• Informacje na temat:

  podobna sytuacja

Artykuły na temat: podobna sytuacja
 • Kinga Rusin pozazdrościła Hannie Lis? Polubiły podobny sport!

  Kinga Rusin (46 l.) i Hanna Lis (47 l.) były kiedyś przyjaciółkami. Od momentu, kiedy to Hania odbiła Kindze męża ta przyjaźń się skończyła, a panie rywalizują ze sobą pod każdym względem. Teraz też nie brakuje pretekstu do porównań!

 • "Naginając reguły" : Wplątani w kulturę i konflikt pokoleń

  W innym zakątku świata dziewczyna w podobnej sytuacji trzasnęłaby zapewne drzwiami i poszła robić swoje. Bohaterką "Naginając reguły" jest jednak młoda Iranka. Tu rzeczy są bardziej skomplikowane.

 • Magda Steczkowska i Agata Duda w końcu się spotkały! Faktycznie są podobne?!

  ...politycznych salonach w momencie, gdy jej mąż Andrzej Duda (45 l.) rozpoczął walkę o urząd Prezydenta RP, nie cichły głosy, że jego żona jest niesamowicie podobna do jednej z sióstr Steczkowskich...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Stefano Terrazzino przeszedł do historii!

  Szok, niedowierzanie i wielka radość! Szósty odcinek 3. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" przejdzie do historii. Po raz pierwszy bowiem zdarzyła się sytuacja, że jeden z uczestników programu wygrał dwa odcinki z rzędu. Oto, co działo się w sobotę, 11 kwietnia, w "TTBZ".

 • Natalia Kukulska napadnięta w szpitalu! "Traumatyczna sytuacja"

  Natalia Kukulska (43 l.) była pierwszą gwiazdą, która zdecydowała się opublikować zdjęcie nowo narodzonego dziecka w internecie. Wiąże się z tym jednak pewna traumatyczna sytuacja.

 • Recenzja Lady Gaga & Tony Bennett "Cheek to Cheek": Siedzi Gaga za nogawką

  Płyt z oldiesami znowu cała masa. Chwilę temu pisaliśmy o nowym albumie Barbry Streisand. Teraz z podobnym materiałem atakuje Lady Gaga wespół z... samym Tonym Bennettem.

 • Sytuacja bez wyjścia

  ..., pokrzyżuje jej plany. Gdy Jane zobaczy zdjęcia rodzinne, gdy usłyszy od wujka, że jest podobna do jego siostry, nie będzie mogła zachować się tak, jak planowała. Straci dystans do Mostowiaków. Myślę, że u każdego normalnie funkcjonującego człowieka takie okoliczności wywołują jakąś reakcję. Sytuacja się skomplikuje. Mam wątpliwości, czy moja bohaterka poradzi sobie bez pomocy psychologa...

 • "Night Moves" : Cicha woda

  Chociaż film Kelly Reichardt nie jest remakiem noszącego ten sam tytuł kryminału Arthura Penna, znanego w Polsce jako "W mroku nocy", to oba dzieła mają kilka punktów wspólnych. Przepełnia je podobny rodzaj napięcia, pozorny spokój, który jest niczym syrena alarmowa emitująca ultradźwięki.

 • Sebastian Karpiel-Bułecka poznał ojca! "Jestem do niego podobny fizycznie"

  Sebastian Karpiel-Bułecka (38 l.) swojego ojca praktycznie nie znał. Zawsze bardzo mu tego brakowało, ale starał się nie skarżyć. Przez wiele lat żył z wielkim żalem w sercu.

 • Gdynia 2014: Pokolenia

  "To jest film rozliczeniowy. Rozliczam się w imieniu mojego pokolenia z tym, co się z nami stało" - mówi o "Obywatelu" Jerzy Stuhr. Co ciekawe, podobne zdanie można by usłyszeć także od twórców innych pokazywanych we wtorek, 16 września, na Festiwalu Filmowym w Gdyni produkcji.

Zdjęcia na temat: podobna sytuacja
Wideo na temat: podobna sytuacja
Dyskusje na temat: podobna sytuacja
 • Re: "Druga szansa": Znany aktor ma kłopoty!

  POdobna sytuacja do kierowcy z czinkusia, który zajechał drogę borowikowi.

 • Re: "Plotkara": Samotna Kelly Rutherford

  Widzialam ja w filmie przeklenstwo siostry tez podobna sytuacja ,jak w jej zyciu-w filmie byla glina

 • Re: "Klan": Bożenka ma romans z czeskim reżyserem?!

  tak jak bym o sobie czytala ,podobna sytuacja i musze chodzic po sadach .Piepszone brukawce nikt nie chce kupowac to wymyslaja historie

 • Re: "O mnie się nie martw": Joanna Kulig zostanie w Hollywood?

  Czyli tak naprawde zyjesz jak milioner :) Podobna sytuacja u mnie lacznie z doroslymi dziecmi...tylko do emerytury jeszcze pare lat mam i do medicare :) Ale Zero stresu, zdrowy i na luzie sobie zyje :) Zadnych interpersonalnych stresow z ludzmi, wszystko z usmiechem. Wiesz o co chodzi. Tez sobie zyl tu nie wypruwalem :) Uklony z miasta Al'a Capone'a :) "Zazdroszcze" ciepelka :)

 • Re: "O mnie się nie martw": Joanna Kulig zostanie w Hollywood?

  Niech najpierw pogada z Panem Krzysztofem Pieczyńskim(Bronek Talar z serialu "Dom"). On jej opowie jak jest w Hollywood. Też pojechał podbić ten rynek w USA , opowie jej jak nauczył się żyć miesiąc za 20$ zasiłku i robił wszystko aby przeżyć. I tak wrócił do PL i dobrze że go jeszcze ktoś pamiętał. Ją czeka podobna sytuacja, co prawda Pan Krzysztof nie miał tak dużych miseczek ale nie każdy takie

 • Re: "M jak miłość": Kacper Kuszewski broni aktorów amatorów!

  a lekarz bez dyplomu może leczyć ,sytuacja podobna tyle tylko ze ogłupianie przez Mroczków odbije się na psychice gospodyń wiejskich czyli mniejsze zło!!!

 • Re: "Druga szansa": Będzie drugi sezon!

  Podobna sytuacja jak w "Przepisie na życie" , wszyscy aktorzy dobrzy oprócz gwiazdy serialu. Szyc ( męski odpowiednik nieudacznictwa aktorskiego Kożuchowskiej) był najsłabszym ogniwem serialu. Tak smętnym, że nie dało się go oglądać. Podobnie z tym serialem. Przełączyłam na chwilę ,a tu na balkonie stoi Ostaszewska i Kożuchowska. Ostaszewska spoko, a Kożuchowska tym skrzeczliwym, mamlącym

 • Re: "M jak miłość": Tamara Arciuch po raz trzeci została mamą

  Ta Pani Babcia chyba jest niespełna rozumu. U mnie jest podobna sytuacja jak u Pani Tamary. Mamy trójkę dzieci, gdzie różnica wieku między najmłodszym synkiem a najstarszą córką wynosi 17 lat. Ja miałem 43 lata jak zostałem po raz trzeci ojcem. Jesteśmy wciąż w sobie zakochani i szczęśliwi i nie obchodzi nas co o nas mówią sąsiedzi. Życzę dużo zdrowia Pani Tamaro.

 • Re: Bolesny cios od życia dostaje Patrycja
–...

  wielkie ostrzeżenie życiowe dla p. Liszowskiej . B. lubię tą aktorkę myślę, że wzięła sobie to wszystko do serca i nie powtórzy się w jej życiu podobna sytuacja .Nie mam zamiaru z tego powodu nie oglądać

 • Re: "M jak miłość": Zduńscy… na emigracji?

  Jak możecie oglądać taką szmirę, gdzie tu jest kunszt aktorski?! Aleksander Bardini w grobie się przewraca! Nie potrafię zrozumieć, że za publiczne pieniądze promuje się takie miernoty jak ci bracia Mroczkowie, swoją drogą ciekawe kim są rodzice owych gwiazdorów. Podobna sytuacja z niejakim Musiołem, który jest na siłę wpychany gdzie tylko można w publicznej tv.