• Informacje na temat:

  płyty wydali

Artykuły na temat: płyty wydali
 • Syn Krzysztofa Krawczyka na razie nie wyda płyty

  ...odmienić smutny los. - Krzyś nie może się doczekać premiery płyty. Jest pewien, że wtedy jego los się odmieni - dodaje przyjaciel. Krzysztof Igor Krawczyk (junior) jest podopiecznym Stowarzyszenia...

 • Najgorsze płyty 2014 roku wg recenzentów Interii

  Gniot, koszmar, porażka - niektóre płyty wydane w 2014 roku powinny od razu pójść na przemiał. Sprawdźcie, przed czym przestrzegaliśmy Was w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

 • Sara Boruc jednak nie wyda płyty?! Na nic zdała się pomoc Mariny Łuczenko-Szczęsnej!

  Możliwe, że Sara Boruc (33 l.) nie spełni swoich marzeń o wydaniu płyty. Prace nad albumem właśnie stanęły w miejscu.

 • Błagam, posłuchaj mojej płyty

  Gwiazdy muzycznego show-biznesu tracą grunt pod nogami. Najpierw przyszło im pogodzić się z faktem, że już nie wzbogacą się na sprzedaży płyt. Ale to był dopiero początek złych wiadomości. Teraz przyszła pora na desperacką walkę o to, by ktokolwiek chciał ich w ogóle posłuchać. Immunitetem nie jest nawet status gigantów rocka.

 • "Barwy szczęścia": Wyda album

  W 1658. odcinku Ula wyzna Hubertowi, że, potrzebuje spokoju do nagrania płyty, a nie nowej fryzury.

 • Pink Floyd "The Endless River": Kolejne szczegóły płyty!

  Ujawniona została lista utworów i dwa fragmenty z pierwszej od 20 lat płyty zespołu Pink Floyd, zatytułowanej "The Endless River". Wokalista i gitarzysta David Gilmour wyjaśnił także motywy stojące za wydaniem tego albumu.

 • Edyta Górniak pokłóciła się z muzykami. Nowej płyty nie będzie?!

  Piosenkarka swój ostatni studyjny album - "My" - wydała cztery lata temu. Premierę nowego krążka zapowiedziała na 2016 rok - przygotować go miał duet producencki Dustplastic, czyli Michał Nocny i Piotr Pacak. Wygląda jednak na to, że do premiery nie dojdzie. Na łamach fakt24.pl diwa tłumaczy, że muzycy "nie wywiązali się z umowy i nie dokończyli płyty mimo obietnic i ustaleń sprzed 1,5 roku...

 • Najlepsze płyty 2014 roku wg recenzentów Interii

  Przed niektórymi płytami staraliśmy się ostrzegać, ale w 2014 roku ukazało się też sporo wydawnictw, które zostaną z nami na dłużej. Oto najlepiej oceniane płyty ostatnich 12 miesięcy przez recenzentów Interii.

 • Taco Hemingway wydał nową płytę! "Cafe Belga" będzie o jego związku z Igą Lis?

  Taco Hemingway to bożyszcze nastolatek, którego płyty sprzedają się w rekordkowych nakładach, a na koncerty przychodzą tłumy. Na ostatnim Openerze jego wspólny występ z Quebonafide przyciągnął widownię porównywalną do tej, którą gromadziły największe światowe gwiazdy tegorocznej edycji festiwalu.  Taco od jakiegoś czasu interesują się także media plotkarskie. Wszystko z powodu informacji o jego...

 • Meghan Trainor: Szczegóły debiutanckiej płyty "Title"

  Autorka przeboju "All About That Bass" oraz jedna z najbardziej rozchwytywanych nastoletnich gwiazd w Stanach, Meghan Trainor, zdradziła szczegóły debiutanckiego albumu "Title".

Zdjęcia na temat: płyty wydali
Wideo na temat: płyty wydali
 • Anna Dereszowska - "Szczęście raz się uśmiecha"

  Anna Dereszowska w utworze "Szczęście raz się uśmiecha" pochodzącym z debiutanckiej płyty artystki "Już nie zapomnisz mnie" wydanej w 2011 roku.

 • Pikej żąda 20 tys. za koncert

  Choć brat Natalii Kukulskiej nie wydał jeszcze żadnej płyty, jego stawki koncertowe nie są małe. Za występ Piotr "Pikej" Kukulski żąda 20 tys. zł. Z czego jeszcze żyje? (Źródło: TVN/x-news)

 • Monika Pietrasińska o swojej "karierze muzycznej"

  Monika Pietrasińska, znana z serialu „Miłość na Bogato”, ma zamiar rozpocząć karierę muzyczną. Po zaprezentowaniu pierwszego singla modelka zamierza zaprezentować kolejny utwór oraz nagrać dwa teledyski. W planach jest również wydanie debiutanckiej płyty.