Paparazzi już zacierają ręce... W ostatnim tygodniu media żyły rozstaniem Iriny Shayk i Cristiano Ronaldo. Para była ze sobą 5 lat. Piłkarz...

 • Schwarzenegger pod wrażeniem... muskułów Ronaldo

  Cristiano Ronaldo budzi postrach wśród rywali nie tylko ze względu na wybitne umiejętności strzeleckie. Pod wrażeniem... muskułów portugalskiego piłkarza jest słynny aktor, kulturysta i polityk Arnold Schwarznegger.

 • Cristiano Ronaldo ma już nową dziewczynę!?

  Wygląda na to, że Cristiano Ronaldo (29 l.) znalazł pocieszenie w ramionach pięknej dziennikarki…

 • Nie ma czasu dla Paris Hilton

  Gwiazdor piłki nożnej Cristiano Ronaldo najwyraźniej stracił zainteresowanie dziedziczką fortuny hotelarskiej Paris Hilton.

Wideo na temat: plotki o ronaldo
 • Spódnice w górę!

  Szalone romanse, burzliwe rozstania, huśtawki nastrojów, przyjaźń, seks, kaprysy i plotki. Francuskie kobiety są zmienne jak pogoda w Paryżu. Jedenaście kobiet, z których każda jest inna i każda, czego innego doświadczyła i o czym innym marzy. Tego lata ich pogmatwane losy splotą się ze sobą.

 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • J. Edgar

  Biografia jednego z najbardziej kontrowersyjnych ludzi Ameryki XX wieku - J. Edgara Hoovera. Był on założycielem FBI, którego szefem pozostał aż do dnia swojej śmierci w 1972 roku. Wokół osoby Hoovera powstało wiele plotek dotyczących jego orientacji seksualnej, obsesji komunistycznej czy też zwalczania wszelkimi sposobami ludzi, którzy przeciwstawiali się jego rządom.