• Informacje na temat:

  podobiznami gwiazd

Artykuły na temat: podobiznami gwiazd
 • Nie całuj bollywoodzkiej gwiazdy!

  Demonstrujący w Bombaju palili podobizny hollywoodzkiego gwiazdora a w innych częściach kraju wołano wprost: "Śmierć Shilpie Shetty!". Protestujący twierdzą, że Gere obraził ich kulturę, całując policzki i dłoń bollywoodzkiej gwiazdy. Publiczne obnoszenie się z nawet najbardziej niewinnymi zachowaniami seksualnymi nadal objęte jest w Indiach tabu. Shaetty broni się, twierdząc, że zdarzenie nie...

 • Wszystkie światła na Cannes!19 filmów powalczy o Złotą Palmę

  Dziś wieczorem rusza 68. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes! 19 filmów walczyć będzie o Złotą Palmę, a pracami jury kierują w tym roku bracia Coen.

 • Edyta Wojtczak (82 l.) pożegnała się z widzami w 1996 roku. Podczas drugiego dnia świąt Bożego Narodzenia ze ściśniętym gardłem podziękowała za życzliwość i serdeczność, a kolegom za współpracę i przyjaźń. Mimo że była wielką gwiazdą, nie dorobiła się kokosów. Jak dzisiaj wygląda jej codzienność?

 • Adele zachwycona swoją woskową podobizną

  Woskowa podobizna piosenkarki Adele stanęła w środę (3 lipca) w słynnym londyńskim muzeum Madame Taussauds. Gwiazda nie pojawiła się na uroczystym odsłonięciu figury, ale doglądała procesu jej powstawania.

 • Woskowa Rihanna

  Barbadoska piosenkarka, Rihanna , dołączyła do grona gwiazd posiadających swoje podobizny w słynnym londyńskim Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud. Figura woskowa Rihanny kosztowała 150 tys. funtów i pracowano nad nią przez cztery miesiące.

 • Karykatury gwiazd na aukcji

  Kolekcja karykatur gwiazd filmu i muzyki będzie sprzedana na specjalnej aukcji, z której dochód jej organizatorzy przeznaczą na cele charytatywne. Wśród podobizn wystawionych na sprzedaż znalazły się karykatury takich sław jak: John Cleese (jeden z członków grupy Monty Python), Joan Collins (gwiazda serial u "Dynastia"), Tim Henman (światowej sławy tenisista).

 • Paris Hilton wygrała proces

  Sąd apelacyjny w San Francisco orzekł, że Paris Hilton może domagać się zadośćuczynienia od firmy Hallmark Cards Inc. w związku z wykorzystaniem podobizny gwiazdy na produkowanych przez nią kartkach okolicznościowych.

 • Gwiazda lubi tatuaże ze swoim wizerunkiem

  Kanadyjska piosenkarka Avril Lavigne dziwnie się czuje, gdy widzi u fanów tatuaże ze swoją podobizną. Jednocześnie takie ozdoby ciała bardzo schlebiają gwieździe. Avril sama jest fanką tatuaży.

 • Steczkowskiej puściły nerwy poza wizją!

  ..."Jusia, mam dla ciebie prezent, bo chyba masz jakiś problem i żalisz się w gazetach" - powiedziała Doda podczas piątkowego (7 listopada) odcinka "Gwiazdy tańczą na lodzie", nawiązując z pewnością do wywiadu ze Steczkowską w "Gali" . Odbierając tekturową podobiznę Rabczewskiej z wyciętym miejscem na własną głowę oraz koszulkę z napisem "Królowa jest tylko jedna", Justyna uśmiechała się i udawała...

 • Karuzela gwiazd w Nowym Jorku

  Prawdziwa karuzela gwiazd, i to w dosłownym znaczeniu, pojawiła się przed budynkiem " Radio City Music Hall" w Nowym Jorku, gdzie odbędzie się tegoroczna ceremonia wręczenia nagród MTV Video Music Awards. Zamiast tradycyjnych koni i samochodzików, rolę siedzeń pełnią na niej podobizny największych sław show-biznesu.