• Informacje na temat:

  płyty wypełniona

Artykuły na temat: płyty wypełniona
 • Kasia Kowalska: fani stoją za nią murem!

  Kasia Kowalska (43 l.) najtrudniejszy czas ma już za sobą. Do pełni szczęścia brakuje jej jednak płyty, której wydanie wciąż stoi pod znakiem zapytania. Gwiazda może jednak liczyć na swoich wielbicieli, którzy wspierają ją i zapełniają sale koncertowe do pełna!

 • Garou na sześciu koncertach w Polsce!

  Kanadyjski wokalista Garou w ramach trasy koncertowej zagra w Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdyni, Krakowie i Warszawie.

 • Kasia Kowalska: Nie chcę, żeby dzieci widziały mamę pijaną!

  ..., muzyk greckiego pochodzenia, producent jej trzeciej płyty, Kostek Yoriadis, zostawił ją trzy miesiące przed rozwiązaniem.  W wieku 24 lat została sama z córeczką Olą. Codzienność zaczęła ją(...), depresyjnymi. "Dla mnie szklanka może być do połowy pełna, ale za to wypełniona trucizną. Mam taką naturę, że zawsze widzę ciemne strony. Od lat z tym walczę. Chodzę na psychoterapię. Nie umiem się do...

 • Mainstream da się lubić. Przegląd 10 polskich płyt rapowych, które pojawią się w 2015 roku

  Na początku stycznia zaprezentowaliśmy wam dziesięciu świetnie rokujących raperów, którzy w tym roku powinni zrobić duży krok w przód, jeśli chodzi o docenienie. Dzisiaj za to zabieramy was z podziemia i przenosimy się do głównego nurtu, który w 2015 będzie miał nam sporo do zaoferowania.

 • Natalia Kukulska jest w trzeciej ciąży!

  ...to wpływu na udział Natalii w programie czy trasę koncertową. Ma wypełniony kalendarz do połowy grudnia" - zdradza w rozmowie z "Faktem" menedżerka. Premiera nowej płyty Natalii przesunięta została...

 • Joe Cocker nie żyje. Miał 70 lat

  W poniedziałek 22 grudnia zmarł brytyjski wokalista Joe Cocker. Obdarzony charakterystycznym głosem mistrz coverów (i nie tylko) miał 70 lat.

 • Alicja Majewska dementuje plotki. Wcale nie sprzedaje domu!

  Teatrze Roma. Gwiazda zaśpiewała swoje największe przeboje, jak niezapomniane: "Odkryjemy miłość nieznaną", "Jeszcze się tam żagiel bieli" czy "Być kobietą", ale również te najnowsze z płyty "Wszystko...

 • Ed Sheeran gwiazdą festiwalu San Remo

  Idol młodzieży na całym świecie Ed Sheeran będzie gwiazdą 65. edycji festiwalu piosenki w San Remo, który odbędzie się w dniach od 10 do 14 lutego.

 • Kora: Taka była jej ostatnia wola. Spełni ją jej mąż

  ..., przewidując, że nie wystarczy jej już sił, żeby doprowadzić do końca tworzenie kolejnej płyty, ostatnie miesiące poświęciła na porządkowanie swojego archiwum. Dzięki temu teraz Kamil nie ma kłopotów, aby...

 • Smutny Kanye West hitem internetu

  Super Bowl to wielkie święto Amerykanów. Trudno wtedy spotkać na stadionie niezadowolonych ludzi. No chyba, że na meczu pojawia się Kanye West.