• Informacje na temat:

  płyty otrzymują

Artykuły na temat: płyty otrzymują
 • KONKURS rozwiązany: DVD (i inne nagrody) otrzymują

  Oto wyniki naszego konkursu. Sprawdź, czy jesteś na liście szczęśliwców i zgarniesz płyty, usb oraz gadżety, związane ze stacją TVN7.

 • Najgorsze płyty 2012: Słaba trójka z Pawłem Kukizem na czele

  Nadęty Paweł Kukiz, Robbie Williams bez polotu i sztampowa do bólu finalistka "X Factora" Cher Lloyd - to trójka autorów najsłabszych płyt 2012 według recenzentów naszego serwisu.

 • Nowa płyta Dody to klapa? Już wypadła z notowania!

  ...sprzedaż nowej płyty. Dane z Oficjalnej Listy Sprzedaży OLIS mówią same za siebie. Płyta Virgin zadebiutowała w notowaniu 24 listopada na 24. pozycji.  Tydzień później krążek "Choni" całkowicie z tego notowania wypadł. Bez wątpienia sprzedaż płyt w Polsce od kilku lat jest na dramatycznie niskim poziomie. W końcu złotą płytę artyści otrzymują już za sprzedanie 15 tys. egzemplarzy. Osoby z branży...

 • Radiohead: Co dalej z rewolucją?

  Po przewróceniu do góry nogami rynku muzycznego cztery lata temu, Radiohead przy okazji premiery najnowszego albumu "The King Of Limbs" przystopowali z wydawniczymi eksperymentami. Wciąż daleko im jednak do regularnej, sklepowej premiery płyty.

 • "Na Wspólnej": Zimiński zdradzi żonę?

  Zimiński zdradzi żonę? Danka wyjeżdża do chorej matki. Tymczasem Marek wciąż myśli o pocałunku z Natalią. Okazuje się, że ona także. Popławska wyznaje, że liczy na jego odwiedziny. Przez cały dzień Marek jest bardzo rozkojarzony. Czy potrafi się oprzeć takiej pokusie? Michel z Sandrą skazani na sukces, za to Eliza na porażkę! Sandra i Michel otrzymują od recenzentki fantastyczną ocenę płyty...

 • Linkin Park: Nie jesteśmy Slayerem (wywiad)

  - W rockowych stacjach radiowych nie grają już ostrej muzyki, ona nawet nie jest energiczna! Jest miękka i usypiająca - mówi INTERIA.PL Mike Shinoda z Linkin Park. Choć, jak zastrzega, jego grupa wcale nie pretenduje do miana najostrzejszej na świecie.

 • Na Wspólnej

  Danka wyjeżdża do chorej matki. Tymczasem Marek wciąż myśli o pocałunku z Natalią. Okazuje się, że ona także. Popławska wyznaje, że liczy na jego odwiedziny. Przez cały dzień Marek jest bardzo rozkojarzony. Czy potrafi się oprzeć takiej pokusie? Sandra i Michel otrzymują od recenzentki fantastyczną ocenę płyty! Teraz muszą pomyśleć o wideoklipie. Tymczasem Elizę czeka spotkanie z nowym szefem...

 • Łona i Webber policzyli

  Przed premierą swojej najnowszej płyty Łona i Webber policzyli dokładnie wydane dotychczas płyty. W wyniku tych rachunków nowy album duetu otrzymał miano "Cztery i pół".

 • Rozwiązanie konkursu Czy warto dawać w życiu "Drugą szansę"?

  ..., pan z telewizji, reklama ani piosenka ci tego nie powiedzą, ale za to Ty będziesz mogła spojrzeć prosto w oczy ze swoim życiem i swoją życiową szansą". Płyty BOVSKIEJ, autorki piosenki "Kaktus", otrzymują: Emilia Rybicka Michał Krawczyk Jessica Ziółek Grzegorz Ścibor Natalia Radwańska Jakub Ławicki Karolina Jurkiewicz Wiktoria Majchrzak i Joanna Jurecka...

 • Wasze opowieści z Acid Drinkers: Wyniki konkursu!

  Mamy wyniki konkursu, w którym nagrodami były egzemplarze płyty "Fishdick Zwei - The Dick Is Rising Again" grupy Acid Drinkers z autografami wszystkich muzyków!