• Informacje na temat:

  pogodynka z jedynki

Artykuły na temat: pogodynka z jedynki
 • Kret przedawkował leki

  Jarosław Kret (43 l.), znany telewizyjny "pogodynek", niespodziewanie zniknął... Zawsze punktualny i słowny, nie pojawił się w programie Pauliny Młynarskiej, oraz w telewizyjnej Jedynce, gdzie w sobotni wieczór miał być gospodarzem programu "Przebojowa noc".

 • Carlos wygryzła Omenę

  Obie marzyły o prowadzeniu magazynu śniadaniowego, jednak tylko jedna będzie gospodynią "Kawy czy herbaty" w telewizyjnej Jedynce - Klaudia Carlos (36 l.).

 • Krzysztof Gojdź miał wypadek

  Wojewódzkiego, pogodynka Jarosława Kreta, prezenterkę Beatę Tadlę, wokalistę Antka Smykiewicza, trenerkę fitness Katarzynę Dziurską, aktorkę z "rodzinki.pl" Wiktorię Gąsiewską, architektkę Martynę...

 • Halama już nie zaśpiewa

  Tak było w przypadku piosenki, którą zdecydował się zaśpiewać Radek Brzóska i jego muzyczna korepetytorka, Kasia Cerekwicka. Para zaśpiewała wielki hit Czesława Niemena "Dziwny jest ten świat". Jak wypadli? Zdaniem Tomasza Karolaka prezenter Jedynki zaśpiewał na bardzo wysokim poziomie. Podobne odczucia miała Irena Santor, która z zaskoczeniem odkryła wielki potencjał Radka oraz jego zdolność do...

 • Ruszył kolejny show rozrywkowy

  Cerekwicką. Tymczasem to ona rzuciła wszystkich "Na kolana" zarówno swoim strojem jak i głosem. Prezenter ,,Jedynki" pełnił u jej boku jedynie rolę "dodatku". Być może dlatego jury przyznało im tylko 21

 • Świeża kawa na śniadanie

  Świeża kawa i nowe pytanie na śniadanie. TVP postanowiła wprowadzić zmiany do swoich porannych programów.

 • Prezenterzy? Kobiety górą!

  Beata Tadla czy Hanna Lis? Marzena Słupkowska czy Agnieszka Cegielska? Kto w tym roku otrzyma Telekamery w kategoriach: prezenter informacji i pogody?

 • Zubilewicz, Gardias, czy Kret?

  W tym roku po raz pierwszy wręczone zostaną Telekamery w kategorii "prezenter pogody". O tym, kto według widzów, najbardziej rzeczowo, fachowo i profesjonalnie przekazuje meteorologiczne przewidywania, dowiemy się już 25 stycznia 2010 roku.

 • "Tylko nas dwoje" bez Halamy

  To był wyjątkowy wieczór! Uczestnicy programu "Tylko nas dwoje" i ich muzyczni trenerzy zaprezentowali nam piosenki, które odegrały w ich życiu ważną rolę.

 • Telekamery dla "BrzydUli"

  Gwiazdy "BrzydUli": Julia Kamińska i Filip Bobek zdobyli Telekamery "Tele Tygodnia" 2010. Produkcja, w której występują, triumfowała natomiast w kategorii: "Adaptacja serialu zagranicznego".

Wideo na temat: pogodynka z jedynki
 • 9

  9

  "9" to emocjonujące połączenie kina akcji i przygody, animowana historia fantasy, będąca rozszerzeniem nominowanej do Oscara krótkometrażówki Shane'a Ackera pod tym samym tytułem. Scenariusz filmu napisała autorka "Strasznego domu" Pamela Pettler, a producentami "9"są mistrzowie gatunku fantasy - Tim Burton ("Sok z żuka", "Edward Nożycoręki", "Planeta małp") i Timur Bekmambetow ("Straż nocna", "Straż dzienna", "Wanted - Ścigani"). W niedalekiej przyszłości wszystkie maszyny świata, zasilane...