• Informacje na temat:

  plotki seweryn krajewski

Artykuły na temat: plotki seweryn krajewski
 • Kora kontra Złoty Maanam i inne żenujące spory o nazwę

  W ostatnim czasie coraz częściej głośne rozstania w różnych zespołach muzycznych kończą się żenującymi, ciągnącymi się latami sporami o prawa do nazwy. Zdezorientowana publiczność obserwuje smutne przepychanki dawnych idoli, którzy za wszelką cenę próbują przekonać fanów, że to właśnie oni są ci "prawdziwi" i "legendarni". Kora czy Złoty Maanam? Kukiz czy Piersi? Dwie wersje De Mono, a może Kat z Romanem lub Kat bez Romana? Sprawdzamy, kogo jeszcze dotknął ten wirus.

 • Nie jest sklerotykiem

  74-letni Jerzy Połomski (74 l.) jest żywą legendą polskiej sceny muzycznej. Może dlatego młodzi zazdrośnicy próbują ująć mu blasku, opowiadając na prawo i lewo o zanikach pamięci artysty, bo śpiewa z... kartki - ujawnia "Fakt".

 • Urbańska przejmuje władzę!

  Lubi zadania, które pozornie nie mają szans na powodzenie. Jak dotąd zawsze udawało się jej realizować nawet te niemożliwe.

 • "Sama nadaję rytm"

  Monika Brodka, po zwycięstwie w trzeciej edycji telewizyjnego konkursu talentów "Idol" i nagraniu debiutanckiej płyty "Album" (2004), stała się jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek. Jej pozycję wzmocniły zwycięstwa podczas 42. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w 2005 roku. Wokalistka zdobyła bowiem zarówno "Złotą Premierę", jak i prestiżową nagrodę "Superjedynkę" za najlepszy debiut. Ale później o Monice na dłużej zrobiło się cicho, nie licząc doniesień z jej...