• Informacje na temat:

  pokaz ogni

Artykuły na temat: pokaz ogni
 • Małgorzata Rozenek ma nowy dowód! Fani: Pokaż datę urodzenia!

  Małgorzata Rozenek (wiek do wiadomości redakcji) ochłonęła już nieco po ślubnej gorączce. Teraz przyszedł czas na załatwianie formalności z nią związanych.

 • Sylwester w Krakowie na antenie TVN-u. Bez sztucznych ogni

  Agnieszka Chylińska, Maciej Maleńczuk, Kayah, Zakopower, IRA, Wilki, Feel, Grzegorz Hyży, Red Lips i Future Folk wystąpią w Sylwestrową noc na koncercie w Krakowie - poinformowali na piątkowej konferencji prasowej organizatorzy wydarzenia.

 • Winehouse zorganizuje pokaz sztucznych ogni

  Amy Winehouse planuje zorganizować pokaz sztucznych ogni dla swojego męża Blake Fielder-Civila.

 • David Hasselhoff zaprasza na sylwestra

  David Hasselhoff, amerykański aktor najbardziej znany z serialu "Słoneczny patrol", będzie gwiazdą tegorocznego sylwestra pod Bramą Brandenburską w Berlinie - podali organizatorzy tej największej w Niemczech imprezy pod gołym niebem.

 • Taka naprawdę jest Agata Duda. Wspaniałe słowa!

  Agata Duda (45 l.) pomaga innym, ale nie robi tego na pokaz. Może dlatego nie każdy wie, jaka jest naprawdę. „Pani Agata jest wrażliwa, ciepła i empatyczna” – mówiła Jolanta Golianek po spotkaniu z Pierwszą Damą.

 • Wiosna Filmów: "Gołąb przysiadł na gałęzi..." Roya Anderssona na inaugurację

  Ponad 80 filmów, sekcje kina polskiego, węgierskiego i rosyjskiego oraz wykłady mistrzowskie przygotowali organizatorzy 21. festiwalu filmowego Wiosna Filmów. Impreza odbywać się będzie w warszawskim Kinie Praha od 10 do 19 kwietnia.

 • Barta prześladuje poczucie winy po tym, jak wygrywa doroczny wyścig wokół szkoły dzięki pomocy Nelsona, który eliminuje biegnącego z przodu Milhouse'a. Tymczasem Homer stara się przywrócić doroczny pokaz ogni sztucznych z okazji 4 lipca po tym, jak ten zostaje odwołany z powodów budżetowych.

 • "Potop Redivivus" wchodzi do kin

  "Potop Redivivus" - to tytuł na nowo zmontowanego i zrekonstruowanego cyfrowo filmu Jerzego Hoffmana, który od 3 października będzie można oglądać w kinach. Według reżysera skrócony o ponad dwie godziny obraz może zachęcić młode pokolenie do jego obejrzenia.

 • Małgorzata Rozenek przerażona! O mało nie zginęła w zamachu w Nicei!

  ...sielanka mogła zostać brutalnie zakłócona... Dzieci Małgosi bardzo upierały się bowiem, żeby pójść zobaczyć słynny pokaz sztucznych ogni w Nicei. Na szczęście los sprawił, że nie dotarli na miejsce, bowiem(...) obudziłam się rano, zaskoczyła mnie wiadomość o zamachu. Dalej nie mogę w nią uwierzyć. Mieliśmy pojechać na pokaz sztucznych ogni, bo dzieci chciały. Na szczęście coś zatrzymało nas w domu" - wyznaje...

 • "Taniec z Gwiazdami" [8. odcinek]: Pożegnanie Jaśka Meli

  Kto nie będzie już walczył o Kryształową Kulę? Jan Mela i Magdalena Soszyńska nie wygrają "Dancing withe the Stars. Tańca z gwiazdami". W piątek, 24 października, w ósmym odcinku show, para pożegnała się z programem. Po raz pierwszy głosy jurorów pokryły się z ocenami widzów.

Wideo na temat: pokaz ogni
 • Jurorzy „#Supermodelki Plus Size” kłócą się o modelkę! "Była totalnie męska"

  W piątym odcinku „#Supermodelki Plus Size” uczestniczki wystąpią w pokazie seksownej bielizny, podczas którego na widowni zasiądzie dwustu strażaków. Kandydatki rozpalą wybieg, jednak prawdziwy ogień zapłonie między jurorami. Rafał Maślak, Ewa Zakrzewska, Emil Biliński i Ewa Minge zetną się w walce o uczestniczkę! Powodem będzie Monika Denisiuk. Czy jej wizerunek może być przeszkodą w dalszym

 • Olimp w ogniu

  Bohaterem filmu jest Mike Banning (Gerard Butler), agent Super Service dbający o bezpieczeństwo prezydenta Stanów Zjednoczonych (Aaron Eckhart). Na skutek nieodpowiedzialnego zachowania zostaje zwolniony i rozpoczyna pracę jako ochroniarz w supermarkecie. Tymczasem prezydent, odwołując planowaną inwazję na Koreę Północną, rozwściecza ekstremistę Kanga (Rick Yune), który postanawia wymóc na głowie państwa zmianę decyzji. Wraz z grupką osób o bliskich mu poglądach politycznych przeprowadza atak...

 • Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia

  Kontynuacja wydarzeń z pierwszej części fenomenalnych "Igrzysk śmierci", które zawładnęły wyobraźnią publiczności na całym świecie. Do zjawiskowej obsady (młode gwiazdy Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson i Liam Hemsworth) dołącza zdobywca Oscara Philip Seymour Hoffman. Katniss i Peeta odbywają obowiązkowe Tournee Zwycięzców, kiedy dowiadują się o fali zamieszek, do których przyczynił się ich zuchwały czyn. W tle trwają przygotowania do rocznicowych, 75. Głodowych Igrzysk, które przyniosą...

Dyskusje na temat: pokaz ogni
 • Re: Kto jest kim w "Szpitalu"?

  Jak ma naprawde na imie 13 letni chłopiec który chciał zaimponować koleżance która mu się Podobała I zrobić dla niej pokaz sztucznych ogni odc 354

 • Re: Czy Anna przeżyje?

  i bardzo dobrze) w serialu będą grali szczęśliwych a w realu... hahaha dobre bajki . A co z Hubertem ? Maryśka też stwierdzi że go nie kochała a te jej łzy to tylko na pokaz ? ... Scenarzyści porażka po całości ....nie dolewajcie ogni DO OLIWY BO TO WAS ZNISZCZY !! Anka musi żyć, żeby coś się działo !