• Informacje na temat:

  plotki wymyśla

Artykuły na temat: plotki wymyśla
 • Romans na planie "Tańca z gwiazdami"? Plotki wokół Justyny Żyły i Tomasza Barańskiego

  ...konfliktu, ja w ogóle nie wiem, kto wymyśla takie brednie. Tak samo jak mój rzekomy romans z Tomkiem i to, że nie chciałam z nim tańczyć" - powiedziała w rozmowie z Plotkiem.  Inaczej widzi to osoba...

 • Barbara Kurdej-Szatan: "M jak miłość" i dwa filmy

  Długo mówiło się, że będzie grać w "M jak miłość" rolę Małgosi. Barbara Kurdej-Szatan wyjaśnia, skąd wzięła się ta plotka. Zdradza też, dlaczego nie lubi oglądać siebie w serialu i co daje jej największą radość.

 • Beata Kozidrak odniosła się do zadziwiających plotek o bracie! "To bzdura"

  ...piosenkarki, żeby zapytać, czy nie czuje się zawiedziona, jeśli to wszystko prawda.  Gwiazda Bajmu nie kryła złości. - To bzdura! - powiedziała. - Nie wiem, kto wymyśla takie głupie historie! A co do Andrzeja...

 • Michael Jackson i 50 Cent: Bzdura!

  Rzeczniczka prasowa wytwórni Two Seas, dla której nowy album nagrywa obecnie Michael Jackson, wyśmiała pojawiające się ostatnio plotki o rzekomej współpracy byłego "Króla Popu" z raperem 50 Centem. "Nie wiem, kto wymyśla takie bzdury" - skomentowała Sue Harris.

 • Edyta Olszówka przeżywa aferę z ciążą Kożuchowskiej!

  Kilka tygodni temu pojawiły się plotki, że o błogosławionym stanie Małgorzaty Kożuchowskiej (43 l.) doniosła mediom jej koleżanka, Edyta Olszówka (42 l.). Okazuje się, że to nieprawda...

 • Joanna Koroniewska: Nie narzekam na brak pracy

  Kolorowa prasa oraz plotkarskie portale rozpisują się ostatnio o możliwym powrocie Joanny Koroniewskiej na plan serialu "M jak miłość". Nie byłaby pierwsza. Fani "Emki" doświadczyli już powrotu Marysi (Małgorzata Pieńkowska).

 • Agnieszka Woźniak-Starak zrezygnuje z "Azja Express"? Jest komentarz!

  ...ruszą dopiero za jakiś czas, bowiem stacja planuje wyemitować "AE" dopiero za rok. Woźniak-Starak nie będzie w tym czasie próżnować. Już zabrała się do roboty! W magazynie można wyczytać, że wymyśla...

 • 12 niedorzecznych plotek, które okazały się prawdą

  Bywają plotki tak kuriozalne, że zasługują jedynie na ironiczny uśmiech. Uśmiech, który zastyga na twarzy, gdy okazują się prawdziwe.

 • Wiśniewski komórkowym potentatem?

  Lider zespołu "Ich Troje" Michał Wiśniewski (36 lat) wydaje się coraz mniej czasu poświęcać swojej twórczości artystycznej, a więcej działalności biznesowej. Z dotychczasowych biznesowych pomysłów Wiśniewskiego jakoś nic specjalnego nie wyszło, więc piosenkarz wymyśla coraz to nowe koncepcje.

 • Łączy ich jedynie przyjaźń?

  W Hollywood plotkuje się o tym, że Mila Kunis i Ashton Kutcher są parą. Aktorka wszystkiemu jednak zaprzecza. W ostatnim wywiadzie jednoznacznie podkreśliła, że łączy ich jedynie przyjaźń.

Wideo na temat: plotki wymyśla
 • Ave

  Ave

  Kamen jedzie autostopem z Sofii do Ruse. Po drodze spotyka 17-letnią Avé. Za każdym razem, gdy łapią okazję, Avé wymyśla im nową tożsamość. Kolejne kłamstwa sprawiają, że para wpada w coraz większe kłopoty. Kamen zaczyna zakochiwać się w nowej znajomej.

 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Spódnice w górę!

  Szalone romanse, burzliwe rozstania, huśtawki nastrojów, przyjaźń, seks, kaprysy i plotki. Francuskie kobiety są zmienne jak pogoda w Paryżu. Jedenaście kobiet, z których każda jest inna i każda, czego innego doświadczyła i o czym innym marzy. Tego lata ich pogmatwane losy splotą się ze sobą.