• Informacje na temat:

  pogodynka z tańca z gwiazdami

Artykuły na temat: pogodynka z tańca z gwiazdami
 • Beata Tadla wygrała "Taniec z gwiazdami"! Tak na koniec upokorzyła Kreta!

  Beata Tadla wraz z Janem Klimentem zdobyli "Kryształową Kulę", pokonując w finale swoich rywali Kasię Dziurską i Tomka Barańskiego. Wzruszona dziennikarka płakała i śmiała się na zmianę. Dziękowała widzom za wsparcie w trudnym dla niej czasie. Chodziło oczywiście o rozstanie z Kretem, który rzucił ją w tabloidzie tuż przed pierwszym odcinkiem show. Myślicie, że widzowie głosowali na nią, bo było im jej szkoda? Po wręczeniu nagrody pogodynek chciał pogratulować dawnej ukochanej, ale ta dość...

 • Ada Fijał: "TzG", "Barwy szczęścia" i "Peszyn for Feszyn"

  Rozmawiamy tuż po tym, jak odpadła z "Tańca z Gwiazdami". Zapytaliśmy, jakie ma plany na przyszłość i co to jest "Peszyn for Feszyn".

 • Jarosław Kret odpadł z "Tańca z gwiazdami". Nie obyło się bez uszczypliwości na koniec

  Jarosław Kret (54 l.) już zakończył udział w programie. Odpadł z "Tańca z gwiazdami", a na swoim profilu na Instagramie skomentował nagrodę pocieszenia, jaką dostał na koniec. Nie obyło się bez uszczypliwości.

 • Seksowna pogodynka w kuchni

  Omenaa Mensah, popularna pogodynka i uczestniczka piątej edycji "Tańca z gwiazdami", będzie miał swój program w TVN Style.

 • Pogodynka zgarnęła porsche

  Setki godzin ciężkich prób nie poszły na marne - widzowie "Tańca z Gwiazdami" otrzymali widowisko na najwyższym poziomie!

 • Pogodynka z Telekamerą

  - Rok temu nie spodziewałam się nawet, że będę mogła siedzieć w tak doborowym towarzystwie, a co dopiero pomyśleć, żeby otrzymać taką statuetkę - powiedziała w rozmowie z INTERIA.PL "pogodynka z Telekamerą", czyli Dorota Gardias-Skóra.

 • Jarosław Kret o Beacie Tadli i "Tańcu z gwiazdami". Zaskakujące słowa!

  W mediach aż huczy od spekulacji na temat ich związku. Czyżby Beata Tadla (42 l.) i Jarosław Kret (54 l.) naprawdę się rozstali? "Pogodynek" znów zabrał głos. Twierdzi, że jego wcześniejsza wypowiedź została zmanipulowana. Zadeklarował też, że... chciałby odpaść z "Tańca z gwiazdami" jak najszybciej.

 • Cała prawda o "Tańcu z gwiazdami"

  Kolejna edycja "Tańca z gwiazdami" za nami. Było konfetti, porsche, Kryształowa Kula, wygrani i przegrani, kibice, fani, rodziny... Okazało się raz jeszcze, że program wszedł już Polakom w krew. Co ciekawe, wszedł też w krew gwiazdom. Show dawno zaczęło żyć własnym życiem.

 • Jest już pełna lista uczestników "Tańca z gwiazdami"!

  Dzisiejszy "Fakt" opublikował pełną listę uczestników VII edycji "Tańca z gwiazdami". Przeciętny widz, którego czas, jaki spędza dziennie przez telewizorem, mieści się w rozsądnych granicach(...) Brzozowskiego w serialu "Na Wspólnej") Agnieszka Cegielska (pogodynka TVN-u) Bartosz Kasprzykowski ("gwiazda" m.in. "Magdy M." i "Halo Hans") Wojciech Łozowski (prezenter MTV) Tamara Arciuch (Karolina...

 • Kto zatańczy z gwiazdami?

  Już 7 marca rusza kolejna edycja "Tańca z gwiazdami". Kto tym razem stawi się na parkiecie?