• Informacje na temat:

  plotki z kraju

Artykuły na temat: plotki z kraju
 • Kacper Kuszewski potwierdza plotki! Przy okazji zdobył się na gorzkie wyznanie

  Zamiast z kolegami kopać piłkę, uczył się grać na instrumencie. Nie był sportowym orłem, ale rówieśnicy go bardzo lubili, bo miał osobowość. Kacper Kuszewski (42 l.) wyznaje, że mama wcale nie szykowała go do aktorstwa. Chciała, aby został muzykiem. Aktor przyznaje, że jego zawód bywa frustrujący. "Żyje się w ciągłej niepewności" - gorzko podsumowuje. Przy okazji potwierdza plotki - rzeczywiście...

 • OFF Festival: Ride przyjdzie do Katowic?

  Wiadomość o reaktywacji legendy shoegaze'u zelektryzowała fanów na całym świecie. W Polsce niemal natychmiast rozpoczęły się spekulacje, czy grupa zostanie zaproszona do naszego kraju.

 • Co takiego? Pojawiły się plotki, że Janachowska wynajęła surogatkę!

  Izabela Janachowska (32 l.) odpoczywa właśnie w Dubaju. W kraju rozpętała się burza na temat jej ciąży...

 • Psom Johnny'ego Deppa grozi eutanazja

  Johnny Depp może mieć poważne kłopoty. Jak informują zagraniczne media, aktor nielegalnie przewiózł na pokładzie prywatnego odrzutowca na teren Australii swoje dwa psy, bez poddania ich wcześniejszej, obowiązkowej kwarantannie.

 • Plotki o kryzysie w małżeństwie Lisów krążą od dawna. Para rzadko pokazują się razem - ich ostatnie zdjęcie pochodzi sprzed roku.  Do tego Hanna Lis wzięła udział w programie TVN "Azja Express(...) w ostatnich tygodniach wypoczywała z mężem w Grecji.  Po powrocie do kraju postanowiła mocno pochwalić się tym na swoim blogu. "Mykonos gwarantuje pogodę, ciepłe morze i dobrze zagospodarowane plaże...

 • Johnny'emu Deppowi grozi 10 lat więzienia

  Johnny'emu Deppowi grozi 10 lat więzienia za nielegalne przywiezienie dwóch psów na terytorium Australii.

 • Sensacyjne plotki o Olszówce i Machalicy! A jednak?

  ...przyszedł jednak czas na zmiany. Wrócił do swojego mieszkania w Warszawie. Och-Teatr wystawił sztukę „Mój ulubiony Młynarski”, z którą pan Piotr jeździ po całym kraju.  Mówi się, że aktor szykuje kolejną...

 • "Pewnego razu na dzikim wschodzie" : Sami przeciw wszystkim

  Govend ucieka z domu do zapadłej kurdyjskiej wioski, gdzie chce otworzyć szkołę. Baran to policjant, który rezygnuje z intratnej posady w mieście i wyjeżdża na wieś, bo nie może znieść zasad, jakimi rządzi się państwo w okresie transformacji. Oboje stają ością w gardle szefowi lokalnych przemytników. Miasteczko na turecko-irackiej granicy staje się świadkiem walki między tradycją a nowoczesnością.

 • Hanna Banaszak: Plotki o romansie z premierem niemal zniszczyły jej karierę. Jak żyje dziś?

  Prawie nieobecna w mediach, ostrożnie dawkuje także koncerty. Dlatego każdy z nich jest świętem dla wielbicieli piosenkarki, zjeżdżających z najdalszych zakątków kraju. Za co ją kochają? Jedni zwracają uwagę na ogromną skalę głosu, inni - na wyczucie jazzu. Hanna Banaszak może bowiem śpiewać niskim, jakby zachrypniętym szeptem i z łatwością przechodzić do rejestrów tak wysokich, jak operowy...

 • Porwany pisarz, aresztowany bankier, bezlitosny agent

  Dramat "Witamy w Nowym Jorku", western "Pewnego razu na dzikim wschodzie", thriller "Bez litości", komedia "Spódnice w górę!", stylizowane na dokument "Porwanie Michela Houellebecqa" oraz nowa, kinowa wersja "Pszczółki Mai" to najgłośniejsze premiery filmowe tego tygodnia.

Wideo na temat: plotki z kraju
 • Małgorzata Socha dementuje plotki o horrendalnych zarobkach: Jestem Socha, muszę orać!

  Tabloidy od lat umieszczają Małgosię Sochę w gronie najlepiej zarabiających aktorek w kraju. Kwoty pokroju siedmiu tysięcy za dzień zdjęciowy faktycznie mogą przyprawić o zawrót głowy. Celebrytka postanowiła jednak zdementować te rewelacje i przyznała, że zarabia znacznie mniej, dlatego ciągle musi lansować się na ściankach. "Jestem Socha, muszę orać" - zażartowała Małgosia. (TVP/x-news)

 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Spódnice w górę!

  Szalone romanse, burzliwe rozstania, huśtawki nastrojów, przyjaźń, seks, kaprysy i plotki. Francuskie kobiety są zmienne jak pogoda w Paryżu. Jedenaście kobiet, z których każda jest inna i każda, czego innego doświadczyła i o czym innym marzy. Tego lata ich pogmatwane losy splotą się ze sobą.

Dyskusje na temat: plotki z kraju
 • Re: "Ranczo": Cezary Żak dementuje plotki w sprawie kontynuacji serialu

  Durnowaty i wtórny film, czerpiący garściami z Kargula i Pawlaka, w innym kraju by uznano to za plagiat.

 • Re: "Ranczo": Cezary Żak dementuje plotki w sprawie kontynuacji serialu

  A za czasów PO jaka była ta telewizja? i każda inna w tym kraju. Wszystkie telewizje były reżimowe. Pamięć twa zawodna. Przed 2015r. cała telewizja podporządkowana była jednej partii.

 • Re: "Ranczo": Cezary Żak dementuje plotki w sprawie kontynuacji serialu

  obiektywnego oraz swojego spojrzenia na całe spektrum spraw które dzieje się w naszym kraju.

 • Re: "Mąż czy nie mąż": Anna Czartoryska- Niemczycka dementuje plotki!

  SZCZEGOLNIE SYN PANA DOMU JEST SWIETNY. W USA HANDLOWAŁ NARKOTYKAMI ZA CO TRAFIL DO MIEJSCOWEGO WIEZIENIA NA KILKULETNI WYROK. PIENIADZE TATUSIA W NORMALNYM KRAJU NIE POMOGŁY.

 • Re: Najbardziej oczekiwane potomstwo!

  to może zamiast bezproduktywnie wysiadywać przed monitorem i śledzenia plotek na pudelku zamij się robotą..wierz mi, dla chcącego i pracowitego w tym kraju roboty po beret i to dobrze płatnej. Jak(...) najmniej Bila Gatesa. tak jak wielu, do Polaków jeszcze nie dociera, że samym kombinowaniem, drogą na skróty, szczęściem się NICZEGO NIE OSIĄGNIE.Posiedź jeszcze trochę w Internecie poczytaj plotki, to Ci

 • Re: To będzie ślub roku!

  pojecia,oczym mozna i powinno pisac sie na forach.Kogo to obchodzi,komu Czartorycka czy Kwasniewska bedzie dawac d..y i co z tego sie wydarzy.Piszcie o tym,debile,jak mozna lepiej zyc w tym pieknym kraju nad Wisla,a plotki wsadzcie sobie w d..e,albo otworzcie specjalna strone internetowa.Po co mieszacie g...o z piaskiem?

 • Re: To będzie ślub roku!

  pojecia,oczym mozna i powinno pisac sie na forach.Kogo to obchodzi,komu Czartorycka czy Kwasniewska bedzie dawac d..y i co z tego sie wydarzy.Piszcie o tym,debile,jak mozna lepiej zyc w tym pieknym kraju nad Wisla,a plotki wsadzcie sobie w d..e,albo otworzcie specjalna strone internetowa.Po co mieszacie g...o z piaskiem? do pio - po pierwsze to nie jest forum matole, po drugie, skoro piszesz "kogo