• Informacje na temat:

  płyta kylie

Artykuły na temat: płyta kylie
 • Paris nagrywa płytę

  Paris Hilton ma nadzieję zrobić karierę muzyczną na miarę ikony popu, Kylie Minogue . Celebrytka pracuje obecnie nad swoim drugim albumem, który, jak przyznaje, będzie zainspirowany twórczością australijskiej gwiazdy.

 • Giorgio Moroder "Right Here, Right Now": Powrót po 30 latach i singel z Kylie Minogue

  Zaskakujące duety będą ozdobą nadchodzącej płyty włoskiego producenta Gorgio Morodera. Na pierwszy ogień słuchacze otrzymali singel z Kylie Minogue.

 • "2XL": Marek Kaliszuk wystąpi w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”

  ..., która będzie owocem współpracy z wieloletnim przyjacielem Piotrem Manią. - Nie potrafię podać daty, kiedy płyta mogłaby się ukazać. Na razie zaczynamy pracować nad repertuarem. Piotr zaczyna(...) Kaliszuk & Mania in Songs. Pod tym szyldem wykonują utwory takich światowych artystów, jak: Phil Collins, Elvis Presley, Rihanna czy Kylie Minogue, nadając im zupełnie nowe brzmienie w klimacie chillout...

 • Kylie Minogue tańczy dla Giorgio Morodera (klip "Right Here, Right Now")

  Jeden z najstarszych, aktywnie działających DJ-ów świata - Giorgio Moroder - zaprezentował na swoim kanale na Youtube teledysk do oficjalnego singla ze swojej nowej, pierwszej od 30 lat płyty.

 • ...wszystkie gazety i portale, co nie wygląda dobrze w kontekście promocji nadchodzącego albumu" - tłumaczy. Co ciekawe, wytwórnia podjęła decyzję, iż płyta Rutkowskiego ukaże się na rynku jak najszybciej(...) Be The Music". W 2012 wraz z producentem Peterem Hammondem, współpracującym m.in. z Kylie Minogue, nagrał singiel "Used".  Rok później podpisał kontrakt z wytwórnią HQT Music Group.

 • Kylie Minogue dziś wystąpi w Atlas Arenie w Łodzi

  Australijska gwiazda muzyki pop Kylie Minogue wystąpi w czwartek (30 października) w łódzkiej Atlas Arenie. Będzie to jej jedyny koncert w Polsce w ramach trasy "Kiss Me Once", promującej jej najnowszy album pod tym samym tytułem. Jako support zagra zespół Third Party.

 • "Mięsa by mi nie sprzedali"

  ...twoja ostatnia płyta". Nauczyłem się już z tym żyć, nie mam lęków, nie budzę się spocony w nocy... Skupiam się po prostu na pisaniu piosenek. Całą resztę robię lepiej lub gorzej. Nie lubisz(...) Kylie Minogue, aż po totalnie prawdziwych Bruce'ów Springsteenów czy Yeah Yeah Yeahs. Zasłuchuję się również w ostatniej płycie Coldplay, jest rewelacyjna, choć przyznaję, że nie od razu ją doceniłem...

 • "The Voice Of Italy": Siostra Cristina jednak nagrywa płytę

  26-letnia zakonnica Cristina Scuccia, zwyciężczyni ostatniej edycji "The Voice Of Italy", nagrywa płytę. Wcześniej zapowiadała, że po swym obserwowanym na całym świecie sukcesie zakończy ten etap przygody z muzyką. Teraz jednak chce dzielić się swoim talentem.

 • Kiesza ("Sound of a Woman"): Nowa gwiazda na horyzoncie?

  Ma 25 lat, w przeszłości była żołnierzem, baletnicą oraz kandydatką na kanadyjską Miss Universe. W 2010 roku rozpoczęła profesjonalną karierę muzyczną, a dziś (21 października) wydaje swoją debiutancką płytę. Czy Kiesza będzie objawieniem?

 • Eurowizja 2015: Australia wybrała reprezentanta!

  Nie Sia i nie Iggy Azalea czy Kylie Minogue, a Guy Sebastian będzie reprezentował Australię na tegorocznym Konkursie Piosenki Eurowizji.