• Informacje na temat:

  plotki w płocku

Artykuły na temat: plotki w płocku
 • "O mnie się nie martw": Joanna Kulig urodziła! Chłopiec czy dziewczynka?

  ...świecie już kilka dni temu potwierdził dla "Super Expressu" producent filmowy przebywający z gwiazdą w Los Angeles, Piotr Dzięcioł.  Plotki o ciąży Kulig potwierdziły się na początku października, gdy nie mogła pojawić się na Festiwalu Kultury i Sztuki dla Osób Niewidomych w Płocku. Później w wywiadzie dla magazynu Elle mówiła: "To jedno z moich największych pragnień. Ale szanuję to, że nie...

 • Polsat przygarnął Kammela!

  Potwierdziły się krążące od niedawna plotki o tym, jakoby Tomek Kammel (39 l.) miał nawiązać współpracę z Polsatem. "Super Express" dowiedział się, że w sierpniu prezenter poprowadzi relację z koncertów organizowanych w ramach Festiwalu Piękna w Płocku, a jesienią dostanie własny program. U boku Kammela na festiwalu pojawi się Iza Miko, która cieszy się na pracę z nim. "Myślę, że to...

 • Przecieki festiwalowe: Pierwsi wykonawcy OFF Festival 2015 i Audioriver 2015?

  Według nieoficjalnych informacji w Katowicach pojawić ma się grupa Future Brown, natomiast w Płocku wystąpić ma duet Simian Mobile Disco.

 • Audioriver: DJ Hell na koniec

  Zagraniczny line up festiwalu Audioriver w Płocku (7-9 sierpnia) został zamknięty.

Wideo na temat: plotki w płocku
 • Spódnice w górę!

  Szalone romanse, burzliwe rozstania, huśtawki nastrojów, przyjaźń, seks, kaprysy i plotki. Francuskie kobiety są zmienne jak pogoda w Paryżu. Jedenaście kobiet, z których każda jest inna i każda, czego innego doświadczyła i o czym innym marzy. Tego lata ich pogmatwane losy splotą się ze sobą.

 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • J. Edgar

  Biografia jednego z najbardziej kontrowersyjnych ludzi Ameryki XX wieku - J. Edgara Hoovera. Był on założycielem FBI, którego szefem pozostał aż do dnia swojej śmierci w 1972 roku. Wokół osoby Hoovera powstało wiele plotek dotyczących jego orientacji seksualnej, obsesji komunistycznej czy też zwalczania wszelkimi sposobami ludzi, którzy przeciwstawiali się jego rządom.