• Informacje na temat:

  pobicia chłopaka

Artykuły na temat: pobicia chłopaka
 • Basia Kurdej-Szatan świadkiem pobicia chłopaka na ulicy. Szokująca relacja

  ...z grającym w nim kolegą Łukaszem Zagrobelnym postanowili pospacerować po mieście. "Szliśmy, rozmawiając i śmiejąc się. Nagle zobaczyłam, jak kibice atakują kilkunastoletniego chłopaka. Przewrócili go i zaczęli bić. Ja natychmiast podniosłam alarm. Zaczęłam przeraźliwie krzyczeć, użyłam nawet kilku wulgaryzmów i nie wiem, jak to się stało, ale zostawili tego biednego chłopaka i uciekli" - mówi...

 • Bobbi Kristina ofiarą pobicia?

  Funkcjonariusze policji zamierzają dokładniej przyjrzeć się śladom na twarzy i ustach Bobbi Kristiny, które mogą wskazywać, że została ona pobita.

 • Nowe wieści o stanie zdrowia pobitej Katarzyny Dziedzic!

  ...7 kwietnia w internecie pojawiły się zdjęcia zmasakrowanej twarzy 26-latki, która o pobicie oskarżyła swojego byłego chłopaka, trenera personalnego z Gdańska. Ze swoją wstrząsającą historią(...) jednej z jego podopiecznych. W momencie zajścia Miłosz miał być pod wpływem alkoholu, a bezpośrednio po dokonaniu pobicia, miał wyjść z mieszkania, w którym rozegrał się dramat. Inną wersję wydarzeń...

 • Dokument o... golach Zlatana Ibrahimovicia

  Szwedzka telewizja nakręciła film dokumentalny o wszystkich bramkach Zlatana Ibrahimovicia dla reprezentacji Szwecji. Kapitan zdobył ich 50 w 99 meczach.

 • Polska modelka Nina Tarczyńska opublikowała na Instagramie zdjęcie z widocznymi siniakami. Pod fotką wyznała, że została pobita przez swojego chłopaka. Nie pierwszy raz...

 • Warszawski Festiwal Filmowy: Laureaci

  Chińska "Trumna w górach" została uhonorowana Warsaw Grand Prix podczas 30. Warszawskiego Festiwalu Filmowego. Nagrodzono także filmy: "Takie są zasady", "Jak powstrzymać ślub", "Mój tata rockman". Laureatów wyłoniono w sobotę, 18 października.

 • Trener, który pobił swoją dziewczynę, nie odpuszcza! „Piła alkohol, brała leki”!

  Katarzyna Dziedzic oskarżyła swojego byłego chłopaka, trenera personalnego, Miłosza P. o brutalne pobicie. Sprawa została nagłośniona w całej Polsce i wciąż pojawiają się nowe fakty dotyczące tego wydarzenia. Nie brakuje także wypowiedzi samego oskarżonego, który stara się bronić przed zarzutami.

 • Kevin Costner: Nie taki gwiazdor straszny

  Jeden z największych gwiazdorów hollywoodzkiego kina - aktor, producent i reżyser. Prywatnie ojciec siedmiorga dzieci i zapalony muzyk. Kevin Costner obchodzi dziś 60. urodziny.

 • "Barwy szczęścia": Sałatka pobije brata!

  ...pewny, że zniknięcie jego żony to sprawka chłopaka. - Obydwoje zniknęli jednego dnia! Ja go zabiję! - zdenerwuje się. Kilka godzin później w progu mieszkania mieszkania Józka stanie najpierw...

 • Peja: Książę polskiego rapu

  Ryszard Andrzejewski, znany lepiej jako Peja, to jedna z ważniejszych postaci na polskiej scenie hiphopowej. Jedni darzą go ogromnym szacunkiem i uważają za rapera o unikatowym stylu, inni zaś są w zdecydowanej opozycji do urodzonego w Poznaniu MC. Trudno jednak podważyć dorobek artystyczny muzyka, który na rodzimej scenie zgarnął wszystko, co było do zgarnięcia. Jego kolejna płyta ("Książę aka. Slumilioner) trafiła właśnie do sprzedaży ( w sobotę, 18 października).

Zdjęcia na temat: pobicia chłopaka
Wideo na temat: pobicia chłopaka
 • Rafalala pobiła chłopaka w centrum handlowym?

  Rafalala pochwaliła się w sieci, że "musiała walnąć geja", bo powiedział jej, "że jest za gruba". Na jej kanale właśnie pojawiła się wideorelacja ze zdarzenia. "W centrum handlowym podchodzi do mnie chłopaka i swoim przegiętym głosem mówi, żebym schudła, bo jestem gruba. co?" - czytamy pod filmem. Myślicie, że młody Chajzer za brak tolerancji też się doczeka konfrontacji z transseksualistką?

 • Para gejów pobita w Krakowie

  Zwyzywani od "pedałów", złamany nos i dużo krwi - w sobotę w nocy w Krakowie pobici zostali Daniel Galos i jego chłopak Hubert. "Pierwszy raz mnie pobili, wiecie? W Polsce nie mam prawa bytu, a pomocy nie ma" - mówi zakrwawiony Daniel na filmie nagranym na pustym komisariacie w Krakowie.

 • "Barwy szczęścia": Klemens zdradza Natalii, że pijany Irek pobił Lilianę

  Odcinek 1470: Tolek, chcąc zdobyć pieniądze na spłatę długu Kasi, namawia Borysa na wspólną grę w pokera. Choć obydwaj zachowują w szulerni wszelkie środki ostrożności i bez trudu wygrywają kilkadziesiąt tysięcy złotych, to ich karciane oszustwo ma opłakane skutki. Przy wsparciu rodziny i przyjaciół Kasi udaje się zebrać 60 tysięcy złotych. Jednak ta kwota nie zadowala Agnieszki. Walczak potrzebuje od razu całą sumę, żeby nie przepadł jej udział w programie telewizyjnym. Klemens zdradza...