• Informacje na temat:

  płyty jessiki

Artykuły na temat: płyty jessiki
 • Jessica Simpson: Moje pierwsze małżeństwo było wielkim błędem

  Celebrytka swoje "5 minut" przeżywała kilkanaście lat temu. Nagrywała wtedy płyty, dorywczo grywała także w serialach. Dzięki zainteresowaniu mediów mogła także liczyć na własne reality-show(...). Ciekawe, jak poczuł się jej były mąż, gdy usłyszał, że był "wielkim błędem" Jessiki Simpson...

 • Jessica Simpson: Koniec ze śpiewaniem?

  Amerykańska aktorka i wokalistka Jessica Simpson podjęła decyzję o zakończeniu kariery piosenkarki, choć nadal obowiązuje ją kontrakt na trzy płyty. Podobno Jessica zamierza się skupić na filmie, a jej marzeniem jest podbicie Hollywood.

 • Powrót Ashlee Simpson

  Dwa tygodnie od debiutu na pierwsze miejsce zestawienia "Billboardu" powróciła Ashlee Simpson. "Autobiography" telewizyjnej gwiazdki ( serial "Siódme niebo", reality show "The Ashlee Simpson Show") awansowała z drugiego dzięki sprzedaży 286 tysięcy egzemplarzy swej debiutanckiej płyty.

 • Usher bezkonkurencyjny

  Album Ushera "Confessions" nadal prowadzi na amerykańskiej liście "Billboardu". Mimo że w okresie wielkanocnym sprzedaż płyty nieco osłabła, niemniej już trzeci tydzień z rzędu znajduje się ona na czele najlepiej sprzedających się albumów w USA. Dotychczas Usher sprzedał dotąd w USA blisko 2,1 mln egzemplarzy "Confessions".

 • Wokalista poślubi aktorkę?

  Piosenkarz Justin Timberlake oświadczył się hollywoodzkiej gwieździe Jessice Biel - donoszą plotka rskie media.

 • Kevin Jonas wpuszcza kamery do domu

  Najstarszy członek The Jonas Brothers, 23-letni Kevin, będzie głównym bohaterem nowego reality show.

 • Institute: Projekt lidera Bush

  Jesienią na rockowej scenie zadebiutuje zespół Institute. Jednak tworzący go muzycy debiutantami bynajmniej nie są - wystarczy wspomnieć, że jego główną postacią jest Gavin Rossdale, niegdyś wokalista grupy Bush. W składzie znaleźli się także muzycy znani z Helmet, Chamberlain czy Iceburn.

 • Mariah Carey: Dlaczego kłamiesz?

  Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć klip do utworu "Obsessed" , w którym Mariah Carey parodiuje znanego rapera Eminema. To rewanż za jego wulgarne ataki na wokalistkę i jej męża Nicka Cannona.

 • Cameron Diaz w MTV

  Cameron Diaz ( "Ostrożnie z dziewczynami" , "Gangi Nowego Jorku" , "Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość" ) wystąpi w programie telewizji MTV. Gwiazda będzie bohaterką serial u podróżniczego w wersji reality . Kamery stacji będą towarzyszyć Diaz w czasie jej wizyt w różnych miejscach na świecie.

Wideo na temat: płyty jessiki
 • Masz talent!

  "Masz talent!" w komediowym tonie pokazuje, że czasem spełnić się mogą nawet najbardziej nierealne marzenia. Oto niezbyt zaradny Paul Potts, w dzieciństwie walczący z licznymi przeciwnościami losu, jako dorosły wielbiciel opery, obdarzony wyjątkowym głosem, bierze udział w brytyjskiej edycji programu "Mam talent!" (Britain's Got Talent), budząc absolutną sensację i wzruszając miliony ludzi na całym świecie. Nagranie z przesłuchania do programu obejrzało ponad 25 milionów internautów, a był to...

 • Polskie gówno

  "Polskie gówno" to pierwsza komedia w tak bezkompromisowy sposób obnażająca kulisy polskiego przemysłu muzycznego. Film wyreżyserowany przez Grzegorza Jankowskiego powstał w oparciu o scenariusz Tymona Tymańskiego, który przez lata kariery muzycznej zdążył poznać ten biznes od podszewki. Dzięki historii zespołu Tranzystory, widzowie dostaną w końcu zaproszenie na backstage, na którym rozgrywają się naprawdę hardcore'owe sceny. Wizyta komornika zazwyczaj nie wróży niczego dobrego. I gdyby...

 • Sugar Man

  Laureat Nagrody Publiczności na festiwalach w Sundance, Nowym Jorku, Los Angeles, Melbourne. Uniwersalna i zaskakująca opowieść o potędze przypadku i roli szczęścia w ludzkim życiu. Ten trzymający w napięciu film przedstawia niewiarygodną, pełną niespodzianek, a do tego prawdziwą historię życia Sixto Rodrigueza, piosenkarza, któremu wróżono karierę większą niż Bobowi Dylanowi, a o którym... nikt nie słyszał. Pod koniec lat 60. w jednym z barów w Detroit dwóch uznanych producentów muzycznych...