• Informacje na temat:

  plotki z życia gwiazd telewizji

Artykuły na temat: plotki z życia gwiazd telewizji
 • Dąbrowska (35 l.) rzadko wypowiada się na temat swojego życia prywatnego. Tym razem zrobiła wyjątek i udzieliła bardzo szczerego wywiadu. Gwiazda po raz pierwszy opowiedziała o rozstaniu ze swoim(...) jednego z najprzystojniejszych gwiazdorów, na forach internetowych nie mają dla niego litości! Internet ma swoją nową gwiazdkę - to Eryk Weber, chłopak, który lubi przebierać się za syrenę. O jego...

 • Na zawsze w naszej pamięci. Wspominamy tych, którzy odeszli

  Zbliża się Dzień Wszystkich Świętych. W dniu, który skłania do refleksji, czyli 1 listopada, telewizyjna Dwójka wyemituje cykl felietonów "Zostawili swój ślad". Przypomnijmy tych ludzi kultury, kina i telewizji, którzy zmarli w ciągu ostatniego roku.

 • ...szybko pocieszył się z piękną prezenterką hiszpańskiej telewizji, a modelka obecnie spotyka się z Dwaynem Johnsonem, znanym jako "The Rock". Jennifer Aniston coraz bardziej zaskakuje szczerością(...) dokładnie, co było powodem ich rozstania. Julia Kamińska zachwyca piękną, zgrabną sylwetką. Ale nie zawsze tak było. Na łamach "Życia na Gorąco" aktorka wyznaje, że przez sterydy, którymi leczy...

 • Barbara Kurdej-Szatan: "M jak miłość" i dwa filmy

  Długo mówiło się, że będzie grać w "M jak miłość" rolę Małgosi. Barbara Kurdej-Szatan wyjaśnia, skąd wzięła się ta plotka. Zdradza też, dlaczego nie lubi oglądać siebie w serialu i co daje jej największą radość.

 • Pomponik w pigułce. Plotki o gwiazdach

  ...podał, że Małgorzata Kożuchowska zakończyła przyjaźń z Tomkiem Karolakiem, nie akceptując jego osobistych wyborów - życia na kocią łapę z Violą Kołakowską, matką Leny i Leona. Aktorka jednak szybko zdementowała doniesienia. "Może jakiś jest teraz sezon ogórkowy. To jest oczywiście nieprawda" - powiedziała w telewizji śniadaniowej. Jennifer Love Hewitt (35 l.) nieco ponad rok temu została po...

 • Bill Cosby seryjnym gwałcicielem?

  Bill Cosby seryjnym gwałcicielem? Jego ofiara, Barbara Bowman, po 25 latach przerwała milczenie.

 • Taniec z gwiazdami: Już wiadomo, kto zajmie miejsce Beaty Tyszkiewicz!

  Beata Tyszkiewicz (79 l.), odchodząc z programu „Taniec z gwiazdami”, zasmuciła swoich fanów tą decyzją. Od tygodni jednak wszyscy zadawali sobie pytanie, kto zajmie jej miejsce w nowej edycji. Teraz już wszystko wiadomo!

 • Penélope Cruz najseksowniejsza

  Magazyn "Esquire" opublikował coroczny ranking Najseksowniejszych Żyjących Kobiet. Pierwsze miejsce przypadło 40-letniej Hiszpance, Penélope Cruz.

 • Zofia Zborowska: Jej mama stanowczo zdementowała krzywdzące plotki

  ...więcej materiałów z życia gwiazd:

 • Mila Kunis urodziła córeczkę!

  Mila Kunis i Ashton Kutcher zostali świeżo upieczonymi rodzicami. Jak podaje magazyn "People", gwiazdorskiej parze urodziła się córeczka.