• Informacje na temat:

  pochanke justyna mąż

Artykuły na temat: pochanke justyna mąż
 • Justyna Pochanke i Adam Pieczyński razem na salonach. Rzadki widok!

  Justyna Pochanke (47 l.) ma powody do zadowolenia. Układa jej się zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Dziennikarka od lat jest szczęśliwie zakochana, jej mężem jest kolega z branży, Adam Pieczyński (62 l.). Małżonkowie mają też okazję niejako razem pracować, bowiem oboje związani są ze stacją TVN.

 • Zaskakujące wyznanie Justyny Pochanke: Mąż zamykał mnie w sypialni...

  Justyna Pochanke (42 l.) w jednym z wywiadów po raz pierwszy szczerze opowiedziała o swoich problemach...

 • „Wirtualnemedia.pl”: Adam Pieczyński nowym redaktorem naczelnym „Faktów”!

  ...na szefa 'Faktów' zatwierdzić już miał zarząd TVN, dowiedzieli się o niej też pracownicy redakcji" - czytamy na portalu. Prowadzącymi nadal mają pozostać Justyna Pochanke, Anita Werner, Grzegorz(...) doniesień najpoważniejszą kandydatką miała być Jolanta Pieńkowska, która rzekomo była nawet już po zdjęciach próbnych. Wiele osób obstawiało także Justynę Pochanke, która od wielu lat prowadzi...

 • ...później 20-latka widziana była w miejscu publicznym już bez brzuszka. Zainteresowanie swoją osobą jednak wzbudziła... "Mąż zamykał mnie w nocy w sypialni, żebym spała, nie oglądała telewizji, nie lunatykowała, nie paliła papierosów. Zajęło mi dwa lata, zanim przespałam pięć, sześć godzin bez przerwy" - wyznała Justyna Pochanke na łamach "Zwierciadła", opowiadając o swojej bezsenności...

 • Justyna Pochanke: Godzinami rozgryzam detale

  Główna twarz "Faktów" TVN, laureatka Telekamery "Tele Tygodnia" poprowadzi jedno z najdonioślejszych wydarzeń telewizyjnych roku - wieczór wyborczy. Dziennikarka, która przed laty relacjonowała tragedię WTC, opowiada o stylu pracy, który jej odpowiada, stresie, marzeniach, byciu matką i... ulubionym reżyserze.

 • Pochanke: Mogę, to daję

  Nie bywa na bankietach, bo woli zaszyć się w domu. Czeka tam na Justynę Pochankę aż pięć psów, ukochana córka Zuzia i mąż Adam.

 • Nominacje do Telekamer 2008!

  Tomasz Kot czy Cezary Żak? A może Paweł Małaszyński? Poznaliśmy nominowanych do Telekamer Tele Tygodnia 2008! Głosowanie startuje już dziś, a laureatów poznamy 4 lutego.

 • Poznamy laureatów Telekamer!

  Tomasz Kot czy Cezary Żak? A może Paweł Małaszyński? Dziś podczas uroczystej gali w warszawskim Teatrze Polskim poznamy laureatów Telekamer Tele Tygodnia 2008!

 • Telekamery rozdane!

  Już kolejny raz gwiazdy małego ekranu nagrodzone zostały przez widzów w plebiscycie "Telekamery Tele Tygodnia". Nominowani stawili się na uroczystej gali w warszawskim Teatrze Polskim, gdzie laureaci odbierają te wyjątkowe wyróżnienia.

 • Telekamery rozdane!

  Już kolejny raz gwiazdy małego ekranu nagrodzone zostały przez widzów w plebiscycie "Telekamery Tele Tygodnia". Nominowani stawili się na uroczystej gali w warszawskim Teatrze Polskim, gdzie laureaci odbierają te wyjątkowe wyróżnienia.