• Informacje na temat:

  plotki z 25 stycznia

Artykuły na temat: plotki z 25 stycznia
 • Marcela Leszczak (25 l.) i Michał Koterski (37 l.) są parą od stycznia 2017 roku. Czy teraz przyszedł już czas na powiększenie rodziny?

 • Aniston o rozwodzie z Pittem: "Nie jest to dla mnie bolesne"

  Choć od rozwodu Jennifer Aniston i Brada Pitta minie w tym roku 10 lat, media niezmiennie powracają do tego tematu. "Nie uważam, że jest to bolesne" - przyznała Aniston zapytana ponownie o rozwód z Pittem w ostatnim wywiadzie dla CBS Sunday Morning.

 • "Ojciec Mateusz": Artur Żmijewski nigdy nie miał pokus, by... gwiazdorzyć

  Artur Żmijewski, czyli ksiądz Mateusz Żmigrodzki z „Ojca Mateusza”, już w najbliższą niedzielę świętować będzie 25. rocznicę swojego debiutu teatralnego – 24 stycznia 1991 roku po raz pierwszy stanął na profesjonalnej scenie i zagrał w sztuce „Wieczór trzech króli” Szekspira w warszawskim Teatrze Współczesnym.

 • Najbardziej oczekiwane zagraniczne płyty 2015 roku!

  Rok 2014 przyniósł kilka objawień, spektakularne powroty (m.in. Pink Floyd) oraz równie efektowne klapy (nowa płyta U2). Co ciekawego na zagranicznym rynku płytowym będzie działo się w 2015 roku. Kto zachwyci, a kto rozczaruje? Sprawdźcie poniżej.

 • Zawadzka: Rodzice stale pytają, kiedy założę rodzinę!

  Marcelina Zawadzka świętowała 30. urodziny 25 stycznia. Gwiazda twierdzi, że obawiała się tego dnia, w polskim społeczeństwie trzydziestka wciąż uważana jest bowiem za koniec beztroskiego(...) się, że Marcelina romansuje z 21-letnim modelem, Rafałem Jonkiszem.  Plotki te potwierdziła też znajoma Zawadzkiej, Ida Nowakowska, która w rozmowie z jastrzapost.pl zagroziła Jonkiszowi, że ten...

 • Sąd obejrzał film "Roman Polański. Ścigany i pożądany"

  Ponad półtoragodzinny film dokumentalny o Romanie Polańskim obejrzał w piątek krakowski sąd na kolejnym posiedzeniu w sprawie stwierdzenia dopuszczalności ekstradycji reżysera do USA. Kolejne posiedzenie w tej sprawie odbędzie się prawdopodobnie we wrześniu.

 • Krystyna Janda i Andrzej Seweryn: co zniszczyło ich małżeństwo?

  ..."Granica". Ale gdy 25 marca 1975 roku urodziła się im córka Maria, Janda poświęciła się jej wychowaniu.  Charakter nie pozwalał jej jednak zbyt długo pozostawać w cieniu męża, który święcił coraz większe(...) poszło w parze ze szczęściem osobistym. Kiedy do Krystyny Jandy dotarły plotki o romansie męża z inną aktorką, nie potrafiła ukryć emocji. Wyprowadziła się z ich mieszkania na warszawskich Stegnach...

 • Nigdy więcej Rambo!

  Sylvester Stallone podjął ostateczną decyzję i zakomunikował: "Nigdy więcej Rambo ani Rocky'ego!". Tym samym zdementował plotki o realizacji kolejnych filmów z kultowymi bohaterami.

 • Jacek Zejdler został znaleziony martwy. Przyczyna śmierci nadal nieznana

  ...się też dogadywać z dyrektorem teatru Bogdanem Cybulskim. Ponoć pokłócili się podczas zakrapianej imprezy sylwestrowej. Krótko po niej, 2 stycznia 1980 r., niespełna dwa tygodnie przed jego 25(...) korytarzach krążyły plotki o tym, że solą w oku nowego szefa było zaangażowanie aktora w działalność opozycji. Jak wspomina jeden z jego znajomych, nie krył się ze swoimi poglądami: "Wystawiano...

 • Koncerty 2012: Oczekiwanie na Królową

  Madonna, Metallica, Guns N'Roses - ta trójka pojawia się najczęściej wśród pogłosek i niepotwierdzonych informacji na temat koncertowego roku 2012. Plotki odstawiamy na bok i poniżej przedstawiamy w telegraficznym skrócie najważniejsze imprezy tego roku.

Wideo na temat: plotki z 25 stycznia
 • Spódnice w górę!

  Szalone romanse, burzliwe rozstania, huśtawki nastrojów, przyjaźń, seks, kaprysy i plotki. Francuskie kobiety są zmienne jak pogoda w Paryżu. Jedenaście kobiet, z których każda jest inna i każda, czego innego doświadczyła i o czym innym marzy. Tego lata ich pogmatwane losy splotą się ze sobą.

 • Wyścig z czasem

  Przyszłość. Ludzie przestają się starzeć w wieku 25 lat i musza pracować, aby kupić sobie trochę więcej czasu. Jednak kiedy młody mężczyzna odkrywa, że ma więcej czasu niż sobie wyobrażał, musi uciekać przed skorumpowanymi funkcjonariuszami policji, żeby ocalić własne życie.

 • Michael Haneke. Zawód: reżyser

  W ciągu 25 lat twórczości Michael Haneke osiągnął pozycje jednego z najważniejszych reżyserów w historii kina. Od wczesnych prac, po film "Miłość" stworzył unikalny wszechświat, pokazując w nim męty społeczne, egzystencjalne lęki czy emocjonalne wybuchy. Poprzez wizję swoich aktorów i wcześniej nie pokazywane ujęcia, film przedstawia pracę prawdziwego artysty.