• Informacje na temat:

  podstawowe grupy

Artykuły na temat: podstawowe grupy
 • "Ostatnio byłem na Karaibach"

  Paweł Stasiak (43 l.) - wokalista zespołu Papa D. - od momentu wskrzeszenia grupy stale jest zajęty. Ledwo znajduje czas na podróże, które są jego pasją. "Przyznam się, że to inni planują mi wakacje" - mówi.

 • Scorpions z nową płytą "Return To Forever" na 50-lecie

  "We Built This House" to pierwszy singel legendarnej grupy Scorpions zapowiadający nową płytę "Return To Forever" (premiera 24 lutego).

 • "Świat według Kiepskich": Dariusz Gnatowski o swojej chorobie

  ...dostępnej edukacji. Chcemy dostępu do nowoczesnych terapii i dostępu do kompleksowego leczenia powikłań cukrzycy. Z tym ostatnim punktem jest największy problem. To są nasze trzy podstawowe postulaty(...) przeciwcukrzycowych nadal nie jest refundowana lub jest refundowana tylko dla wąskiej grupy pacjentów.

 • Rawa Blues 2014 dla Ryśka Riedla

  30 lipca minęło 20 lat od śmierci Ryszarda Riedla, niezapomnianego wokalisty grupy Dżem. Z tej okazji grupa śląskich muzyków postanowiła przygotować specjalny koncert, który zakończy tegoroczną, 34. Rawę Blues.

 • 10 największych absurdów Latinowood

  ...często lekceważą podstawowe zasady medyczne. W "Triumfie miłości" Victoria niedługo po zwalczeniu raka macicy została dawcą nerki dla Marii, chociaż osoby po przebytej chorobie nowotworowej nie mogą oddawać organów, a nawet krwi. Co gorsza, kobieta nie została nawet przebadana na zgodność grupy krwi. W tym samym serialu Maximiliano zostaje dopuszczony przez personel szpitala do Marii chorej na...

 • Przystanek Woodstock 2015: Shaka Ponk dołącza do składu!

  Francuska grupa Shaka Ponk wystąpi na 21. Przystanku Woodstock w Kostrzynie nad Odrą.

 • "Na sygnale": TVP2 pokaże pierwszy spin-off w Polsce!

  ...wyłonieni w drodze długiego castingu. Zależało nam na znalezieniu świetnych a nieogranych jeszcze aktorów. Obok głównych ratowników medycznych pojawią się inni przedstawiciele tej grupy zawodowej, których grać będą prawdziwi ratownicy medyczni. W założeniu nowy serial ma pełnić również funkcję edukacyjną. Będzie bowiem propagował podstawowe zasady udzielania pierwszej pomocy i zachowań...

 • Petr Cech na perkusji w utworze Foo Fighters!

  Czeski bramkarz zespołu Chelsea Londyn to zapalony perkusista. Zobacz, jak poszło mu z piosenką zespołu Dave'a Grohla.

 • .... W serialu gra pan dyrektora szpitala, który przejmuje się ekologią. Czy w życiu prywatnym ten aspekt też jest dla pana ważny? - Dzielę swoje relacje na trzy grupy. Pierwszą i najważniejszą jest moja...

 • Epica na Ursynaliach 2015

  Epica, holenderski zespół wykonujący metal symfoniczny to kolejny potwierdzony wykonawca tegorocznej edycji Ursynaliów. Grupa zagra pierwszego dnia imprezy - 29 maja.

Wideo na temat: podstawowe grupy
 • Serce lwa

  Centralna postać grupy neonazistów, Teppo, zakochuje się w Sari, matce czarnoskórego Rhamadhaniego.

 • Frank

  Film jest komedią opowiadającą o losach młodego, ambitnego muzyka Jona (Domhnall Gleeson). Chłopak dołącza do ekscentrycznej grupy popowej, której liderem jest enigmatyczny Frank (Michael Fassbender). Sytuacja ta zdaje się jednak przerastać głównego bohatera.

 • Metallica Through the Never

  Podczas realizowanego z ogromnym rozmachem koncertu grupy Metallica, młody członek ekipy koncertowej Trip (Dane DeHaan), dostaje zlecenie odebrania niezwykle ważnej przesyłki. Rutynowe z pozoru zadanie przeradza się w groźną, surrealistyczną odyseję, którą muzycznie ilustruje Metallica, wykonując na żywo swoje ikoniczne utwory. Zdeterminowany, by dostarczyć przesyłkę Metallice, zdany wyłącznie na siebie Trip pokonuje opustoszałe ulice miasta.