• Informacje na temat:

  pokaz la mani

Artykuły na temat: pokaz la mani
 • The Hanged Man

  Zostaje zerwany kruchy rozejm pomiędzy Mediolanem i Florencją. Julian, brat Wawrzyńca Medyceusza, proponuje, by wykorzystać uroczystości wielkanocne do urządzenia pokazu możliwości ich miasta. Zatrudnia młodego Leonarda da Vinci do stworzenia oszałamiającego spektaklu. Wskutek pewnych manipulacji, artysta zostaje poproszony o naszkicowanie portretu kochanki Wawrzyńca, Lukrecji Donati. Papież...

 • Miłosne trójkąty

  Jeden mężczyzna i dwie kochające go kobiety - o takich nietypowych związkach opowiadają wchodzące 28 listopada na ekrany naszych kin filmy "3 serca" i "Siostry i Schiller". Wśród premier znajdują się również m.in.: sequel "Szefów wrogów", animacja "Wielka Szóstka", thriller "November Man" i komedia romantyczna "Scenariusz na miłość".

 • Rafał Rutkowski założył klub komediowy

  ...trików. Nasza wypowiedź ma trwać dłużej niż śmiech po niej - mówi Rafał. Na premierowy pokaz "Tańczącego z myślami" Rafał Rutkowski zaprasza do swojego "Klubu Komediowego Chłodna" już 13 sierpnia.

 • 7 filmów walczy o Oscara za charakteryzację

  Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej ogłosiła skróconą listę filmów, które powalczą o Oscara w kategorii najlepsza charakteryzacja i fryzury. Znalazło się na niej siedem tytułów.

 • Brad i Angelina wciąż zakochani

  Złośliwi będą musieli ugryźć się w język: najsłynniejsza aktorska para świata, Angelina Jolie i Brad Pitt, w dalszym ciągu wygląda na bardzo zakochaną. Po paryskim pokazie "Megamind" na Polach Elizejskich, Angelina i Brad zjedli kolację w przytulnej włoskiej restauracji, a później sam na sam podziwiali dzieła Moneta w Grand Palais.

 • Dawid Bowie był uzależniony od seksu?

  Czy słynny brytyjski wokalista David Bowie był seksualnym predatorem? Wydana właśnie książka zatytułowana "Bowie" rzuca więcej światła na życie intymne jednego z najważniejszych artystów w historii muzyki rozrywkowej.

 • Przepis na życie

  ...formalnościami związanymi z łączonym ślubem - ich oraz Poli i Tadeusza. W liceum Mani i Grubej zorganizowano lekcję prezentującą maturzystom kierunki studiów. Specjalnym gościem jest student fizyki kwantowej Jacek Kapota. Gruba rozpoznaje w nim swojego adoratora. Andrzej i Anka przychodzą do kawiarni na umówione spotkanie z Manią z okazji jej osiemnastych urodzin. Przynoszą jej zakupiony wspólnie prezent...

 • Cannes 2015: Te filmy powalczą o Złotą Palmę

  Nowe filmy Gusa Van Santa, Todda Haynesa, Nanniego Morettiego, Paolo Sorrentino i Matteo Garrone powalczą w tym roku o Złota Palmę festiwalu filmowego w Cannes. Organizatorzy zaprezentowali dziś program imprezy.

 • Serialowy przewodnik

  ..." odc. 1205 Maria ma pretensje do Marka, że uległ manipulacji Krystyny i Niny. Sugeruje, że coraz bardziej się od siebie oddalają. Marta przyłapuje Kasię i Łukasza na pocałunku. Potem w rozmowie(...)! Darek proponuje Żanecie, że firma pokryje koszty wynajęcia opiekunki dla Mani. Podczas rozprawy sędzia postanawia skierować Ulę do pogotowia rodzinnego. odc. 1985 Brzozowski przekazuje...

 • Cannes 2015: Francja prezentuje się od złej strony

  Kolejne dni festiwalu w Cannes zostały zdominowane przez francuskie produkcje. Nie ma co się czarować - znalazły się one w konkursie głównym tylko dlatego, że powstały w kraju, który organizuje festiwal. Póki co, Francja nie ma czym się pochwalić.

Wideo na temat: pokaz la mani
 • November Man

  Były agent CIA wykonuje misję, która zmusza go do konfrontacji z byłym uczniem. W sprawę zamieszani są również oficjele rządowi oraz rosyjski prezydent-elekt.

 • Sugar Man

  Laureat Nagrody Publiczności na festiwalach w Sundance, Nowym Jorku, Los Angeles, Melbourne. Uniwersalna i zaskakująca opowieść o potędze przypadku i roli szczęścia w ludzkim życiu. Ten trzymający w napięciu film przedstawia niewiarygodną, pełną niespodzianek, a do tego prawdziwą historię życia Sixto Rodrigueza, piosenkarza, któremu wróżono karierę większą niż Bobowi Dylanowi, a o którym... nikt nie słyszał. Pod koniec lat 60. w jednym z barów w Detroit dwóch uznanych producentów muzycznych...

 • Iron Man 2

  Teraz, kiedy cały świat już wie, że przemysłowiec miliarder Tony Stark (Robert Downey Jr.) to Iron Man, nasz bohater wznawia działalność należącej do zmarłego ojca firmy Stark Expo, która ma zostać wizytówką humanitarnych działań inspirowanych nowinkami technologicznymi. Kiedy rząd Stanów Zjednoczonych nalega, aby Tony stanął przeciwko Ivanowi Vanko (Mickey Rourke), tajemniczej postaci z przeszłości rodziny Stark, Ivan decyduje się zniszczyć Tony'ego ukazując światu własną śmiertelną broń...