• Informacje na temat:

    pogodynki gardias

Artykuły na temat: pogodynki gardias
  • Dorota Gardias: Praca pogodynki nie jest prosta!

    Dorota Gardias (36 l.) oburza się, gdy ktoś twierdzi, że praca prezenterki pogody to nic trudnego. Celebrytka przekonuje, że trzeba mieć do tego wyjątkowy talent...

  • Dorota Gardias: Święta bez wariacji

    Dorota Gardias tegoroczne święta Bożego Narodzenia spędzi ze swoja córeczką i partnerem. "Dbamy o bajkową atmosferę" - wyznaje znana pogodynka.

  • Dorota Gardias zaręczona?!

    Gdy rozpadły się jej związki - najpierw z mężem Konradem Skórą, a potem z Piotrem Bukowieckim, ojcem jej córki Hani - Dorota Gardias (35 l.) bardzo dbała o to, żeby znowu nie sparzyć się w sprawach(...), chociaż zakochana, najpierw była trochę nieufna wobec niego, ale Krzysiek pokazał się z dobrej strony po tym, gdy zeszłej zimy okradziono jej dom - mówi gazecie dobra znajoma pogodynki. - Ona wtedy czuła...

  • Dorota Gardias: Bez planów, ale z marzeniami

    Miniony rok upłynął jej pod znakiem... córki. - Szaleję na punkcie mojej Hani - przyznaje Dorota Gardias. Pogodynka zdradza też, czego oczekuje od losu w tym roku i jakie nowe zawodowe projekty chciałaby zrealizować.

  • Yanet Garcia (26 l.) to meksykańska piękność, która w swoim kraju robi zawrotną karierę telewizyjnej pogodynki. Gwiazda dzięki swoim kobiecym kształtom już została okrzyknięta "najseksowniejszą pogodynką na świecie"! 5 milionów obserwatorów na Instagramie chyba faktycznie nie może się mylić. Omenaa i Gardias rzeczywiście wypadają przy niej dość blado i nie mamy tutaj na myśli wyłącznie...

  • Gwiazdy TVN podekscytowane pracą w nowych kanałach stacji

    W czwartek ruszyły dwa nowe kanały telewizyjne: TVN Meteo Active i TVN Fabuła. W pierwszym prowadzącymi codziennego programu "na żywo" zostały m.in. Dorota Gardias i Agnieszka Cegielska, zaś w drugim m.in. Anna Wendzikowska. Gwiazdy są podekscytowane nową pracą i liczą, że kanały zdobędą sympatię widzów oraz pozwolą im rozwinąć kariery.

  • Dorota Gardias znów zakochana! Kim jest jej nowy ukochany?!

    Dorota Gardias (38 l.) pod koniec 2018 roku rozstała się ze swoim partnerem, co było sporym zaskoczeniem dla fanów pogodynki. Wygląda jednak na to, że serce gwiazdy już zostało uleczone!

  • Omenaa Mensah o Andrzeju Dudzie

    Omenaa Mensah ma nadzieję, że Andrzej Duda wywiążę się z wyborczych obietnic i będzie prezydentem wszystkich Polaków, bez względu na kolor skóry, orientację seksualną czy przekonania w sprawie in vitro. Prezenterka od roku w ramach własnej fundacji Omenaa Foundation promuje tolerancję.

  • Dorota Gardias: Dlaczego jej raj zamienił się w piekło?

    Dorota Gardias (36 l.) wciąż czuła niepokój. Dom, który miał być ostoją, stał się zmorą...

  • Nowa rola pogodynki

    28 czerwca rusza letnia ramówka TVN. W wakacyjnym wydaniu programu "Dzień Dobry TVN" zadebiutuje Dorota Gardias.

Wideo na temat: pogodynki gardias
  • Gardias: Praca pogodynki nie jest łatwa!

    Praca prezentera pogody tylko pozornie nie jest trudna – twierdzi gwiazda TVN. W jej stacji prezenterzy nie korzystają z prompterów, czytają wyłącznie z map, muszą dobrze znać sytuację pogodową w Polsce i na świecie. Dorota Gardias zaznacza, że wiele początkujących osób jest zaskoczona wysiłkiem, jaki muszą włożyć w tę pracę.

  • Gardias: Oszczędzam na wszystkim!

    Dorota Gardias jest bardzo oszczędna. Prezenterka przyznaje, że nie wydaje dużo na swoją garderobę. "Mam swoje priorytety i różne plany, dlatego nie lubię wydawać pieniędzy na ubrania" - wyznała(...) i kradzieży. Ostatecznie Gardias zdecydowała się sprzedać willę. "Fakt" pisał, że chciała za nią 3,5 miliona złotych! (Przeambitni/x-news)

  • Gardias zapewnia: W "Azja Express II" będzie Żenulka

    W "Dzień Dobry Wakacje" uczestnicy "Azja Express 2", czyli projektantka mody Joanna Przetakiewicz, prezenterka pogody Dorota Gardias oraz tancerz i choreograf Michał Piróg uchylili rąbka tajemnicy na temat tego, co działo się na planie programu. Pogodynka uspokoiła widzów i zapewniła, że w nowej odsłonie show nie zabraknie... Żenulki. (Dzień dobry TVN/x-news)