• Informacje na temat:

  podstawowe zasady

Artykuły na temat: podstawowe zasady
 • "Barwy szczęścia": Agata i Paweł zostaną freeganami!

  .... Wolność, ekologia, zdrowie - to podstawowe wartości, jakimi kierują się w życiu freeganie potrafiący funkcjonować bez pieniędzy i stawiający na społeczność, hojność, współpracę i dzielenie się...

 • "The Voice of Poland": Przed finałem

  Przed nami ostatni odcinek piątej edycji programu "The Voice of Poland". Tuż przed finałem nastąpiły zmiany zasad, w myśl których to widzowie zdecydowali, kto zaśpiewa dzisiejszego wieczora. To ich głos był decydujący w tej sprawie. Dlatego szykuje się prawdziwy pojedynek gigantów.

 • "Włosy Magdy Gessler szurały po garnkach"

  Szef lubelskiego sanepidu uważa, że Magda Gessler podczas wizyty w jednej z restauracji - na właścicielach której nie pozostawiła suchej nitki - złamała podstawowe zasady sanitarne.

 • Minionki wracają!

  Nie tylko dzieci kochają Minionki. Sprawiły to ich zabawne przygody, żarty i, cóż, gapowatość. Już 26 czerwca film "Minionki" zadebiutuje na ekranach polskich kin. Tymczasem zapraszamy na cykl minionkowych imprez.

 • Mięsień dwugłowy, cotygodniowy

  ..., pół serio, trzy podstawowe typy twardzieli: polsko-policyjny, wokalno-taneczny oraz plażowy. A jak wy podzielilibyście ten gatunek? A może macie inne pomysły, jak klasyfikować serialowych twardzieli?

 • Eurowizja 2015: Izrael protestuje przeciwko piosence Węgier

  Ambasador Izraela na Węgrzech domaga się wycofania węgierskiej piosenki z Konkursu Eurowizji 2015. Chodzi o utwór "Wars for Nothing", który dotyczy konfliktu izraelsko-palestyńskiego.

 • Tomasz Lis zostanie zawieszony?! "Brutalnie skrzywdził Kingę Dudę"

  ..., którą złożyła Barbara Bubula, posłanka PiS. Jej zdaniem Lis złamał podstawowe zasady etyki dziennikarskiej, dopuścił się rażącej manipulacji i "brutalnie skrzywdził" córkę Andrzeja Dudy. Bubula żąda...

 • "Wesele" Smarzowskiego: Mija 10 lat od premiery

  - 'Wesele" to realistyczna komedia tragiczna. Opowieść o miłości i o pieniądzach. A właściwie o miłości do pieniędzy - mówił o swym debiutanckim obrazie Wojtek Smarzowski. Dziś mija 10 lat od premiery jednego z najważniejszych filmów ostatniej dekady.

 • "Strażacy": W drugim sezonie sen z powiek spędzała mi nauka strażackich komend

  ..., jednak coś znaczyło w filmie - mówi Maciej Zakościelny agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. Podstawowe zasady korespondencji radiowej strażaków to zwięzłość przekazu, nieużywanie nazwisk...

 • Zachwatowicz i Wajda doktorami h.c. Uniwersytetu Pedagogicznego

  Krystyna Zachwatowicz i Andrzej Wajda otrzymali w poniedziałek tytuły doktorów honoris causa Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. - Znaczenia uhonorowanych dla wartości kultury polskiej, a i światowej, przecenić nie można - powiedział prof. Stanisław Sobolewski.

Dyskusje na temat: podstawowe zasady
 • Re: Adam zostaje wdowcem!

  Przecież ty przeczytales i tacy jak ty. hahaha - najciemniej pod latarnią. jaak mozna pisac artkol o serialu, kto to czyta (i oglada) - aha wiem chyba Ci na PO glosuja i w Polandii dzieki temu jest coraz lepiej. Swiat absurdu. Biedny mały człowieczku. żeby poznać przynajmniej podstawowe zasady swego ojczystego języka wystarczy parę klas szkoły podstawowej. Jak widać dla ciebie "prawdziwy

 • Kto zostanie szefem?

  Po DR nie stawiamy kropki! Kto pisał ten artykuł?! Po dr możemy postawić kropkę TYLKO WTEDY gdy słowo "doktor" odmienione jest przez przypadek, np. z doktorem Derekiem = z dr. Derekiem Kto jak kto, ale redaktorzy/autorzy artykułów powinni znać podstawowe zasady interpunkcji!!