• Informacje na temat:

  plotki tygodnia

Artykuły na temat: plotki tygodnia
 • Agnieszka Szulim potwierdza plotki!

  ..."Prezesowa" była gospodynią "Na językach" od lutego 2013 roku, co niedzielę wraz ze swoimi gośćmi podsumowując najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia w świecie show-biznesu. Po ponad trzech latach uznała, że przyszedł czas na nowe zawodowe wyzwania. Zapewnia jednak, że rezygnacja z "Na językach" była jej świadomą decyzją. - Ja nie wiem, czy ja mogę o tym mówić. Ale potwierdzam plotki...

 • Porwany pisarz, aresztowany bankier, bezlitosny agent

  Dramat "Witamy w Nowym Jorku", western "Pewnego razu na dzikim wschodzie", thriller "Bez litości", komedia "Spódnice w górę!", stylizowane na dokument "Porwanie Michela Houellebecqa" oraz nowa, kinowa wersja "Pszczółki Mai" to najgłośniejsze premiery filmowe tego tygodnia.

 • Agnieszka Fitkau-Perepeczko w szczerym wywiadzie. Odpowiada na sensacyjne plotki

  Agnieszka Fitkau-Perepeczko (77 l.) w szczerym wywiadzie dla "Dobrego Tygodnia" opowiedziała, jak teraz wygląda jej życie. Wróciła też do dawnych lat spędzonych u boku Marka Perepeczki (†63 l.). A to nie wszystko! Odniosła się także do sensacyjnych plotek, które narosły wokół jej sfery uczuciowej.

 • Telekamery 2015: Oto laureaci, czyli najlepsi w telewizji!

  Znamy tegorocznych laureatów Telekamer. W poniedziałek, 9 lutego, w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie, magazyn "Tele Tydzień" już po raz 18. ogłosił wyniki plebiscytu. W gronie laureatów znaleźli się między innymi Barbara Kurdej-Szatan, Michał Żebrowski, Agnieszka Chylińska, Tadeusz Sznuk i Przemysław Babiarz.

 • Rafał Maserak potwierdza plotki! Zostanie tatą!

  Od kilku tygodni w mediach krążyły plotki o tym, że Rafał Maserak (35 l.) niedługo zostanie tatą. Tancerz właśnie potwierdził te doniesienia!

 • Tadeusz Pluciński: Na wieki wieków amant

  Dwa tygodnie temu świętował 88. urodziny. Z tej okazji Tadeusz Pluciński postanowił szczerze opowiedzieć o swoim barwnym życiu.

 • Hanna Lis nie mogła dłużej milczeć! Komentuje plotki o rozpadzie małżeństwa! "Nadal mieszkamy razem"

  ...zwykłe plotki.  "Niedawno całą szóstką wybraliśmy się na obiad. Siedzimy w knajpie i mamy totalną głupawkę, cały czas się z czegoś śmiejemy. Kilka dni później widzę zdjęcia z tego obiadu opatrzone tytułem: 'Ledwo ze sobą rozmawiają'. Taką tezę dorobiono" – żaliła się w ostatnim wywiadzie. I rzeczywiście – kiedy dziennikarz "Dobrego Tygodnia" za pośrednictwem Facebooka poprosił Hannę Lis o komentarz...

 • "Hell's Kitchen - Piekielna kuchnia": Zapłakana uczestniczka

  Po tygodniowej przerwie wraca "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia". To już szósty tydzień zmagań. Stres coraz bardziej daje się we znaki uczestnikom. Poważne załamanie przeżyje Monika Dąbrowska.

 • Pomponik w pigułce. Plotki o gwiazdach

  ...oddychać. W szpitalu, do którego została przewieziona, cały czas była podłączona do respiratora. Jennifer Lawrence ostatniego tygodnia nie może zaliczyć do udanych. Do sieci wyciekły nagie(...)-lat pokazałam się w gazecie ze swoim dzieckiem 3 razy z własnej woli nie czyni nas medialną własnością" - oburzała się na Facebooku. Czytaj więcej na http://www.pomponik.pl/plotki/news-justyna...

 • Kaja Paschalska nie zamierza odejść z "Klanu"!

  Kaja Paschalska, czyli Ola Lubicz z "Klanu", którą od kilku tygodni oglądamy w show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", nie ma zamiaru - co ostatnio zasugerował jeden z portali - rozstać się z serialem, w którym gra już od 18 lat.

Zdjęcia na temat: plotki tygodnia
Wideo na temat: plotki tygodnia
 • „Działo się”: Gwiazdy, wydarzenia, plotki

  Mijający tydzień obfitował w premiery filmowe. Zaliczyliśmy „Bitwę pod Wiedniem” w… Warszawie oraz „Obławę” w… Krakowie. Byliśmy także w Teatrze Studio i podglądaliśmy próbę spektaklu „Anna Karenina” z doborową obsadą. Specjalnie dla was przygotowaliśmy także zestaw najświeższych plotek z życia celebrytów.

 • Mój tydzień z Marilyn

  "Marilyn, czy to prawda, że w łóżku nie masz na sobie nic poza perfumami?" - tym pytaniem angielscy dziennikarze witają Marilyn Monroe na lotnisku, gdy gwiazda po raz pierwszy odwiedza Europę. Ekscytacja udziela się zresztą nie tylko mężczyznom, bo Monroe latem 1956 roku jest bez wątpienia najsłynniejszą kobietą na świecie. Ikona seksu i blichtru Hollywood przyjeżdża do Londynu, aby wystąpić w filmie u boku Laurence'a Oliviera. Towarzyszy jej świeżo poślubiony mąż, dramaturg Arthur Miller,...

 • Matka Oli Kisio ostro o Rafalali! "Jak jej zerwę tę śmierdzącą perukę..."

  W ostatnich tygodniach sporo się mówiło o zaskakującej przyjaźni pomiędzy matką Oli Kisio a Rafalalą. Transseksualistka ogłosiła w mediach, że zamierza pomóc Izabeli, która nie ma za co żyć. Wygląda(...) plotki... 31 grudnia śmiało można stwierdzić, że to chyba najbardziej żenujący materiał, jaki mieliśmy okazję obejrzeć!

 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

Dyskusje na temat: plotki tygodnia