• Informacje na temat:

  pokaz katarzyna skrzynecka

Artykuły na temat: pokaz katarzyna skrzynecka
 • Dorota Wróblewska chwali Kasię Skrzynecką bez makijażu!

  Kasia Skrzynecka (44 l.) znowu zaskakuje. Tym razem odważyła się pokazać publicznie w wersji saute i trzeba przyznać, że wygląda świetnie!

 • Sylwester 2014 w telewizji i pod chmurką. Gdynia, Wrocław czy Kraków?

  Ostatni dzień 2013 roku należał do sylwestra Polsatu organizowanego w Gdyni. Czy w tym roku palmę pierwszeństwa zabierze im konkurencja - TVN (Kraków) i TVP2 (Wrocław)?

 • Aktorki na pokazie błyskotek

  Znane z serialu "Barwy szczęścia" aktorki - Aleksandra Nieśpielak i Małgorzata Potocka - były gwiazdami pokazu kolekcji biżuterii Lewanowicz, który odbył się w miniony weekend w Nosalowym Dworze w Zakopanem.

 • Oni lubią się bawić!

  Celebryci uwielbiają blask fleszy. Doskonałą okazją do "pokazania się" są bankiety, rauty, imprezy charytatywne, a nawet... sylwester. Kto w tym roku nie odpuści balu?

 • Maja Frykowska wróciła na salony!

  Dawno niewidziana Maja Frykowska (41 l.) pojawiła się na pokazie mody.

 • Marcin Hakiel: Nie będziemy się z Kasią pchać do telewizji

  Marcin Hakiel cieszy się z powrotu "Tańca z Gwiazdami" na antenę telewizji. Znany tancerz ma nadzieję, że program ponownie zachęci Polaków do tej formy aktywności. Hakiel przyznaje też, że choć definitywnie zakończył swoją przygodę z programem, nadal korzysta z popularności, jaką dzięki niemu zdobył.

 • Promienieje szczęściem!

  Katarzyna Skrzynecka, czyli Irena Murawska z "Bulionerów", mówi, że jest najszczęśliwszą kobietą na świecie. Lada moment urodzi długo wyczekiwane dziecko mężczyźnie swojego życia.

 • Moda kocha futbol

  12 czerwca 2012 to dzień pamiętny nie tylko z powodu meczu Polska-Rosja, w którym nasza reprezentacja zremisowała z przeciwnikiem 1:1. Tego też dnia w Teatrze Wielkim odbyła się impreza pod hasłem "Fashion Loves Football". Na uroczystości pojawili się znani piłkarze, aktorzy, muzycy i modelki.

 • Gwiazdy kochają Benettona

  W czwartek odbył się pokaz nowej kolekcji Domu Mody United Colors of Benetton. W Złotych Tarasach zaroiło się od serialowych gwiazd!

 • Gwiazdy w pośredniaku

  Przeciętny bezrobotny szuka pracy w tzw. "pośredniaku". Bynajmniej nie szuka jej w ogłoszeniach, bo na gazetę go nie stać. A gdzie szukają pracy bezrobotne gwiazdy? Bynajmniej nie w agencjach aktorskich.

Zdjęcia na temat: pokaz katarzyna skrzynecka
Wideo na temat: pokaz katarzyna skrzynecka
 • Bejbi blues

  Kasia Rosłaniec, reżyserka przebojowych i wielokrotnie nagradzanych "Galerianek", przedstawia historię niedojrzałej 17-latki, która zostaje matką. "Bejbi blues" to kolejny - po "Sali samobójców" i "Jesteś Bogiem" - odważny, prawdziwy, wstrząsający, ale też nie pozbawiony humoru, portret pokolenia młodych Polaków. Generacji facebooka, smsów, chatów i blogów internetowych. 17-letnia Natalia (Magdalena Berus) urodziła dziecko. Ale to wcale nie była "wpadka". Natalia ciążę zaplanowała. Razem ze...

 • Zaślepiona

  Frankie jest dojrzałą kobietą, która zajmuje się projektowaniem dronów na potrzeby wojska. Nigdy nie wyszła za mąż, a najbliższa więź w jej życiu łączyła ją z ojcem - inżynierem. Wszystko zmienia się gdy Frankie poznaje i zakochuje się w Kahilu - studencie, którym interesuje się MI5.

 • Galerianki

  Galerie handlowe - współczesne świątynie konsumpcji, kolorowe wystawy, błyszcząca biżuteria, drogie kosmetyki i najmodniejsze ciuchy. W takich miejscach Milena i jej przyjaciółki spędzają wolny czas. Za zakupy płacą im bogaci mężczyźni, którzy w zamian za seks obdarowują nastolatki upominkami - czasami jest to tylko zwykła, różowa opaska do włosów. Wkrótce do grupy koleżanek dołącza nowa dziewczyna - Alicja. Początkowo czuje się wyobcowana, ale już wkrótce zaczyna się do nich upodabniać....