• Informacje na temat:

  płyty piotra

Artykuły na temat: płyty piotra
 • Piotr Polk: Cieszę się, że mam do kogo wracać

  Ukochana Piotra Polka (56 l.) przekonała go do udziału w programie telewizyjnym. Jest jej za to wdzięczny!

 • Piotr Banach i jego najlepsze piosenki

  5 marca 50 lat kończy Piotr Banach, gitarzysta i autor pierwszych przebojów grupy Hey (do 1999 roku), znany także m.in. z zespołów Indios Bravos, Ludzie Mili, Dum Dum, Kolaboranci i działalności solowej.

 • Natalia Kukulska i Piotr Kukulski nadal skłóceni

  ...r. zaangażowała się w koncert "Życia mała garść" dedykowany pamięci Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego w Opolu. Dzięki jej staraniom to wydarzenie ukazało się także w formie płyty DVD. Na swoich koncertach piosenkarka często śpiewa kompozycje ojca. - Natalię bolą zarzuty Piotra. Uważa, że czyni wiele dla pamięci rodziców - zdradza "Na Żywo" osoba z jej otoczenia. - A ma przecież prawo do własnego...

 • "Mali giganci": Piotr Rubik szuka wokalistów w programie

  Piotr Rubik, trener "Małych gigantów" w programie TVN będzie szukał dzieciaków, które zaśpiewają... na jego płycie. "Jak program się skończy, to będę miał już obsadę" - mówi PAP Life kompozytor.

 • "Ojciec Mateusz": Piotr Polk zapewnia, że jest szczęśliwy u boku swej ukochanej...

  Stankiewicz-Burska z "Na dobre i na złe" są parą, lotem błyskawicy obiegła stołeczne salony i w końcu dotarła do... Piotra Polka i Małgorzaty Foremniak. - To są plotki wyssane z palca, w dodatku(...) nagrywających dla niej artystów, a Piotr Polk, który wygrał polsatowski program, właśnie przygotowywał się do wydania płyty. Połączyła ich wielka miłość... Jak wynika ze słów aktora, w jego życiu uczuciowym nic...

 • Fejz "Na co liczę": Syn Magika rozpoczyna karierę

  W sieci pojawił się pierwszy teledysk Fejza (Filip Łuszcz), czyli syna zmarłego Piotra Łuszcza, znanego lepiej jako Magik. Młody raper zapowiedział również nagranie debiutanckiej płyty.

 • Anna Dereszowska szykuje się do nagrania płyty!

  ​Anna Dereszowska (35 l.) uwielbia siebie w roli mamy. Jednak rodzicielskie obowiązki pochłaniają wiele czasu i niejednokrotnie nie ma kiedy realizować swoich celów zawodowych. Postanowiła to zmienić i połączyć przyjemne z pożytecznym!

 • Enej i "Nie chcę spać": Zobacz teledysk

  Przed nadchodzącą premierą płyty "Paparanoja" (12 lutego) grupa Enej prezentuje teledysk do singla "Nie chcę spać". Klip możecie zobaczyć poniżej.

 • Edyta Górniak pokłóciła się z muzykami. Nowej płyty nie będzie?!

  Piosenkarka swój ostatni studyjny album - "My" - wydała cztery lata temu. Premierę nowego krążka zapowiedziała na 2016 rok - przygotować go miał duet producencki Dustplastic, czyli Michał Nocny i Piotr Pacak. Wygląda jednak na to, że do premiery nie dojdzie. Na łamach fakt24.pl diwa tłumaczy, że muzycy "nie wywiązali się z umowy i nie dokończyli płyty mimo obietnic i ustaleń sprzed 1,5 roku...

 • Co słychać u byłych wokalistek Varius Manx?

  Premiera nowej, znakomitej płyty Kasi Stankiewicz oraz całkiem nowej odsłony Anny Józefiny Lubienieckiej sprawiły, że postanowiliśmy się przyjrzeć, co obecnie porabiają byłe wokalistki grupy Varius Manx.

Zdjęcia na temat: płyty piotra
Wideo na temat: płyty piotra
 • Pikej żąda 20 tys. za koncert

  Choć brat Natalii Kukulskiej nie wydał jeszcze żadnej płyty, jego stawki koncertowe nie są małe. Za występ Piotr "Pikej" Kukulski żąda 20 tys. zł. Z czego jeszcze żyje? (Źródło: TVN/x-news)

Dyskusje na temat: płyty piotra
 • Re: "Możesz kłamać, ale mów, mów…"

  Piosenki śpiewane w serialu przez Piotra Fronczewskiego pochodzą z płyty winylowej "Na progu raju" wydanej oficjalnie pod nazwiskiem Piotr Fronczewski a nie Franek Kimono .Druga nieścisłość tego artykułu to że zespół Kosmetyki Miss Pinky wykonywał disco,mnie się wydaje że to była muzyka nowofalowa czyli bardziej rock a nie disco.