• Informacje na temat:

  pocałunek francuski

Artykuły na temat: pocałunek francuski
 • "Francuskie pocałunki" Lohan

  Były ochroniarz Lindsay Lohan (20 l.) zdradza coraz więcej interesujących szczegółów z życia swojej klientki. Opowiada m.in. o jej ćpaniu do nieprzytomności z Nicole Richie i... lesbijskich epizodach na imprezach.

 • Śmiesznie, głupio, strasznie

  Pod znakiem komedii będzie stał ten weekend w polskich kinach. Na ekranach zobaczymy m.in. francuskie "Za jakie grzechy, dobry Boże?", brytyjskie "Jak dogonić szczęście" oraz kontynuację słynnego "Głupiego i głupszego".

 • Marlene Jobert oskarżano o romans z prezydentem. Jak było naprawdę?

  Marlène Jobert (76 l.) nie mogła pochwalić się nogami „do nieba”. „Cała” miała 164 centymetry wzrostu. Nie kusiła biustem. Urodą też odbiegała od obowiązującego kanonu piękna – ognistoruda, nieduże oczy, ciało pokryte złotymi cętkami... Mimo to właśnie ją pokochała czołówka francuskich reżyserów, a widzowie za nią przepadali.

 • Retrospektywa Philippe'a Garrela na T-Mobile Nowe Horyzonty

  Bohaterem największej tegorocznej retrospektywy festiwalu T-Mobile Nowe Horyzonty (23 lipca - 2 sierpnia) będzie Philippe Garrel - jeden z najbardziej bezkompromisowych reżyserów w historii francuskiego kina oraz konsekwentny kontynuator Nowej Fali.

 • Tadeusz Ross i Irena Karel: Aktor wolał umrzeć niż oglądać ukochaną z innym!

  Poczuł się zdradzony i opuszczony. Wrócił do niego lęk, z którym walczył od dziecka...

 • Między nami głuchoniemymi

  Siedem premierowych tytułów pojawi się dziś w repertuarze polskich kin. Obok nowej produkcji Disenya - "Krainy jutra" z George'em Clooneyem - w gronie tym znalazły się dwa europejskie filmy ze wspólnym mianownikiem: francuski hit "Rozumiemy się bez słów" oraz festiwalowe odkrycie z Ukrainy "Plemię" - obydwa rozgrywające się w środowisku osób głuchoniemych.

 • Beata Tyszkiewicz i jej zawiła historia rodzinna. Były mąż to jednocześnie ojciec i teść jej córki

  ...nasz pierwszy pocałunek. W letni wieczór siedzieliśmy pod drzewem, słuchaliśmy świerszczy i pocałowaliśmy się - wspomina aktorka.  Przewrotnie, gdy miała 19 lat, zapytała Jacka czy się z nią ożeni, ale(...) świat przyszła Wiktoria. - Pierwszy raz byłam zależna od mężczyzny finansowo. Zaczęłam jednak grać we francuskich filmach i wreszcie miałam swoje pieniądze. Rzadko widywaliśmy się z Jackiem. I nasze...

 • Filmy François Truffaut znów w kinach

  Aby uczcić pamięć jednego z najbardziej błyskotliwych europejskich reżyserów i jednocześnie najwierniejszego miłośnika kina - François Truffaut, Vivarto przygotowało subiektywny przegląd jego najważniejszych dzieł, który rozpocznie się w Bydgoszczy w kinie Jeremi 4 grudnia pokazem pierwszego filmu reżysera - "400 batów".

 • Julian McMahon i Meg Ryan razem?

  Ryan, znana z takich obrazów, jak: "Bezsenność w Seattle", "Francuski pocałunek", "Miasto aniołów" czy "Masz wiadomość", była samotna od czasu, gdy porzucił ją w 2000 roku filmowy "Gladiator" - Russell Crowe, z którym związała się po rozwodzie z Dennisem Quaidem. Od tamtej pory zamiast szukać miłości, aktorka skupiła się na wychowaniu swojego syna Henry'ego oraz adoptowanej córki Daisy. Jednak...

 • Inauguracja nauki w łódzkiej Filmówce

  Łódzka Szkoła Filmowa to jedna z wizytówek polskiego kina i Łodzi. 3 października uczelnia zainauguruje 66. rok akademicki, a w jej murach wraz z polskimi studentami kształcić się będzie 56 obcokrajowców, w tym 18 Polaków z zagranicy.