• Informacje na temat:

  pocałunek i wypadek- m jak miłość

Artykuły na temat: pocałunek i wypadek- m jak miłość
 • "M jak miłość": Paweł Zduński krok od śmierci!

  ...mała Basia (Gabriela Raczyńska) z informacją, że ma już braciszka. Zduński zachowa się, jakby żałował, że jednak nie umarł. Wyznanie uczuć i pocałunek Z kolei Jakub (Krzysztof Kwiatkowski(...) 10 kwietnia w TVP2) Zduński będzie miał groźny wypadek. Niespodziewanie - wbrew przepisom - prosto pod koła wejdzie mu na ulicy starszy mężczyzna. Paweł natychmiast skręci i wpadnie na wypełniony...

 • Węże, czyli Złote Maliny po polsku. Sprawdzamy!

  Już 1 kwietnia poznamy laureatów kolejnej edycji Węży, czyli nagród honorujących najgorsze polskie produkcje filmowe roku. Zanim dowiemy się, który tytuł okaże się chałą sezonu, sprawdzamy, jak wężowych kandydatów oceniali recenzenci Interii.

 • "M jak miłość": Nowy sezon rozpoczyna się 3 września

  Życie bohaterów "M jak miłość" pełne jest nie tylko miłości, ale i innych emocji! Z nowego zwiastuna dowiadujemy się, co czeka ich we wrześniu.

 • "M jak miłość": Romans z sąsiadem?!

  Wkrótce Kinga (Kasia Cichopek) zapomni się w ramionach Roberta (Tomasz Borkowski)! Ich znajomość zdecydowanie wykroczy poza ramy normalnych stosunków sąsiedzkich. Co na to jej mąż Piotrek (Marcin Mroczek)?

 • "M jak miłość": Ich małżeństwo legnie w gruzach?

  ...i jeden pocałunek z Robertem? Czy Piotrek uwierzy w końcu w jej niewinność? Ciekawych zapraszamy do TVP 2, na premierowe odcinki "M jak miłość"!(...), wczoraj wieczorem. - Nie czytałam żadnego maila i w ogóle nie wiem, o co chodzi! - O to, że się w tobie zakochałem... Zduńska jest w szoku: - Jak ty to sobie wyobrażasz? Mam odejść od Piotrka...

 • Kożuchowska: K jak... Kryminalna!

  W 75. odcinku "Kryminalnych" fanów czeka niespodzianka. W serial u pojawi się nowa bohaterka - seksowna blondynka Natalia. W tej roli zobaczymy prawdziwą gwiazdę: Małgorzatę Kożuchowską.

 • Zaręczyny w "Klanie" i "M jak miłość"!

  Szczęśliwe chwile czekają Grażynkę z "Klanu" i Annę z "M jak miłość". Wyznania dozgonnej miłości zakłócą tragiczne wydarzenia. Czy oświadczyny zakończą się happy endem?

 • Gryzie ją sumienie?

  Już wydawało się, że bohaterka "Przepisu na życie" wyszła na prostą. Znalazła nową miłość, pasję, założyła restaurację. Ale wypadek Jerzego zmienił wszystko...

 • "M jak miłość": Werner zginie w tragicznym wypadku?

  ...​Nowe, serialowe gwiazdy i... tragedia na walentynki! Zapraszamy na premierowe odcinki "M jak miłość", a w nich...

 • Ognista Hiszpanka czy anielska Polka?

  One dwie i on jeden. Przemek, przystojny lekarz z "Na dobre i na złe" musi wreszcie podjąć decyzję: ognista Hiszpanka - Wiki czy Agata - anielska Polka. Dla kogo tak naprawdę bije jego serce?

Zdjęcia na temat: pocałunek i wypadek- m jak miłość
Dyskusje na temat: pocałunek i wypadek- m jak miłość