• Informacje na temat:

  płyty artystki

Artykuły na temat: płyty artystki
 • Sarsa: Artystka zaangażowana

  Sarsa idzie jak burza! Jej kolejne płyty rozchodzą się błyskawicznie, zdobywając status złotych, platynowych i diamentowych. Piosenki lokują się na szczycie radiowych list przebojów. Teledyski mają(...), by działać na rzecz osób skrzywdzonych przez los. W 2014 r. wzięła udział w nagraniu płyty z kolędami. Dochód ze sprzedaży przekazano na rzecz domu dziecka w Odporyszowie. Kiedy piosenkarkę...

 • Płyty, które rodziły się w wielkich bólach

  Często bywa tak, że wielkie albumy powstawały w bólach. Artyści mierzący się z kryzysem twórczym, katastrofy osobiste, klęski żywiołowe, mocowanie się z techniką dawały (ale nie zawsze!) miejsce w historii muzyki.

 • Natalia Kukulska kształci córkę na artystkę! "Ma pierwszeństwo podczas przesłuchań"

  Natalia i Michał zdecydują się na taki krok. Sława małej Natalki była w latach 80. tak duża (sprzedało się milion egzemplarzy jej płyty) i męcząca dla dziecka, że tata świadomie przerwał karierę...

 • Błagam, posłuchaj mojej płyty

  Gwiazdy muzycznego show-biznesu tracą grunt pod nogami. Najpierw przyszło im pogodzić się z faktem, że już nie wzbogacą się na sprzedaży płyt. Ale to był dopiero początek złych wiadomości. Teraz przyszła pora na desperacką walkę o to, by ktokolwiek chciał ich w ogóle posłuchać. Immunitetem nie jest nawet status gigantów rocka.

 • Villas już nigdy nie nagra płyty?

  Kompozytorzy, którzy kilka miesięcy temu zadeklarowali, że napiszą hit na nową płyt Violetty Villas, wciąż nie otrzymali od artystki odpowiedzi. Czyżby gwiazda ostatecznie porzuciła plany powrotu na scenę?

 • Natalia Przybysz: Nosowska powiedziała mi, że jestem głupia (wywiad)

  Natalia Przybysz po sukcesie płyty "Kozmic Blues" z utworami Janis Joplin postanowiła tym razem stworzyć całkowicie autorski materiał "Prąd". Wokalistka opowiedziała nam o nowej płycie, o możliwości reaktywacji Sistars oraz o spięciu z Maciejem Maleńczukiem.

 • "M jak miłość": Jula nagrała piosenkę do serialu!

  Piosenka "M jak miłość" to kolejna odsłona płyty Juli (Julita Fabiszewska), wcielającej się w rolę Pauliny, nagrana na potrzeby serialu. Utwór znajdzie się też na płycie artystki.

 • Single i tweety, czyli droga do debiutu Azealii Banks

  Warto było czekać! - tak o debiutanckim albumie Azealii Banks piszą recenzenci. Z uznaniem, choć nie bez złośliwości. Raperka premierę płyty przekładała wielokrotnie, po drodze obraziła wielu artystów i porzuciła wytwórnię, która zainwestowała w nią dwa miliony dolarów. Dlaczego czekano? Bo nagrywała intrygujące single - dziś je przypominamy.

 • Doda najlepszą artystką według Polaków

  ..."Z wielką przyjemnością informujemy, że w sondażu Uczestnictwo Polaków w kulturze , przeprowadzonym przez TNS OBOP, ponad połowa ankietowanych osób wskazała Dodę jako artystkę reprezentującą najwyższy poziom artystyczny w Polsce!" "Jest nam bardzo miło, tym bardziej, że już za tydzień premiera solowej płyty Dody - Diamond Bitch ." Jak się jednak okazało, informacje zamieszczone na stronie...

 • Recenzja Ad.M.a "A. wraca późno": Kobiecy rap najlepszej marki

  Damski głos w polskim rapie dawno nie brzmiał tak donośnie i wyraźnie, jak przy okazji premiery płyty "A. Wraca Późno" Ad.M.y.

Wideo na temat: płyty artystki
 • Jula - "M jak miłość"

  Piosenka "M jak miłość" to kolejna odsłona płyty Juli - nagrana na potrzeby serialu "M jak miłość", ale znajdzie się też na płycie artystki. Premiera albumu "Milion słów" - 26 maja 2017.

 • Marina Abramović: Artystka obecna

  Marina Abramović - ikona body artu i performance'u - jest supergwiazdą świata sztuki. Córka jugosłowiańskich partyzantów, od 20 lat mieszka w Nowym Jorku, od 40 lat poddaje swoje ciało ekstremalnym doświadczeniom, a widzów/uczestników swoich dzieł wprowadza w różne stany emocjonalne. O Abramović pisze się: "nieustraszona, radykalna, nonkonformistyczna" i nie są to puste słowa. Artystka konsekwentnie redefiniuje to, czym jest i czym może być sztuka współczesna, a jej narzędziem jest własne...

 • Sasha Strunin wraca do show-biznesu

  10 listopada Sasha Strunin zaprezentuje materiał z płyty „Woman in black” na koncercie podczas Festiwalu Filmów Rosyjskich „Sputnik nad Polską”. Drugi solowy krążek artystki powstał we współpracy z Garym Guthmanem, słynnym amerykańskim muzykiem i producentem. Utrzymany jest w stylistyce, którą wokalistka określa mianem jazz noir, a inspiracji dostarczyły filmy kryminalne z lat 40.

 • Kongres

  Film opowiada historię aktorki, która podpisuje z wytwórnią filmową kontrakt na sprzedaż własnej tożsamości - dzięki temu studio będzie mogło wykorzystywać niestarzejący się wizerunek artystki w kolejnych produkcjach.