• Informacje na temat:

  pojedynek mistrzów

Artykuły na temat: pojedynek mistrzów
 • Pojedynek amantów!

  Zadziorny blondyn i uwodzicielski brunet. Wiele ich dzieli, ale jedną rzecz mają wspólną - obaj, rolami w przebojowych serialach, zyskali miliony wiernych fanek. Który z nich jest lepszym uwodzicielem: Tomasz Ciachorowski czy Filip Bobek?

 • "Mali Giganci": Wkrótce bitwa drużyn!

  Piękny śpiew, świetny taniec i niesamowicie rozgadane buzie. Uczestników niezwykłego talent-show "Mali Giganci" czeka prawdziwy pojedynek. Ich trenerzy zdradzili, jak motywują i wspierają swoich podopiecznych.

 • Na plaży pojawia się słynny Hulk Hogan - mistrz świata wagi ciężkiej w zapasach. Ma drobny wypadek, ale nie to jest najważniejsze. Hulk Hogan i jego przyjaciel postanawiają pomóc klubowi sportowemu dla chłopców. Niestety, klub został wykupiony przez byłego mistrza świata w zapasach, który na jego miejscu chce zbudować apartamenty do wynajęcia. Hogan wyzywa go na pojedynek na plaży.

 • Walka stulecia w Jedynce

  Tylko w Telewizji Polskiej będzie można zobaczyć pojedynek Floyda Mayweathera juniora z Mannym Pacquiao o tytuł mistrza świata federacji WBC, WBA i WBO kategorii półśredniej. Galę z Las Vegas, podczas której zostanie rozegrana walka stulecia, pokażą TVP1 i TVP Sport w nocy z 2 na 3 maja.

 • Grace i Robert E. są zrozpaczeni po śmierci syna. Ich małżeństwo rozpada się. Robert E. nie może poradzić sobie z narastającą w nim falą gniewu. Postanawia wyładować złość w walce bokserskiej. Wyzywa na pojedynek mistrza bokserskiego, który właśnie przybył do miasteczka. Zaskakuje wszystkich, pokonując go dwukrotnie. Okazuje się, że mistrzowi grozi utrata wzroku, jeśli ponownie wejdzie na ring.

 • Panettiere i Kliczko zostali rodzicami

  Z kilkudniowym opóźnieniem amerykańska aktorka Hayden Panettiere i ukraiński bokser Władimir Kliczko poinformowali, że zostali rodzicami.

 • Beata Ścibakówna walczy o męża! Jan Englert podupadł na zdrowiu!

  Beata Ścibakówna (51 l.) zauważyła, że ostatnio Jan Englert (76 l.) jest w gorszej formie. Jako troskliwa małżonka, postanowiła działać i chce mu zrobić niespodziankę, która pozwoli ukochanemu zregenerować siły. Już niedługo wcieli swój plan w życie.

 • Mickey Rourke znów boksuje

  62-letni Mickey Rourke wraca na ring. 28 listopada zmierzy się w Moskwie z Elliotem Seymourem.

 • Telefony gwiazd sportu – nie zgadniesz, ile kosztowały!

  ...przegrał niedawno sensacyjnie pojedynek z Andy Ruizem Jr i stracił swoje pasy mistrzowskie. Szkoda! Może za niedługo wymieni swojego iPhone’a na jeszcze nowszy model? Trzeba jakoś sobie osłodzić...

 • "Serce, Serduszko" : Tam i z powrotem, albo podróż bez celu

  Fanka death metalu, wytatuowana Kordula (Julia Kijowska) podejmuje pracę w bieszczadzkim domu dziecka. Nie zależy jej na niej, ale z jakiegoś powodu zachowuje się, jakby nie miała wyboru. Tam poznaje jednak Maszeńkę (Maria Blandzi) - dziewczynkę, z którą szybko ucieknie od szarej codzienności.

Zdjęcia na temat: pojedynek mistrzów
Wideo na temat: pojedynek mistrzów
 • "Na noże": Mamy zwiastun serialu!

  i dwóch mocnych charakterów. Który z nich wygra ten pojedynek? Czy każdy z szefów kuchni będzie grał fair? Czy tak konkurencyjnym środowisku będzie miejsce dla takich wartości jak miłość i przyjaźń