• Informacje na temat:

  płyta joanny

Artykuły na temat: płyta joanny
 • Apel do Joanny Liszowskiej

  ...o rolę w sztuce Warlikowskiego, gdzie będziesz mogła zaśpiewać, odstąp od nagrywania płyty! Spójrz, co stało się z Agnieszką Włodarczyk, jej płyta to pomyłka. Joanno, miej litość...

 • Muzyka z filmu "Disco Polo" na płycie

  Film "Disco Polo" święci triumfy w kinach. Wkrótce premiera płyty ze ścieżką dźwiękową z tego obrazu. Znajdziemy na niej znane przeboje w wykonaniu Dawida Ogrodnika i Joanny Kulig, m.in. "Wszyscy Polacy" i "Ona tańczy dla mnie".

 • Respondek wydał płytę

  ...? Tego nie wiadomo. Póki co nie ukazała się jeszcze płyta laureatki II edycji show, Joanny Liszowskiej. Podobno premiera ma nastąpić w ciągu najbliższych miesięcy. Owocem "Jak ONI śpiewają" jest jedynie płyta "Nie dla oka", zwyciężczyni I edycji show, Agnieszki Włodarczyk (premiera miała miejsce w listopadzie 2007 roku).

 • Grzegorz Hyży pracuje nad nową płytą: Coś mi już w głowie gra

  Znany z programu "X Factor" wokalista Grzegorz Hyży premierę kolejnego albumu zaplanował na koniec roku lub początku przyszłego. Część nowych piosenek ma już w głowie, inspiracji wciąż przybywa.

 • "Barwy szczęścia": Czas kobiet - rozmowa z Modestem Rucińskim

  Kocha rodzinę oraz piłkę nożną. Skończył pracę na planie filmu „Ciemno, prawie noc” wg powieści Joanny Bator, gra Kowaluka w „Barwach szczęścia” i pracuje nad płytą duetu Bieryt-Ruciński.

 • "Disco polo": Joanna Kulig w teledysku "Taka już jestem"

  Film Macieja Bochniaka "Disco polo" przebojem zdobywa polskie kina. W czwartek, 26 marca, zadebiutował kolejny teledysk promujący tę produkcję. Tym razem Joanna Kulig wykonuje piosenkę "Taka już jestem" z repertuaru zespołu La Strada.

 • Joanna Moro i Paweł Domagała byli parą!

  Niedawno małżeństwo Joanny Moro (32 l.) przechodziło kryzys. Tygodnik "Na Żywo" sugeruje, że mąż aktorki "znów ma powody do niepokoju"...

 • Joanna Kulig i Maciej Bochniak: Bez buziaków na planie

  Joanna Kulig - aktorka, Maciej Bochniak - reżyser. To małżeństwo jest dziś najgorętszą parą polskiego kina.

 • Przeniesie nas w krainę... baśni

  ..."Baśnie" Andersena były w dzieciństwie ulubioną lekturą Joanny Brodzik, czyli Małgosi Jantar z "Życia nad rozlewiskiem". Dziś aktorka czyta je wieczorami swoim synom. Wkrótce także inne dzieci będą miały okazję posłuchać Joasi na dobranoc!

 • OFF Festival: 12 gniewnych ludzi

  Z pustyni Afryki, sal koncertowych i piwnic wielkich metropolii i z miasteczka Twin Peaks - kolejni artyści dołączają do składu OFF Festival Katowice 2015.

Dyskusje na temat: płyta joanny
 • Re: Praca czy dziecko?

  i Marcina, i pytanie "jak sie spiszą w roli rodziców? a podejrzewamy, że będzie wesoło :D :) osobiście ciekawi mnie reakcja na wieść o ślubie Joanny i Marcina (bo w końcu skoro będzie dziecko to musi być i slub) i dziecku rodziców Joanny :) a przecież tak się zarzekała, że to przyjaźń :) Muszę przyznać, że to jest pierwszy serial na TVP, który oglądam! zawsze tvn i polsat... fakt przyciągnął mnie