• Informacje na temat:

  podobna wpadka

Artykuły na temat: podobna wpadka
 • Montana Brown zaliczyła wpadkę na gali!

  Montana Brown (23 l.) nie będzie wspominać najlepiej swojego pobytu na gali Brit Award.

 • "Ranczo": Wpadki na planie

  Aktorki tak ucharakteryzowane, że nie rozpoznają ich nawet bliscy, reżyser w roli statysty i nocna wizyta "psiej bestii" - na planie serialu "Ranczo" często dzieje się coś, czego nie sposób przewidzieć.

 • Małgorzata Rozenek-Majdan zaliczyła wpadkę przed pogrzebem. Fani od razu wytknęli jej błąd

  Małgorzata Rozenek-Majdan razem z mężem, Radosławem Majdanem (47 l.) byli obecni 29 sierpnia na uroczystościach pogrzebowych Piotra Woźniaka-Staraka (†39 l.), podobnie jak tłum innych polskich gwiazd. Tuż przed pogrzebem Gosia niestety zaliczyła sporą wpadkę...

 • "Alternatywy 4": 12 rzeczy, których nie wiecie o serialu

  Stanisław Bareja chciał go kręcić już w 1979 roku. Planował jednak inny tytuł: "Nasz Dom". Być może i w nim byłoby 12 (no dobrze, 13) mieszkań. Zobaczmy, ile wiedzą Państwo o nich, ich lokatorach, sekretach i wpadkach serialu "Alternatywy 4".

 • Meghan Markle zaliczyła wpadkę! Założyła za duże buty...

  Meghan Markle (36 l.) nie uniknęła małej wpadki. Na jedno z publicznych wyjść założyła... za duże buty! Na przyszłość powinna pamiętać, aby zwracać na takie szczegóły większą uwagę, bowiem uważni obserwatorzy zauważą każde jej potknięcie.

 • Tomasz Karolak popiera Komorowskiego

  - Kampania przeciwników pana prezydenta Komorowskiego ma tyle wspólnego z rzeczywistością, co seriale, w których gram - powiedział aktor Tomasz Karolak na spotkaniu z Bronisławem Komorowskim w Łodzi.

 • Meghan Markle zaliczyła kolejną wpadkę?! Była krok od upadku!

  Ostatnio Meghan Markle (37 l.) razem z księciem Harrym (34 l.) i ze swoją mamą Dorią Ragland (62 l.) pojawiła się na promocji charytatywnej książki kucharskiej i wszystkich zachwyciła swoją piękną przemową. Tym razem pojawiła się na meczu na uniwersytecie Loughborough i nie obyło się bez małej wpadki.

 • Recenzja Ewelina Lisowska "Nowe horyzonty": A już tam "nowe"...

  Druga płyta Eweliny Lisowskiej prowokuje u mnie to samo pytanie, co pierwsza. Po co z alter-/hardcore'owego skarbu robić na siłę gwiazdkę pop? Drugie pytanie: czy to się udaje?

 • Wpadka na Gali Mistrzów Sportu. Polsat przeprasza Kamila Stocha!

  Ewa Bilan-Stoch (33 l.) odebrała statuetkę dla Kamila Stocha (31 l.) za drugie miejsce w plebiscycie na "Sportowca Roku". Świetnie się zaprezentowała, pod wieloma względami. Nie tylko pięknie wyglądała, ale też błyskotliwie zareagowała na pytanie prowadzącej, Pauliny Chylewskiej. Chyba niezbyt przemyślane zapytanie dziennikarki nie było jedyną wpadką Polsatu na Gali Mistrzów Sportu...

 • "Niezłomny" : Biegnij chłopcze, biegnij!

  II wojna światowa. Olimpijski biegacz Louis Zamperini (Jack O'Connell) trafia na front. Czeka go tam nie tylko walka z wrogiem amerykańskiego narodu, ale i pełna okrucieństwa potyczka z ironicznym losem, który będzie testował siłę woli i fizyczną wytrzymałość ambitnego sportowca.

Wideo na temat: podobna wpadka
 • Bejbi blues

  Kasia Rosłaniec, reżyserka przebojowych i wielokrotnie nagradzanych "Galerianek", przedstawia historię niedojrzałej 17-latki, która zostaje matką. "Bejbi blues" to kolejny - po "Sali samobójców" i "Jesteś Bogiem" - odważny, prawdziwy, wstrząsający, ale też nie pozbawiony humoru, portret pokolenia młodych Polaków. Generacji facebooka, smsów, chatów i blogów internetowych. 17-letnia Natalia (Magdalena Berus) urodziła dziecko. Ale to wcale nie była "wpadka". Natalia ciążę zaplanowała. Razem ze...

 • Zemsta futrzaków

  Dla Matki Natury, zemsta smakuje najlepiej, gdy jest to zemsta... futrzasta! W tej prześmiesznej komedii familijnej z przesłaniem chciwi deweloperzy, usiłując zrujnować raj, nierozsądnie wywołują arcyzabawną wojnę między człowiekiem a przyrodą, w której każdy, kto nie nauczy się, że zielony to nie tylko kolor pieniędzy, może marnie skończyć! Po przeprowadzce wraz z rodziną z Chicago w puszcze stanu Oregon, w celu nadzorowania budowy podobno "przyjaznego dla środowiska" osiedla, Dan Sanders...

 • Piraci!

  Najnowsza animowana komedia wytwórni Aardman Animations. Film oparty na niezwykle popularnej serii książek Gideona Defoe - oraz Hugh Grant w swej pierwszej animowanej roli. Pechowy kapitan statku pirackiego z niesłabnącym entuzjazmem pragnie pokonać rywali w wyścigu o nagrodę Pirata Roku. Choć jego dzielnej załodze szczęście nie zawsze sprzyja, nigdy nie traci z oczu tego, co dla pirata najważniejsze: fantastycznej przygody!

Dyskusje na temat: podobna wpadka
 • Re: Telewizyjne wpadki. Nikt tego nie zauważył?

  Jak telewizyjna wpadka, o czym w bredzicie? To jest serialowa wpadka. Na Klossie też była podobna wpadka, w jednym z odcinków. Serial, to nie jest program autorski TVP.

 • Re: Czas na zmiany

  to chciała tylko Lena,on wiele razy wyrażnie okazywał ,że na dziecku mu nie zależy ! Jeszcze kiedyś była podobna sytuacja...Obawiam się ,że jaka kolwiek będzie decyzja Leny ,ich związek się rozpadnie(...) ogarnęła obsesja. Chciałabym wierzyć, że ta ciąża to wpadka, a nie premedytacja z jej strony. A wiadomo, że w takiej sytuacji lekarze zalecają aborcję, żeby chronić życie kobiety. Kto tu jest

 • Re: Czas na zmiany

  ogarnęła obsesja. Chciałabym wierzyć, że ta ciąża to wpadka, a nie premedytacja z jej strony. A wiadomo, że w takiej sytuacji lekarze zalecają aborcję, żeby chronić życie kobiety. Kto tu jest(...) mieć kogoś w łóżku ,bez zobowiązań ,a dziecko to chciała tylko Lena,on wiele razy wyrażnie okazywał ,że na dziecku mu nie zależy ! Jeszcze kiedyś była podobna sytuacja...Obawiam się ,że jaka kolwiek