• Informacje na temat:

  podsumowanie wakacji

Artykuły na temat: podsumowanie wakacji
 • Nie tak Grzegorz (32 l.) i Anna (26 l.) Bardowscy z drugiej edycji "Rolnik szuka żony" wyobrażali sobie wakacje. Wyjechali do Bułgarii i pogoda ich nie rozpieszczała. Do tego wszystkiego synek dawał w kość...

 • Dorota Gawryluk: Pozytywne napięcie

  Karierę dziennikarską zaczynała w Polsacie, a z głównym wydaniem "Wydarzeń" związana jest już pięć lat, czyli połowę ich obecności na antenie. Prowadzi je na zmianę z Magdą Sakowską i Jarosławem Gugałą, ale dyżur np. w dni świąteczne, nie jest dla niej nowością. Podkreśla, że ceni sobie pracę, w której pierwsze skrzypce grają czas, adrenalina i najświeższe newsy.

 • Ola Kwaśniewska pokazała "zdjęcie w bikini z wakacji"! Ludzie ją wyzywali!

  ...postanowiła podziękować internautom za miłe przyjęcie płyty jej męża.  W swoim stylu napisała, co o tym sądzi, a do tekstu dołączyła fotomontaż zdjęcia z wakacji.  "Wiem, zaniedbałam Was paskudnie(...) się na baty. No to może teraz? Takie tam z wakacji. No filter. Jadłam pączki" - napisała w swoim stylu Kwaśniewska.  Widać, że Ola jest nie tylko świetną poetką, ale i grafikiem komputerowym...

 • Zbigniew Cybulski: Noc w łóżku Brigitte Bardot

  Jakie kobiety lubił Zbigniew Cybulski? Choć aktor z lubością przytaczał anegdotę o nocy spędzonej w 1961 roku z Brigitte Bardot, z natury był nieśmiały, a od blondynek wolał brunetki.

 • Oni zostali rodzicami w 2016 roku!

  To był dla nich naprawdę udany rok! Wielu celebrytów będzie wspominało go z uśmiechem na twarzy, bowiem dane im było powitać na świecie swoje dzieci. Kto został rodzicem i jakie imiona dla pociech są obecnie najmodniejsze wśród gwiazd? Przygotowaliśmy dla was krótkie podsumowanie i przy okazji zdradziliśmy kulisy oraz wydarzenia towarzyszące niektórym z szeroko omawianym w mediach ciąż i porodów!

 • TVP na wakacje

  TVP1 w wakacje stawia na znane seriale oraz filmy. TVP2 będzie bardziej rozrywkowa - pokaże wiele imprez muzycznych. Kanały tematyczne - TVP Kultura i TVP Historia - przygotowały specjalne bloki programowe. Sportowe lato zapowiada się także na antenie TVP Sport.

 • "rodzinka.pl": Co się przez te lata zmieniło?

  Narodziny dzieci, przerwane studia, a nawet Oscar. Było też smutne pożegnanie. Oto krótkie podsumowanie tego, co przez pięć lat pracy w "rodzince.pl" przeżyli grający w serialu aktorzy. Natalia i Ludwik - Trzeba pracować, póki się nam jeszcze nie znudziło - żartuje Tomasz Karolak, czyli Ludwik Boski. Kiedy zaczynał grać w "rodzince. pl", od roku prowadził teatr IMKA. Dzisiaj to jedna...

 • Rubik: Wakacje pod palmami

  Po udanej premierze utworu "Habitat", pierwszej części "Oratorium dla świata", Piotr Rubik udał się na zasłużone wakacje. Święta i sylwestra spędzi na plaży, pod palmami.

 • Podpita Janda awanturowała się w samolocie!

  Krystyna Janda (60 l.) nie będzie wspominać najmilej swojego ostatniego lotu na zasłużone wakacje...

 • Jedynka na wakacje

  Kultowe polskie filmy w paśmie "Dobre, bo polskie", premierowe odcinki seriali: "Moskiewska saga", "Bez pardonu" i "Życie po życiu", kontynuacja amerykańskiego hitu "Herosi" i polskiego serialu "Dwie strony medalu", a także letnie wydania magazynu "Kawa czy herbata" i nowy wieczorny program pt. "Teleexpress Nocą" to wakacyjne propozycje TVP1. Letnia ramówka TVP1 wystartuje 25 czerwca 2007 r.

Wideo na temat: podsumowanie wakacji
 • Anna Korcz pierwszy raz o ciąży: Każde narodziny to cud

  Córka Anny Korcz wyszła za mąż w wakacje 2018 roku. Od tamtego momentu nie cichną plotki o jej ciąży. Czy Ania Korcz naprawdę spodziewa się dziecka? Jej mama opowiedziała w rozmowie z Mateuszem Hładkim o wymarzonej roli babci. – Każde narodziny to cud – podsumowała. (Dzień dobry TVN/x-news)