• Informacje na temat:

  pokazała piersi na imprezie

Artykuły na temat: pokazała piersi na imprezie
 • Tara Reid pokazała za dużo na imprezie!

  Tara Reid (42 l.) na salonach często pokazuje się w opiętych kreacjach, które podkreślają jej szczupłą sylwetkę. Na premierze filmu "Ostatnie Rekinado" również postanowiła zabłysnąć w obciskającej kreacji. O ile jednak z przodu sukienka prezentowała się nienagannie, o tyle z boku niestety spłatała aktorce małego figla, odsłaniając spory fragment jej piersi. Udana stylizacja?

 • Mark Ronson. Tańczmy, jest impreza

  Symbioza. To słowo idealnie definiuje dorobek Marka Ronsona. Z jednej strony - on nie może funkcjonować bez innych artystów, z drugiej - inni zawdzięczają mu muzyczne życie. "Rehab", "Locked out of Heaven", "Uptown Funk", ogromne i kluczowe w swej kategorii kompozycje ostatniego dziesięciolecia, spaja właśnie jego nazwisko. Nazwisko warte trzech nagród Grammy, milionów sprzedanych płyt na całym świecie, zachwytu i nienawiści.

 • Anna Wendzikowska pręży biust na imprezie! Internauci nie byli jednak zachwyceni!

  ...chętnie pokazuje trochę więcej swojego ciała. Na jej zdjęciach w mediach społecznościowych często eksponuje ponętne ciało, w tym całkiem spory biust. Tym razem również na Balu Dziennikarzy pokazała(...). "Trochę za bardzo piersi pokazane, teraz jesteś matka", "Wszystko pięknie, ale taki typ dekoltu tylko przy małym biuście" - pisali zniesmaczeni obserwatorzy. Znowu także wypomniano jej, że kolejny...

 • Sekstaśma 2014: Najlepsze sceny erotyczne

  Erotyczna polifonia w "Nimfomance" Larsa von Triera, Scarlett Johansson jako naga kosmitka w filmie "Under the Skin", niesymulowany seks we francuskim "Nieznajomym nad jeziorem", seksapil Evy Green w "Sin City: Damulka warta grzechu", wreszcie - nieznana Alexandra Daddario w pamiętnym zbliżeniu w serialu "Detektyw"; oto najlepsze erotyczne sceny mijającego roku.

 • ...piosenkarka zaczęła ubierać się nieco normalniej. Niestety, czasami i w takich stylizacjach zdarzają się wpadki. Na ostatniej imprezie Gaga niezamierzenie pokazała fotoreporterom swoją bieliznę(...) pieniądze. Jednak czasami zdarzają się jej niekontrolowane wpadki. Gdy wracała z jednej z suto zakrapianych imprez, jej piersi nieco wymknęły jej się spod kontroli. Oczywiście ku uciesze śledzących...

 • Festiwal Nowe Horyzonty: Program

  Drugi Festiwal Filmowy Nowe Horyzonty, którego organizatorem jest firma Gutek Film, rozpocznie się 18 lipca w Cieszynie. Imprezę zainauguruje najnowszy obraz Pedro Almodovara, "Porozmawiaj z nią" . Jak już informowaliśmy , impreza będzie kontynuacją festiwalu, który odbył się w lipcu ubiegłego roku w Sanoku.

 • Draya Michele pokazała za dużo w prześwitującym topie!

  Amerykańska osobowość telewizyjna Draya Michele (33 l.) jest częstą bywalczynią imprez celebryckich. Na jeden z niedawnych eventów wybrała się w mini oraz krótkim topie, pod który nie założyła stanika. Efekt? W świetle reflektorów przebijały jej piersi, co nie wyglądało zbyt estetycznie.

 • Open'er: Padł rekord!

  Ponad 60 tysięcy uczestników bawiło się podczas pierwszego dnia festiwalu Open'er 2009. To najlepszy wynik w historii imprezy.

 • ..." Agnieszka Wielgosz (42 l.) na pokazie najnowszej kolekcji Piotra i Ewy Krajewskich zaskoczyła odważną kreacją, która jednak była zupełnie nietrafiona. Aktorce piersi dosłownie wylewały się z sukienki! Przynajmniej po imprezie wszyscy pisali tylko o niej... Michał Figurski (40 l.) po "aferze z Ukrainkami" i odebraniu "Hieny Roku" awansował na dyrektora jednej ze stacji muzycznych. W życiu...

 • "Musi nastąpić rewolucja"

  , nagrana z grupą Piersi, nosi tytuł „Pieśni ojczyźniane”. Z tej okazji wokalista rozmawiał z Konradem Sikorą o swych inspiracjach, sytuacji polskiej fonografii, Internecie, współpracy z Shazzą

Zdjęcia na temat: pokazała piersi na imprezie
Wideo na temat: pokazała piersi na imprezie
 • Pokaż kotku, co masz w środku

  Seria niefortunnych zdarzeń stawia na głowie życie dwóch mężczyzn – Andrzeja (Jacek Borusiński) i Zygmunta (Krzysztof Stelmaszyk). Ojciec Andrzeja (Marian Dziędziel) nagle postanawia ożenić się z tajemniczą nieznajomą (Grażyna Szapołowska), a wkrótce potem traci wszystkie oszczędności. Andrzej, próbując desperacko odzyskać straconą fortunę, porywa podejrzaną o kradzież dziewczynę (Katarzyna Cynke) i... zakochuje się w niej od pierwszego uprowadzenia. Tymczasem Zygmunt musi zmierzyć się...

 • Gerontofilia

  18-letni Lake ma kochającą dziewczynę, ale pewnego dnia odkrywa, że bardziej interesują go dużo starsi mężczyźni. Los sprawia, że dostaje wakacyjną pracę w domu opieki, gdzie rozwija delikatną relację z panem Peabody. Kiedy dowiaduje się, że pacjetom podawane są w nadmiarze leki na uspokojenie, postanawia uratować pana Peabody i pomóc mu uciec. Rozpoczyna się zabawna i poruszająca podróż, która zbliża ich jeszcze bardziej. Ale nikt nie żyje wiecznie.

 • Poliss

  "Poliss" to bardzo realistyczny obraz pracy brygady paryskiej policji zajmującej się przestępstwami przeciwko dzieciom. Francuska reżyserka i aktorka o pseudonimie Maiwenn pokazała w nim nie tylko dramaty dzieci, ale również spustoszenie, jakie praca powoduje w życiu i psychice policjantów.