• Informacje na temat:

  pocałunek w rękę

Artykuły na temat: pocałunek w rękę
 • "M jak miłość": Randki, pocałunki i… zdrada?

  ...na kolację. A Budzyński sięgnie na imprezie po kieliszek i... nagle zacznie Magdę całować! - Dobre wino, gwiazdy nad nami i prawo moralne w nas... Czy Chodakowska odda pocałunek - zapominając na(...) i... poprosi ukochaną o rękę? Ciekawych zapraszamy przed telewizory: w poniedziałek i wtorek punktualnie o 20.40 - lepiej nie przegapić ani sekundy!

 • Tak łączy się show i biznes

  Gdy telewizyjna gwiazda trzyma za rękę syna miliardera, tabloidy nie moga przejść koło nich obojętnie. I nie przechodzą.

 • "M jak miłość": Pocałunki na komendzie

  Niestety, ukochany w ciągu dnia zamieni się na dyżury z Robertem i wyląduje w pracy. Jednak dziewczyna się nie podda i zdecyduje się odwiedzić Morawskiego na komisariacie. Komendant, widząc, że para nie potrafi się od siebie oderwać, pójdzie młodym na rękę, oficjalnie zlecając im "patrol" w okolicach pubu. Okaże się, że na tę samą imprezę wybierają się również Ula z Bartkiem. Podczas...

 • "Z Archiwum X": Powstanie nowy sezon kultowego serialu!

  Wszyscy, którzy stęsknili się za dwójką najsłynniejszych poszukiwaczy niezidentyfikowanych obiektów latających, mogą zacierać ręce. To pewne - wkrótce powstanie nowy sezon kultowego serialu!

 • "M jak miłość": Pocałunki i wyznania

  Artur wybierze się z Izą na spacer do parku i... kolejny raz poprosi ukochaną o rękę! - Zwariowałem na twoim punkcie i to dlatego czasem... tracę zdrowy rozsądek. - Tylko czasem? - Może byłoby mi łatwiej i czułbym się trochę pewniej, gdybyśmy... no nie wiem, jakoś... sformalizowali nasz związek? Nie mówię, że teraz, zaraz, ale za jakiś czas... Kiedy tylko będziesz gotowa! - Boże, Artur... Czy...

 • Woodley i O'Brien triumfowali na gali MTV

  Shailene Woodley i Dylan O'Brien mają największe powody do zadowolenia po tegorocznej gali MTV Movie Award. Oboje odebrali po trzy statuetki. Zresztą większość nagród trafiła w ręce młodych gwiazd kina, choć nie zabrakło wyróżnienia także dla... Meryl Streep.

 • "O mnie się nie martw": Niespodziewany pocałunek

  Po tym, jak Marcin (Stefan Pawłowski) dowie się, kto jest autorem kompromitujących go filmików, pojedzie do Igi (Joanna Kulig), porwie ją w ramiona i zacznie całować. Zdezorientowana Iga w pierwszej chwili odwzajemni pocałunek, ale szybko oprzytomnieje...

 • Michał Wiśniewski w Paryżu: "Piosenka jak pocałunek"

  "Piosenka jak pocałunek" promować będzie nadchodzący album "La Revolucion" Michała Wiśniewskiego.

 • Tak Miłosz poprosi Bożenkę o rękę!

  Już we wrześniu, kiedy TVP 1 rozpocznie emisję 17. sezonu "Klanu", Miłosz (Konrad Darocha) poprosi Bożenkę (Agnieszka Kaczorowska) o rękę, a Lubiczówna przyjmie pierścionek zaręczynowy i odpowie: "tak"!

 • Nie całuj Jacksona!

  Źle skończyła się próba uwiedzenia Michaela Jacksona przez jedną z towarzyszących mu na scenie wokalistek. Według Tatiany Thumbtzen, gorący pocałunek z piosenkarzem na scenie w 1988 roku, spowodował w konsekwencji wyrzucenie jej z pracy.

Dyskusje na temat: pocałunek w rękę
 • Re: Szok! Latoszek zdradzi Lenę z Agatą!

  Wszyscy tak na tą Agatę całą winę zwalają. A na zdjęciach przecież ewidentnie widać, że nie chciała rozmawiać z Witkiem i to nie ona zapoczątkowała pocałunek... Nie wiem co wy do niej macie. Że niby(...) ewidentnie. Niby nieśmiałe uśmieszki, tam zażartujemy, tam przytulimy, złapiemy za rękę. A po wszystkim jak nam się znudzi to sobie kulturalnie do żonki wrócimy. A Agatka niech sobie płacze... No rewelacja po