• Informacje na temat:

  pogrzeb michaela jacksona

Artykuły na temat: pogrzeb michaela jacksona
 • Pogrzeb Michaela Jacksona

  ...cmentarzu Forest Lawn już raz - 7 lipca - odbyły się uroczystości żałobne, w których uczestniczyła rodzina Jacksona, przed wielkim publicznym pożegnaniem gwiazdora w hali Staples Center w Los Angeles. Światowe media odnotowały, że po gali trumna z ciałem piosenkarza zniknęła. Niewyjaśniona kwestia pogrzebu Jacksona była następnie przedmiotem wielu medialnych spekulacji. Michael Jackson zmarł 25 czerwca...

 • Kate Winslet droga do Oscara

  Początki miała trudne, w szkole aktorskiej nie wróżono jej wielkiej kariery. Na przekór wszystkiemu odniosła sukces. Kate Winslet ma dziś na swoim koncie Oscara, trzy Złote Globy, dwie nagrody BAFTA, jedną Emmy. Już w marcu gwiazdę będzie można zobaczyć w roli bezwzględnej Jeannine Matthews w "Zbuntowanej", ekranizacji drugiej części serii bestsellerowych powieści Veroniki Roth.

 • Dziś pogrzeb Jacksona

  Pogrzeb Michaela Jacksona rozpocznie się dziś o godzinie 8 rano (17 czasu polskiego) na cmentarzu Forest Lawn w Los Angeles. Dwie godziny później w hali Staples Center odbędzie się publiczne pożegnanie artysty. 17 tysięcy osób otrzymało wejściówki na uroczystość pożegnalną Michaela. Ubiegało się o nie ponad 1,5 miliona jego fanów! W Staples Center nie pojawi się była żona Jacksona, Debbie Rowe...

 • Pogrzeb Jacksona później

  Data pogrzebu Michaela Jacksona została po raz kolejny przełożona, co oznacza, że "król popu" nie zostanie pochowany w rocznicę swoich 51 urodzin (29 sierpnia).

 • Spóźnili się na pogrzeb Michaela Jacksona

  Pogrzeb zmarłego przed dwoma miesiącami gwiazdora rozpoczął się półtorej godziny później niż zapowiadano. Około 200 wybranych gości, w tym 77-letnia aktorka Elizabeth Taylor oraz piosenkarki Aretha Franklin i Diana Ross czy aktorka Brooke Shields, w temperaturze przekraczającej 30 stopni Celsjusza czekało na przyjazd rodziny Jacksona - obojga rodziców, rodzeństwa oraz trojga dzieci króla muzyki...

 • Jackson: Wściekła rodzina

  Randy Jackson, brat nieżyjącego Michaela Jacksona, skrytykował media bezprawnie relacjonujące pogrzeb "króla popu".

 • Pogrzeb Michaela we wtorek

  Publiczny pogrzeb Michaela Jacksona odbędzie się we wtorek, 7 lipca, w hali sportowej Staples Center w Los Angeles - poinformowali w czwartek reprezentanci rodziny zmarłego artysty.

 • Świat opłakuje Jacksona!

  Ponad milion osób zarejestrowało się w internecie, by zdobyć wejściówki na publiczne pożegnanie Michaela Jacksona. Dziś o godz. 19 polskiego czasu odbędzie się uroczysta ceremonia, która przejdzie do historii.

 • Pożegnanie Jacksona było "makabrycznym cyrkiem"

  Dziennikarz brytyjskiego brukowca w ostrych słowach krytykuje wczorajszą (7 lipca) ceremonię pożegnania Michaela Jacksona . Według niego, uroczystość pokazała, dlaczego król muzyki pop stał się głęboko nieszczęśliwym, samotnym dziwakiem.

 • Ostatnia droga Jacksona

  W czwartek (3 września) wieczorem amerykańskiego czasu (w Polsce będzie godz. 2 w nocy), ciało amerykańskiego artysty spocznie na cmentarzu Glendale Forest Lawn Memorial Park w Glendale w Kalifornii.

Wideo na temat: pogrzeb michaela jacksona