• Informacje na temat:

  pogodynki agnieszka cegielska

Artykuły na temat: pogodynki agnieszka cegielska
 • Agnieszka Cegielska marzy o drugim dziecku!

  Agnieszka Cegielska (36 l.) marzy o rodzeństwie dla swojego synka.

 • Gwiazdy TVN podekscytowane pracą w nowych kanałach stacji

  W czwartek ruszyły dwa nowe kanały telewizyjne: TVN Meteo Active i TVN Fabuła. W pierwszym prowadzącymi codziennego programu "na żywo" zostały m.in. Dorota Gardias i Agnieszka Cegielska, zaś w drugim m.in. Anna Wendzikowska. Gwiazdy są podekscytowane nową pracą i liczą, że kanały zdobędą sympatię widzów oraz pozwolą im rozwinąć kariery.

 • Agnieszka Cegielska ucieka z Polski! Co z rodzinnymi świętami?

  Agnieszka Cegielska (37 l.) wyjątkowo spędzi Wielkanoc poza granicami Polski. Na tę okazję wybrała trochę cieplejsze miejsce niż nasz kraj.

 • Bardzo zapracowana pogodynka

  Agnieszka Cegielska z powodzeniem spełnia się w nowej roli - mamy. A od kilku tygodni znowu możemy ją oglądać!

 • Agnieszka Cegielska: W mediach rzadko kiedy możemy mieć etat!

  Agnieszka Cegielska (38 l.) od 2004 roku związana jest zawodowo ze stacją TVN, gdzie pracuje jako prezenterka pogody.  Gwiazda twierdzi, że nie planowała rozwijać kariery w takim kierunku, w dużej(...) zaproszono mnie na pierwsze nagrania i tak się to później potoczyło" – mówi Agnieszka Cegielska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. Prezenterka twierdzi, że czuje wdzięczność za możliwość pracy...

 • Prezenterzy? Kobiety górą!

  Beata Tadla czy Hanna Lis? Marzena Słupkowska czy Agnieszka Cegielska? Kto w tym roku otrzyma Telekamery w kategoriach: prezenter informacji i pogody?

 • Jarosław Kuźniar "jest zafascynowany" Agnieszką Cegielską!

  ...wszystkim oboje lubią się śmiać i wygłupiać" – zauważa z kolei znajoma pogodynki. Czy życiowi partnerzy prezenterów mają więc powody do niepokoju? W końcu Jarek od czterech lat jest żonaty, a Agnieszka...

 • Agnieszka Cegielska ma własne słońce

  Widzowie uznali ją za najsympatyczniejszą pogodynkę. - Pytają mnie o prognozy, chcą informacji z pierwszej ręki - przyznaje ze śmiechem Agnieszka Cegielska. I opowiada, gdzie spędzi święta.

 • Agnieszka Cegielska o drugiej ciąży!

  Agnieszka Cegielska (35 l.) wyznała, że marzy o kolejnym dziecku. Czy niebawem zobaczymy ją na salonach z zaokrąglonym brzuszkiem?

 • Agnieszka Cegielska nie miesza... jedzenia

  Agnieszka Cegielska po maturze przez dwa lata mieszkała w Japonii, gdzie pracowała jako modelka. Dowiedziała się tam, że nie powinno się łączyć węglowodanów z białkami. Teraz na jej talerzu nigdy nie znajdziemy zmieszanych mięsa, ziemniaków i surówki.

Wideo na temat: pogodynki agnieszka cegielska
 • Agnieszka Cegielska ma słabość do...

  ...różowych szminek. Zdaniem popularnej pogodynki takie usta odwracają uwagę od zmęczonych oczu.

 • W ciemności

  Katolik... grzesznik... drobny złodziejaszek... Leopold Socha, Polak ze Lwowa - przez ponad rok pomagał i dawał schronienie ukrywającej się w kanałach grupie uciekinierów z getta. Za pieniądze. Jednak to, co wydawało się okazją do zarobku, doprowadziło do powstania głębokiej więzi emocjonalnej pomiędzy Sochą a uciekinierami, ewoluując w heroiczną walkę o ich życie. Prawdziwą historię Leopolda Sochy i uratowanych przez niego Żydów opowiada przejmujący film Agnieszki Holland "W ciemności" -...

 • Cegielska poucza Kuźniara: Jesteś na dużej antenie i musisz być modny!

  Jarosław Kuźniar postanowił pomóc swojej koleżance Agnieszce Cegielskiej z "Dzień Dobry TVN" w prezentowaniu prognozy pogody. Poszło mu raczej słabo, ale przynajmniej usłyszał od pogodynki kilka cennych rad, jak należy prezentować się w "dużym" TVN!

 • Janosik. Prawdziwa historia

  Zmysłowa, okrutna i pełna pasji, prawdziwa historia Juraja Janosika. Oparta na faktach opowieść o młodym zbójniku, którego krótkie i intensywne życie stało się legendą Młody góral Janosik, żołnierz powstańczej armii Rakoczego, podczas jednej z potyczek dostaje się w niewolę i zostaje wcielony do cesarskiej armii. Swoją służbę zaczyna w twierdzy w Bytczy, w której uwięziony jest słynny przywódca zbójników Tomasz Uhorczyk. Między dwoma góralami szybko nawiązuje się nić sympatii. Janosik pomaga...