• Informacje na temat:

  pogodynka tvp

Artykuły na temat: pogodynka tvp
 • Pogodynka TVP została zakonnicą! Jak seksowna Aleksandra Kostka wygląda w habicie?

  Seksowna pogodynka TVP postanowiła ostatnio sprawdzić się w nowej roli. Fani Aleksandry mogli jednak poczuć się nieco zdezorientowani, gdy zobaczyli nagranie, na którym Kostka paraduje w habicie.  Wszystkich jednak uspokajamy. Gwiazda TVP nie poczuła nagle powołania i nie postanowiła wstąpić do zakonu. Pogodynka dostała propozycję zagrania zakonnicy w powstającym właśnie filmie biograficznym...

 • Pogodynka prezenterką "Panoramy"

  Katarzyna Trzaskalska, znana pogodynka z TVP 1, poprowadzi "Panoramę" w Dwójce.

 • Pogodynka została reporterką "Wiadomości"! "Nie damy zniszczyć Polski"

  Ilona Januszewska do niedawna była pogodynką w TV Republika. Właśnie dostała fuchę w głównym serwisie informacyjnym TVP! Co z jej kompetencjami?

 • Pogodynek zarabia tysiące!

  Po fali odejść telewizja publiczna zaczęła walczyć o te gwiazdy, które jeszcze zostały. Gotowa jest nawet płacić za to olbrzymie pieniądze. Skorzystał na tym popularny prezenter pogody Jarosław Kret, z którym podpisano tak zwany kontrakt gwiazdorski.

 • Pogodynka TVP urodziła!

  ...lubimy dzielić się najbardziej. Nasza pogodynka Marzena Sienkiewicz wczoraj urodziła juniora:) Maluch i mama czują się świetnie. Marzenko - wielkie gratulacje i gorące buziaki od nas wszystkich dla(...)! Przypomnijmy, że pogodynka jest już mamą 13-letniej Julii. Chłopiec będzie idealnym dopełnieniem. Szczęśliwym rodzicom życzymy wszystkiego najlepszego!

 • Robert Chojnacki &: Pogodynka Marzena Słupkowska i "Letnia noc"

  Chojnacki & to szyld nowego projektu Roberta Chojnackiego, saksofonisty znanego przede wszystkim z grupy De Mono, a także współpracy z m.in. Andrzejem Piasecznym.

 • Beata Tadla i Jarek Kret "mają ciche dni"! Poszło o pogodynkę!

  Tygodnik "Na Żywo" donosi, że szalona miłość pogodynka i dziennikarki powoli się wypala. Jarek Kret (52 l.) ponoć w domu znów bywa gościem, za to lubi brylować w towarzystwie pięknych pań. Beata nie jest tym zachwycona.

 • Uwielbia tatuaże, ma ich kilka

  - Polacy uwielbiają narzekać na złą pogodę, a za nią obwiniać... jej prezenterki. Uodporniłam się i oskarżenia "biorę na klatę" - śmieje się znana pogodynka, Marzena Sienkiewicz.

 • Ciąża pogodynki TVP zagrożona!

  Lubiana pogodynka TVP 2 dość nagle zniknęła z wizji, choć do jej planowanego porodu zostało jeszcze sporo czasu. Taką decyzję za Marzenę podjęli lekarze, którzy są zaniepokojeni przebiegiem jej ciąży(...) nowotworem, ale na szczęście udało jej się tę walkę wygrać. Miejmy nadzieję, że i tym razem wszystko pójdzie dobrze i w wakacje pogodynka będzie mogła się cieszyć urokami macierzyństwa.

 • Tłumy widzów w siedzibie TVP

  Blisko 8 tys. osób odwiedziło w sobotę, 8 września, pomieszczenia Telewizji Polskiej przy ul. Woronicza w ramach Dnia Otwartego Telewizji Polskiej. Widzowie poznali kulisy telewizyjnej pracy, zbierali autografy, rozmawiali z aktorami oraz autorami i prowadzącymi programy.

Wideo na temat: pogodynka tvp
 • Apartament

  Nowy film producentów wielkiego przeboju polskich kin - "Świadectwa", w którym zobaczymy niezwykłe, nigdy wcześniej niepublikowane materiały, pokazujące prywatne oblicze Jana Pawła II. "Apartament" daje widzom niepowtarzalną szansę poznania Papieża Polaka takim, jakim znało go tylko kilku najbliższych przyjaciół i współpracowników. W filmie wykorzystano niezwykłe, niepublikowane do tej pory materiały wideo, stanowiące zapis prywatnych wyjazdów, rozmów i spotkań Jana Pawła II. W filmie...

 • Wszyscy mają się dobrze

  Frank Goode, po śmierci żony, próbuje odzyskać kontakt z dorosłymi już dziećmi. Postanawia wyruszyć w podróż i niespodziewanie odwiedzić całą czwórkę: Davida, który jest "uznanym artystą" w Nowym Jorku, starszą córkę Amy, która "wysoko zaszła w reklamie", Roberta, "dyrygenta w Chicago" i Rosie - "główną tancerkę w rewii w Las Vegas". Jak wiele wspólnego z rzeczywistością ma to, co Frank wiedział do tej pory o życiu swych dzieci...? Gorzka podróż Franka W 1990 roku Giuseppe Tornatore...

 • Jan Paweł II. Szukałem Was...

  "Jan Paweł II. Szukałem Was..." to pełnometrażowy film dokumentalny o życiu i przesłaniu, jakie pozostawił po sobie Jan Paweł II. Film ukazuje jego wyjątkowe miejsce w historii kościoła i świata oraz to, jak jego niezwykła osobowość, naturalność, otwartość i poczucie humoru łączyły ludzi na wszystkich kontynentach - niezależnie od ich statusu społecznego, wieku, wyznawanych wartości czy religii. W produkcji zostały użyte unikalne materiały archiwalne z Janem Pawłem II pochodzące ze zbiorów...

Dyskusje na temat: pogodynka tvp
 • Re: Ada Fijał świętuje 36. urodziny

  A czemu nie napiszecie, ze byla pogodynka w krakowksim oddziale TVP? Zreszta moja ulubiona!:-)

 • Re: Zawróci w głowie Orliczowi?

  W naszm show biznesie pogodynka jest gwiazdą,Siwiec jest gwiazdą, Rutowicz jest gwiazdą, niedługo babcia klozetowa z telewizji bedzie gwiazdą.Potem jest tak,ze byle rólka w tvp i juz gwiazdorzy, a paparazzi sledzą, czy ma rozwolnienie czy zatwardzenie