• Informacje na temat:

  plotki tekst

Artykuły na temat: plotki tekst
 • Natalia Kukulska dementuje krzywdzące plotki!

  ...bardzo krzywdzące. Za użycie fragmentu tekstu piosenki na etykiecie nie otrzymałam żadnej gratyfikacji. Tekst 'Tyle słońca w całym mieście' jest autorstwa ś.p. Janusza Kondratowicza" - wyjaśnia...

 • Blue Cafe: Plotki zawsze będą

  Dominika Gawęda odniosła się do plotek na temat jej domniemanego konfliktu z Pawłem Rurak-Sokalem, liderem grupy Blue Cafe.

 • Basia Kurdej-Szatan dementuje parszywe plotki: To nieprawda!

  Odkąd stałaś się sławna, plotki o tobie rosną jak grzyby po deszczu. Ostatnio przeczytałam, że jesteś dość blisko z kolegą z planu serialu "W rytmie serca". - Co chwilę gazety rozpisują się(...), ale już nieprawdziwe lub przekręcone teksty o moim macierzyństwie - mniej, bo dotyczą opieki nad Hanią. Zarzuty w stylu, że jestem zapracowana i nie mam dla niej czasu, bardzo mnie bolą. Ostatnio...

 • Czwarty rozwód Gary'ego Oldmana

  Czwarta żona Gary'ego Oldmana (57 l.), wokalistka i autorka tekstów Alexandra Edenborough (37 l.), złożyła pozew o rozwód. Para była małżeństwem sześć lat.

 • Krystyna Janda oburzona na tabloidy za nazwanie jej milionerką!

  ...z tabloidów, który głosił, że Cezary Żak dorobił się milionów na grze w "Ranczu"! Tekst został zilustrowany zdjęciem aktora siedzącego na górze pieniędzy, które pochodziło z jednej ze sztuk teatralnych(...) nie wysłałam. Ludzie! !!!" - oburza się aktorka na Facebooku. Plotki o wysokich zarobkach aktorów niosą ze sobą często jeszcze bardziej nieprzyjemne konsekwencje! "Jedna z naszych młodych aktorek...

 • Manic Street Preachers: Gdzie jest Richey James Edwards?

  1 lutego 2015 roku minie 20 lat, odkąd gitarzysta i autor tekstów Manic Street Preachers, Richey James Edwards, zaginął bez śladu. Mimo iż oficjalnie został on uznany za zmarłego, cała sprawa w dalszym ciągu budzi mnóstwo kontrowersji.

 • Agata i Andrzej Duda: Żadnego kryzysu nie ma?

  Choć niedawne plotki odgrzały pamięć o nieporozumieniach w małżeństwie, Agata (44 l.) i Andrzej Duda (44 l.) znów są blisko.

 • Anna Popek zostaje w "Pytaniu na śniadanie"

  Bardzo cenię swoją nową szefową i wiem, że się dogadamy - podkreśla Anna Popek. Dziennikarka dementuje doniesienia medialne o jej niepewnej przyszłości w programie "Pytanie na śniadanie". Przyznaje też, że tego typu plotki są dla niej lekcją pokory, której czasami powinien doświadczyć każdy człowiek.

 • "Daredevil": Premiera trzeciego sezonu już w październiku?

  Wszystko za sprawą... Twittera. Na oficjalnym tajlandzkim profilu Netflixa pojawiła się zapowiedź trzeciego sezonu z bardzo ciekawym opisem. Po przetłumaczeniu tekstu wynika, iż sezon trzeci miałby zadebiutować już 19 października. Użytkownicy Twittera rozpoczęli więc śledztwo, a na zagranicznych stronach pojawiło się coraz więcej plotek. Jak donosi portal MCUExchange embargo na recenzje...

 • Małgorzata Kożuchowska urodziła!

  Małgorzata Kożuchowska po raz pierwszy została mamą. Aktorka na swoim profilu na Facebooku poinformowała, że urodziła swe pierwsze dziecko.

Wideo na temat: plotki tekst
 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Spódnice w górę!

  Szalone romanse, burzliwe rozstania, huśtawki nastrojów, przyjaźń, seks, kaprysy i plotki. Francuskie kobiety są zmienne jak pogoda w Paryżu. Jedenaście kobiet, z których każda jest inna i każda, czego innego doświadczyła i o czym innym marzy. Tego lata ich pogmatwane losy splotą się ze sobą.

 • Sekretne życie Waltera Mitty

  Ben Stiller wyreżyserował współczesną ekranizację jednego z najciekawszych opowiadań fantastycznych - "Sekretnego życia Waltera Mitty" Jamesa Thurbera. Artysta zamienił liczący dwie i pół strony tekst z 1939 roku w komiksowy, spektakularny film, opowiadający o mężczyźnie, który przeżywa przygody, będące do tej pory tylko jego marzeniami. Walter Mitty (Stiller) to fantasta, pracujący jako fotoedytor. Większość czasu poświęca na wyobrażanie sobie, że jest herosem, doświadczającym mnóstwa...