• Informacje na temat:

  pogodynka z pytania na sniadanie

Artykuły na temat: pogodynka z pytania na sniadanie
 • Sandra Zakrzewska ma szansę niebawem zostać równie popularną celebrytką, co jej koleżanki z Woronicza oraz konkurentki ze stacji komercyjnych. Kobieta nie dostała się do TVP dzięki koneksjom rodzinnym, a w wyniku konkursu, gdzie najbardziej liczyły się głosy internautów. Na razie Zakrzewska będzie zapowiadać pogodę w "Pytaniu na śniadanie". To telewizyjny debiut Sandry. Do tej pory nie pracowała bowiem w mediach. Wcześniej zajmowała się psychoterapią. Co o niej sądzicie? Nie przypomina Wam...

 • Świeża kawa na śniadanie

  Świeża kawa i nowe pytanie na śniadanie. TVP postanowiła wprowadzić zmiany do swoich porannych programów.

 • Pogodynka TVP urodziła!

  ...lubimy dzielić się najbardziej. Nasza pogodynka Marzena Sienkiewicz wczoraj urodziła juniora:) Maluch i mama czują się świetnie. Marzenko - wielkie gratulacje i gorące buziaki od nas wszystkich dla(...)! Przypomnijmy, że pogodynka jest już mamą 13-letniej Julii. Chłopiec będzie idealnym dopełnieniem. Szczęśliwym rodzicom życzymy wszystkiego najlepszego!

 • Uwielbia tatuaże, ma ich kilka

  - Polacy uwielbiają narzekać na złą pogodę, a za nią obwiniać... jej prezenterki. Uodporniłam się i oskarżenia "biorę na klatę" - śmieje się znana pogodynka, Marzena Sienkiewicz.

 • Kolejna pogodynka w ciąży!

  Znana z "Pytania na śniadanie" prezenterka pogody Marzena Sienkiewicz (38 l.) spodziewa się kolejnego dziecka...

 • Tłumy widzów w siedzibie TVP

  Blisko 8 tys. osób odwiedziło w sobotę, 8 września, pomieszczenia Telewizji Polskiej przy ul. Woronicza w ramach Dnia Otwartego Telewizji Polskiej. Widzowie poznali kulisy telewizyjnej pracy, zbierali autografy, rozmawiali z aktorami oraz autorami i prowadzącymi programy.

 • Małgorzata Tomaszewska-Słomina (28 l.) niebawem zostanie po raz pierwszy mamą!

 • Zubilewicz, Gardias, czy Kret?

  W tym roku po raz pierwszy wręczone zostaną Telekamery w kategorii "prezenter pogody". O tym, kto według widzów, najbardziej rzeczowo, fachowo i profesjonalnie przekazuje meteorologiczne przewidywania, dowiemy się już 25 stycznia 2010 roku.

 • Marzena Sienkiewicz odchodzi z TVP!

  Pogodynka i prezenterka, w przeciwieństwie do swoich koleżanek po fachu, nie jest częstą bywalczynią salonów. Niechętnie opowiada także o życiu prywatnym, stąd niewiele o niej wiadomo. Niewykluczone, że w najbliższym czasie zupełnie usunie się w cień. Jak donosi bowiem "Super Express", Marzena Sienkiewicz zrezygnowała z pracy w TVP! Prezenterka z telewizją publiczną związana była od 10

 • Prezenterzy? Kobiety górą!

  Beata Tadla czy Hanna Lis? Marzena Słupkowska czy Agnieszka Cegielska? Kto w tym roku otrzyma Telekamery w kategoriach: prezenter informacji i pogody?

Wideo na temat: pogodynka z pytania na sniadanie
 • Śniadanie do łóżka

  Tomasz Karolak jako celebryta z przypadku, który zakochuje się w ponętnej stylistce (Małgorzata Socha) i - korzystając z rad najlepszego kumpla (Piotr Adamczyk) - próbuje zaserwować jej śniadanie do łóżka.

 • Brüno

  Po Boracie i Alim G przyszedł czas na BRUNA!Najnowsza kreacja totalnego świra i mistrza nonsensownego humoru Saszy Baron Cohena. Bruno to kolejna fikcyjna postać stworzona przez Sachę Barona Cohena. Tym razem aktor wciela się w homoseksualnego reportera z austriackiej telewizji interesującej się przede wszystkim modą, gwiazdami show biznesu i... homoseksualizmem samym w sobie. Bruno wywraca świat mody i sław do góry nogami i zadaje pytania, na które nie ma odpowiedzi. Nikt nie jest w stanie...

 • Gustloff - Rejs ku śmierci

  Film "Gustloff - rejs ku śmierci" to zrealizowana z imponującym rozmachem opowieść o największej katastrofie w historii podróży morskich. Ponad 9 tysięcy kobiet, mężczyzn i dzieci zginęło próbując uciec na jego pokładzie przed zbliżającą się "Armią Czerwoną". Liczba ofiar tej tragedii jest sześciokrotnie wyższa niż liczba ofiar słynnej katastrofy "Titanica". Jak doszło do tej katastrofy? Dlaczego tak mało o niej wiemy? Kto jest winny śmierci tysięcy ludzi Twórcy filmu "Gustloff - rejs ku...