• Informacje na temat:

  podobieństwo kreacji

Artykuły na temat: podobieństwo kreacji
 • Grycanka: Widzę podobieństwo między moją rodziną a Kardashianami!

  Grycan zostały nagrodzone pochwałą od samego Stefano Gabbany - współzałożyciela domu mody Dolce & Gabbana. Włoski projektant polubił zdjęcie kreacji Grycan na Instagramie, w której celebrytka wystąpiła...

 • "Służby specjalne": Wszelkie podobieństwo przypadkowe

  Dystrybutor nowego filmu Patryka Vegi - "Służby specjalne" - zaprezentował nowy zwiastun produkcji, która trafi na ekrany kin 3 października.

 • Joanna Krupa wygląda jak Angelina Jolie?

  Joanna Krupa znana jest z wyszukanych i odważnych kreacji. Modelka nie unika głębokich dekoltów i długich rozcięć w sukni. W opinii niektórych tym razem jej kreacja była zbyt kontrowersyjna(...) w dzienniku, obie kobiety znane są ze swojego zamiłowania do czerwieni. Widzicie podobieństwo? *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd!

 • "Barbara i Jan": Pierwszy polski serial

  Prawie 50 lat temu, 5 stycznia 1965 roku, zaczęła się nowa epoka w historii polskiej telewizji. Widzowie obejrzeli odcinek pierwszego rodzimego serialu "Barbara i Jan" z Janiną Traczykówną i Janem Kobuszewskim w tytułowych rolach.

 • Anna Dereszowska tłumaczy się z wpadki w Wenecji! "Moja suknia nie była plagiatem"

  We wrześniu Anna Dereszowska brała udział w 75. Festiwalu Filmowym w Wenecji. Na jednej z imprez pojawiła się w kreacji projektu Violi Piekut, składającej się z czarnego gorsetu i długiej, obszernej(...). O medialnej burzy wokół swojej kreacji Anna Dereszowska dowiedziała się przypadkiem. Ponieważ miała suknię Violi Piekut na sobie, doskonale widzi wszystkie różnice między tym projektem a kreacją Toni Garm...

 • Oscary 2015: Przedstawiamy nominowanych

  Na początku każdego roku Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej nominuje do swojego najbardziej prestiżowego wyróżnienia grono dwudziestu aktorów i aktorek. W tym roku to oni dostąpili tego zaszczytu.

 • Goran Višnjić: "Ostry dyżur" zdefiniował moją karierę

  Chorwacki aktor dzieli swój czas na filmy i seriale. Jak mówi, nie chce rezygnować z żadnej natrafiającej się okazji. Mimo kolejnych ciekawych kreacji aktorskich, wie jednak, że dla widzów na zawsze pozostanie dr. Luką Kovacem.

 • Krytycy zachwyceni filmem Szumowskiej

  Nie milkną echa po uroczystej premierze "Body/Ciało" w ramach Konkursu Głównego 65. MFF Berlinale. Recenzenci z całego świata - od Argentyny, przez Grecję, Hiszpanię i USA - nie przestają chwalić polskiej produkcji, nazwanej przez opiniotwórczy "Frankfurter Allgemeine Zeitung": "mroczną perłą festiwalu i obrazem, który wprowadza do kina nowy gatunek".

 • Co się stało Agnieszce Jastrzębskiej? Chce zostać polską Kim Kardashian?

  ...udane.  Tak, podobieństwo do słynnej kreacji Kim Kardashian z pewnością nie jest dziełem przypadku! 

 • Janusz Zakrzeński zginał 5 lat temu w katastrofie smoleńskiej

  Na zawsze zapamiętamy go jako Józefa Piłsudskiego, Witkacego oraz Benedykta Korczyńskiego w "Nad Niemnem". Janusz Zakrzeński był jednak nie tylko cenionym aktorem teatralnym i kinowym, lecz również wspaniałym pedagogiem. 10 kwietnia mija 5 lat od jego śmierci - aktor zginał na pokładzie samolotu rządowego TU-154 M, który rozbił się pod Smoleńskiem.