• Informacje na temat:

  pogodynki tv

Artykuły na temat: pogodynki tv
 • Yanet Garcia (26 l.) to meksykańska piękność, która w swoim kraju robi zawrotną karierę telewizyjnej pogodynki. Gwiazda dzięki swoim kobiecym kształtom już została okrzyknięta "najseksowniejszą pogodynką na świecie"! 5 milionów obserwatorów na Instagramie chyba faktycznie nie może się mylić. Omenaa i Gardias rzeczywiście wypadają przy niej dość blado i nie mamy tutaj na myśli wyłącznie...

 • Anna Dec najlepszą pogodynką na świecie!

  Anna Dec wygrała prestiżowy międzynarodowy konkurs prezenterów pogody. Polska pogodynka, którą możemy oglądać na antenie TVN24 oraz TVN Meteo, została uznana za najlepszą prezenterkę pogody na świecie.

 • Dorota Gardias: Praca pogodynki nie jest prosta!

  Praca pogodynki nigdy nie cieszyła się zbyt wielkim uznaniem. Raczej traktowana jest ona z dość dużą pobłażliwością, a prezenterów pogody nie zalicza się raczej do osób zbyt lotnych. Z takim(...) mają do dyspozycji prompterów z wcześniej przygotowanym tekstem, lecz czytają z map!  Do tego pogodynki muszą zacząć dzień pracy nieco wcześniej, aby zapoznać się z sytuacją pogodową w Polsce i na...

 • Wielkie szczęście Pauliny Sykut-Jeżyny

  Pogodynka, dziennikarka, a także piosenkarka. W niedzielę, 23 listopada, Paulina Sykut-Jeżyna poprowadzi finałowy odcinek ósmej edycji "Must be the music".

 • Sol Perez to 23-letnia pogodynka argentyńskiego kanału TyC Sports przez którą - jak głosi plotka - mężczyźni notorycznie spóźniają się do pracy. Dziewczyna znana jest nie tylko z prezentowania pogody, ale także ze zdjęć, jakie publikuje w mediach społecznościowych. W swojej ojczyźnie cieszy się ogromną popularnością. Jej ostatnie zdjęcia obejrzało na Instagramie prawie 700 tys. osób w ciągu jednej doby.

 • Dorota Gardias: Święta bez wariacji

  Dorota Gardias tegoroczne święta Bożego Narodzenia spędzi ze swoja córeczką i partnerem. "Dbamy o bajkową atmosferę" - wyznaje znana pogodynka.

 • Sensacyjny koniec romansu Borkowskiego i pogodynki? Długo to nie trwało!

  Jacek Borkowski (59 l.) i Paulina Koziejowska (36 l.) nie są już razem? Wiele na to wskazuje...

 • Dorota Wellman: Czasami mam głupawkę

  - To emocjonalny rollercoaster. W jednej chwili jesteśmy w kuchni, żartujemy z pogodynką, a za moment poruszamy tematy bardzo serio - mówi dziennikarka Dorota Wellman.

 • Pogodynka Klaudia znowu zakochana!

  Klaudia Wiśniowska z niszowej telewizji Superstacja ma nowego faceta!

 • Bartek Jędrzejak: Każdy może być celebrytą

  Bartek Jędrzejak prognozuje, jaka będzie zima i czy na Boże Narodzenie sypnie śnieg. Sympatyczny pogodynek zdradza także, co lubi w swojej pracy i dlaczego unika "bywania".

Zdjęcia na temat: pogodynki tv
Wideo na temat: pogodynki tv
 • Gardias: Praca pogodynki nie jest łatwa!

  Praca prezentera pogody tylko pozornie nie jest trudna – twierdzi gwiazda TVN. W jej stacji prezenterzy nie korzystają z prompterów, czytają wyłącznie z map, muszą dobrze znać sytuację pogodową w Polsce i na świecie. Dorota Gardias zaznacza, że wiele początkujących osób jest zaskoczona wysiłkiem, jaki muszą włożyć w tę pracę.

 • Pogodynek TVN chciał być aktorem. Nie przyjęli go!

  Bartek Jędrzejak w programie "Studio TTV" opowiedział o swojej nieudanej próbie zdawania na studia aktorskie. Prezenter przyznał, że bardzo ciężko zniósł fakt, iż jego kandydatura została odrzucona w drugiej turze rekrutacji. Dziś nie żałuje, że nie został aktorem. Źródło: TTV/x-news

 • Agnieszka Cegielska ma słabość do...

  ...różowych szminek. Zdaniem popularnej pogodynki takie usta odwracają uwagę od zmęczonych oczu.

Dyskusje na temat: pogodynki tv