• Informacje na temat:

  pogrzeb michaela

Artykuły na temat: pogrzeb michaela
 • Pogrzeb Jamesa Gandolfiniego

  Twórca serialu "Rodzina Soprano", David Chase, był jedną z gwiazd, które złożyły w czwartek hołd Jamesowi Gandolfiniemu. W Nowym Jorku odbył się pogrzeb aktora.

 • Operator Michael Coulter na planie polskiego filmu

  Co łączy: "Notting Hill", "To właśnie miłość", "Cztery wesela i pogrzeb" i realizowany właśnie film "Słaba płeć?" - operator Michael Coulter. Twórca zdjęć do największych brytyjskich hitów przyjechał do Polski, by pracować z Olgą Bołądź, Marietą Żukowską i Piotrem Głowackim. Efekt ich współpracy na początku przyszłego roku będzie można podziwiać w kinach.

 • Pogrzeb Michaela Jacksona

  .... Światowe media odnotowały, że po gali trumna z ciałem piosenkarza zniknęła. Niewyjaśniona kwestia pogrzebu Jacksona była następnie przedmiotem wielu medialnych spekulacji. Michael Jackson zmarł 25 czerwca...

 • Gwiazdy w love story według Nicholasa Sparksa

  Bestsellerowe powieści Nicolasa Sparksa doskonale sprawdzają się w adaptacjach filmowych (m.in. "Pamiętnik", "Wiadomość w butelce"). Już 17 października w kinach pojawi się kolejna ekranizacja jego prozy - "Dla ciebie wszystko".

 • Pogrzeb Michaela we wtorek

  Publiczny pogrzeb Michaela Jacksona odbędzie się we wtorek, 7 lipca, w hali sportowej Staples Center w Los Angeles - poinformowali w czwartek reprezentanci rodziny zmarłego artysty.

 • Historie z życia i z kart literatury

  Film wojenny "Niezłomny", dramat "Whiplash", familijny "Paddington", biograficzne "Wielkie oczy", komedia "Dzikie historie", thriller "Son of a Gun" - w polskich kinach w pierwszy weekend 2015 roku będzie w czym wybierać.

 • Spóźnili się na pogrzeb Michaela Jacksona

  Pogrzeb zmarłego przed dwoma miesiącami gwiazdora rozpoczął się półtorej godziny później niż zapowiadano. Około 200 wybranych gości, w tym 77-letnia aktorka Elizabeth Taylor oraz piosenkarki Aretha(...) pop: 12-letniego Prince'a Michaela, 10-letniej Paris Michael i siedmioletniego Prince'a Michaela II, znanego jako Blanket. Nie wyjaśniono powodu opóźnienia. Ceremonia pożegnania piosenkarza miała...

 • Bob Marley: 10 rzeczy, których możecie nie wiedzieć o królu reggae

  Gdyby żył, 6 lutego skończyłby 70 lat. Dobrze ponad trzy dekady po jego śmierci twórczość Boba Marleya wciąż inspiruje kolejne zastępy muzyków.

 • Dziś pogrzeb Jacksona

  Pogrzeb Michaela Jacksona rozpocznie się dziś o godzinie 8 rano (17 czasu polskiego) na cmentarzu Forest Lawn w Los Angeles. Dwie godziny później w hali Staples Center odbędzie się publiczne(...). Oświadczyła, że "uczci pamięć Michaela w samotności". W ceremonii pogrzebowej poprzedzającej uroczystość mają wziąć udział tylko najbliżsi krewni piosenkarza.

 • Kate Winslet droga do Oscara

  Początki miała trudne, w szkole aktorskiej nie wróżono jej wielkiej kariery. Na przekór wszystkiemu odniosła sukces. Kate Winslet ma dziś na swoim koncie Oscara, trzy Złote Globy, dwie nagrody BAFTA, jedną Emmy. Już w marcu gwiazdę będzie można zobaczyć w roli bezwzględnej Jeannine Matthews w "Zbuntowanej", ekranizacji drugiej części serii bestsellerowych powieści Veroniki Roth.

Zdjęcia na temat: pogrzeb michaela
Wideo na temat: pogrzeb michaela
 • Przygotowania do pogrzebu Jacksona

  Hala Staples Center, gdzie dziś, 7 lipca, odbędą się uroczystości pożegnalne Michaela Jacksona.

 • Piotr Głowacki: Spełniają się moje marzenia

  kamerą stanął brytyjski operator Michael Coulter, autor zdjęć do takich światowych hitów, jak „Cztery wesela i pogrzeb”, „Notting Hill” i „To właśnie miłość”. – Jest to świetna przygoda filmowa ze względu na postać operatora, który był również operatorem filmu „Cztery wesela i pogrzeb” oraz ukochanej komedii „To właśnie miłość”. Fantastycznie było stanąć przed jego kamerą – mówi Piotr Głowacki