• Informacje na temat:

  płyta tancerza

Artykuły na temat: płyta tancerza
 • "Violetta": Lodovica Comello szykuje wielkie show!

  9 maja Fran z „Violetty” przyjechała do Warszawy, by promować swoją nową płytę i książkę. Sympatyczna Włoszka zdradziła nam kilka tajemnic.

 • Gosia Andrzejewicz z Dr Albanem poznała się przez... Facebooka

  Najnowsza płyta Gosi Andrzejewicz, która ukaże się 25 listopada, będzie miała tytuł "Film". Na dwóch krążkach znajdą się utwory popowe oraz muzyka klubowa. Wokalistka przy tworzeniu płyty współpracowała po raz pierwszy z zagraniczną ekipą m.in. z raperem Dr Albanem, którego poznała przez Facebooka.

 • Cała prawda o małżeństwie Britney!

  Kevin Federline, były mąż Britney Spears, zdecydował się pierwszy raz udzielić obszernego wywiadu na temat małżeństwa z piosenkarką. Tancerz twierdzi, że ich małżeństwo rozpadło się, gdyż za mocno skupił się na ich dzieciach. Był przez to "zaślepiony", kiedy Spears wniosła o rozwód.

 • Stefano Terrazzino: Z "Tańca z Gwiazdami" do "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

  Po 9 latach pracy przy "Tańcu z gwiazdami" Stefano Terrazzino uznał, że potrzebuje nowych wyzwań i emocji. Tancerz weźmie udział w kolejnej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", gdzie zademonstruje swoje umiejętności wokale i aktorskie. Terrazzino przyznaje, że praca przy tym show jest dla niego niezłą szkołą, motywującą zwłaszcza do doskonalenia języka polskiego. Trzecia edycja programu wiosną na antenie telewizji Polsat.

 • Wielki powrót wielkiej gwiazdy!

  W sklepach płytowych dostępny już jest długo wyczekiwany nowy krążek legendy polskiej piosenki - Izabeli Tronajowskiej, czyli Moniki Ross-Nawrot z "Klanu". Płyta zatytułowana "Życia zawsze mało" z pewnością zadowoli wszystkich fanów gwiazdy!

 • 10 gwiazd (nie wartych) zachodu

  Być może tego nie odnotowaliście, ale z nową płytą wrócił właśnie Matt Pokora, swego czasu tak uwielbiany przez polską telewizję. Wrócił, ale czy chociaż w Sopocie ktoś go jeszcze pamięta?

 • The Bones That Weren't

  Chłopak z deskorolką zakrada się na budowę i korzysta z okazji, by się wyszaleć. Przypadkowo w płycie świeżo zalanego betonu odsłania kawałek czaszki....

 • Mister D. ("Tęcza"): Prowokujący klip Doroty Masłowskiej

  W cieniu zamieszek, które odbyły się 11 listopada w Warszawie, odbyła się premiera nowego teledysku projektu Mister D. - "Tęcza".

 • Mimo przeciwności losu jest silna

  ...impulsów z zewnątrz. Sama wolę decydować o sobie, dyktować warunki. Dlatego rola asystentki w żadnym wypadku nie wchodzi w grę! Za to rola pani burmistrz, jak najbardziej (śmiech). Najnowsza pani płyta(...) Jovi, Madonna czy Prince. Wtedy też bardzo popularny w Wielkiej Brytanii był tak zwany synth pop - odmiana muzyki pop, w której dominującą rolę pełni syntezator. Moja płyta oparta jest właśnie na...

 • Justyna Steczkowska i "Kochankowie Syreny" (zobacz teledysk)

  Ujęcia półnagiej Justyny Steczkowskiej pojawiają się w jej najnowszym teledysku "Kochankowie Syreny".