• Informacje na temat:

  płyta timbalanda

Artykuły na temat: płyta timbalanda
 • Amerykański producent zachwycony Nataszą

  Tancerka w Filadelfii pod okiem twórcy przebojów takich artystów jak: Whitney Houston, Shakiry czy Timbalanda, pracowała nad pięcioma piosenkami, które znajdą się na albumie "Poland... Why not?". Na(...). Teledysk z udziałem Nataszy ukaże się latem, cała płyta do sklepów trafi po wakacjach.

 • Recenzja Bryan Adams "Tracks of My Years": Na jesienne popołudnie jak znalazł

  Ten na okładce to nie młody Ozzy. To młody Bryan. Teraz Bryan nie jest już młody i chce pokazać czego słuchał jak młody był. Na jesienne popołudnie jak znalazł.

 • Recenzja Donatan/Cleo "Hiper/Chimera": Dowód profesjonalizmu

  Kuriozalny, sztuczny, oderwany od rzeczywistości - taki wydawał się główny nurt polskiej muzyki rozrywkowej. Donatan z Cleo przywracają mu normalność i podnoszą poprzeczkę.

 • Wybraliście Timbalanda!

  "Shock Value" popularnego rapera i producenta to Waszym zdaniem najlepsza płyta 2007 roku!

 • Złoty dotyk Timbalanda

  Dokładnie 40 lat temu, 10 marca 1971 roku, na świat przyszedł Timothy Zachery Mosley, światu lepiej znany jako Timbaland. Z okazji 40. urodzin producenta, który zrewolucjonizował rynek muzyki pop, przypominamy 10 najciekawszych utworów genialnego muzyka.

 • Cornell wstydzi się Timbalanda?

  Chris Cornell, jeden z najlepszych rockowych głosów, najwyraźniej ugiął się pod presją fanów i krytyków.

 • Cudowne dziecko Timbalanda

  Ryan Tedder może o sobie powiedzieć, że jest "cudownym dzieckiem" Timbalanda. Dzięki współpracy ze słynnym producentem i raperem o jego grupie OneRepublic usłyszał cały świat.

 • Us3 o nowej płycie

  W poniedziałek, 28 lutego, ukazuje się w Polsce nowy album grupy Us3, zatytułowany "Questions". Płytę promuje nowa wersja największego przeboju tej acidjazzowej formacji, "Canataloop". O nowym albumie Geoff Wilkinson, lider Us3, opowiedział w rozmowie z INTERIA.PL.

 • Ekscytująca płyta Madonny

  Nowy album Madonny jest już prawie skończony. Jego główny producent, Timbaland, ujawnił kilka szczegółów dotyczących nowego materiału "królowej popu".

 • Kto zaśpiewa u Timbalanda?

  Słynny producent Timbaland ujawnił nazwiska gwiazd, które usłyszmy na nowym albumie artysty.

Wideo na temat: płyta timbalanda
 • Sugar Man

  Laureat Nagrody Publiczności na festiwalach w Sundance, Nowym Jorku, Los Angeles, Melbourne. Uniwersalna i zaskakująca opowieść o potędze przypadku i roli szczęścia w ludzkim życiu. Ten trzymający w napięciu film przedstawia niewiarygodną, pełną niespodzianek, a do tego prawdziwą historię życia Sixto Rodrigueza, piosenkarza, któremu wróżono karierę większą niż Bobowi Dylanowi, a o którym... nikt nie słyszał. Pod koniec lat 60. w jednym z barów w Detroit dwóch uznanych producentów muzycznych...

 • Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów, sezon 2

  "Gwiezdne wojny" to międzynarodowy fenomen, którego popularność nie maleje od kilkudziesięciu lat, a coraz to nowe pokolenia ulegają fascynacji wyjątkowym uniwersum wykreowanym przez George'a Lucasa. Galapagos Films przedstawia wydanie DVD drugiego sezonu serialu "Gwiezdne wojny: Wojny Klonów". 22 odcinki serialu dostępne będą w pojedynczych wydaniach DVD (4 płyty) oraz w 5-płytowym pakiecie kolekcjonerskim pełnym kosmicznych dodatków.

 • Fryzjerka

  Kathi, pokaźnych rozmiarów fryzjerka, żyje marzeniami. Jej DDR już nie istnieje. Nie ma mężczyzny, domu z ogródkiem i pracy. Zostały mieszkanie w wielkiej płycie, rozwód i dorastająca córka. Mąż zdradzał ją z jej najlepszą przyjaciółką, dziecko się jej wstydzi, a w banku nikt nie chce dać pożyczki. Na dodatek jest gruba. Bardzo gruba. I dlatego „nieestetyczna”. Tak przynajmniej sądzi szefowa salonu, w którym Kathi miała pracować. Jednak Kathi nie poddaje się tak łatwo! Jej recepta na...