• Informacje na temat:

  pokaz mody w metrze

Artykuły na temat: pokaz mody w metrze
 • Kilka chwil tylko dla siebie

  ...matki" gram razem z mamą, Joanną Żółkowską w Teatrze Polonia. Serdecznie zapraszam. A po pracy można wyskoczyć na jakiś pokaz mody. Znajduje Pani na to czas? - Wszystko zależy od tego, jakiego rodzaju jest to wydarzenie. Ale pokazy mody owszem, szczególnie, gdy są zrobione z rozmachem. Takie, jakie organizuje Robert Kupisz. To prawdziwe spektakle pełne pozytywnej energii...

 • Kilka chwil tylko dla siebie

  Zabiegana - to mało powiedziane. Paulina Holtz pracuje w kilku warszawskich teatrach (m.in. Teatr Powszechny, Ochoty i Polonia), uprawia różne sporty, pisze felietony, stara się też znaleźć czas na relaks. Ale przede wszystkim stara się być dobrą mamą.

 • "Muszę mieć nadzieję, że coś się zmieni..."

  Od wydania w 2001 roku albumu "Mrok" nie minęło wiele czasu, a w obozie O.N.A. wydarzyło się już sporo nowych rzeczy - Agnieszka Chylińska dostała "Paszport Polityki", ukazał się anglojęzyczny singel, a materiał z niego zespół zamierza zaprezentować lada dzień w Londynie przedstawicielom zachodnich wytwórni płytowych. Co z tego może wyniknąć? Jak do tego doszło? Jakie są najbliższe plany zespołu? Z Agnieszką Chylińską rozmawiał Jarosław Szubrycht.